venicci tinum se wózek 2w1 + avionaut pixel


3 262,95 zł810,38 zł


4 147,00 zł

4 447,00 zł

Połączenie luksusowego wykończenia inspirowanego najnowszymi włoskimi trendami z najwyższymi wymaganiami brytyjskiej inżynierii, która wprowadziła koła żelowe Easy-Glide® i wspaniałe składanie jedna ręka - One-Hand®. Tinum Special Edition to spełnienie marzeń każdego rodzica, a Venicci z dumą prezentuje ten model na całym świecie.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/venicci/logo.jpg 

VENICCI TINUM SE WÓZEK 2W1 Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

venicci tinum se wózek 2w1

Połączenie luksusowego wykończenia inspirowanego najnowszymi włoskimi trendami z najwyższymi wymaganiami brytyjskiej inżynierii, która wprowadziła koła żelowe Easy-Glide® i wspaniałe składanie jedna ręka - One-Hand®. Tinum Special Edition to spełnienie marzeń każdego rodzica, a Venicci z dumą prezentuje ten model na całym świecie.venicci tinum se wózek 2w1

Panoramiczne okno w gondoli zabezpieczone siatką zadba aby Twoje
dziecko miało maksymalny komfort podczas spacerów w słoneczne
dni oraz zapewni szeroki obszar widzenia.

venicci tinum se wózek 2w1

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Nowoczesny design i luksusowe wykończenie

venicci tinum se wózek 2w1

Kompaktowy rozmiar i niewielka waga
Szybkie składanie jedną ręką

venicci tinum se wózek 2w1

Siedzisko spacerówki od 0kg do 22kg
Duże, solidne żelowe koła
Wysuwany podnóżek w spacerówce

venicci tinum se wózek 2w1

Panoramiczny system wentylacji gondoli
Gondola odpowiednia do snu w nocy

venicci tinum se wózek 2w1

Przytulny śpiworek do spacerówki w zestawie

venicci tinum se wózek 2w1

Pasek umożliwiający łatwe przenoszenie po złożeniu ramy
Tkanina odporna na promieniowanie UV50 oraz wodoodporna powłoka

venicci tinum se wózek 2w1

DANE TECHNICZNE:
Gondola:
L: 100 W: 58 H: 110 cm
Waga: z ramą 12 kg, 0-9 kg
Spacerówka:
L: 73 W: 58 H: 105 cm
Waga: z ramą 12 kg, 0-22 kg
Rama z siedziskiem:
L: 41 W: 58 H: 63 cm
Waga: rama z kołami 8 kg, bez kół 5.5 kg


Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Bezobsługowe
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Czarny, Szary
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne
Wyposażenie Pałąk, Osłonka na nóżki do spacerówki, Torba do wózka, Folia do gondoli, Folia do spacerówki, Przewijak, Moskitiera do gondoli, Moskitiera do spacerówki

Avionaut Pixel to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg.https://megaurwis.pl/nowy/avionaut/ultralite/logo.jpg

AVIONAUT FOTELIK PIXEL Z GWARANCJĄ OD DYSTRYBUTORA TYPU DOOR TO DOOR

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/1.jpg


Bezpieczeństwo, to poczucie pewności, a także gwarancja zachowania tego stanu, dzięki czemu można skupić się na swoim życiu, na życiu swoich najbliższych, a nie na ciągłym zamartwianiu się o ich życie. Poczucie bezpieczeństwa pozwala na cieszenie się z każdego uśmiechu dziecka, na celebrowanie wspólnie spędzonego z nim czasu. Chcąc zagwarantować sobie, że Twoje dziecko będzie bezpieczne musisz sięgnąć po ochronę na najwyższym światowym poziomie, również, a może przede wszystkim w czasie wspólnych podróży w samochodzie. Wybierając fotelik, który będzie wam służył przez setki kilometrów, sprawdź czy przeszedł testy zderzeniowe, jakie posiada atesty, z jakiego materiału uszyte jest jego obicie, czy skóra twojego dziecka będzie oddychać. Należy zobaczyć czy dziecko w danym foteliku jest prawidłowo ułożone, nie kieruj się tylko wyglądem i ceną, poznaj produkt po który chcesz sięgnąć. Tylko ten sposób będziesz mógł cieszyć się wspólnymi kilometrami, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

AVIONAUT Pixel to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg!

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/5.jpg

 Innowacyjny materiał kompozytowy z którego wykonano skorupę jest bardzo lekki, jednocześnie w trakcie zderzenia pochłania znaczną część energii, doskonale chroniąc dziecko.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/2.jpg
https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/6.jpg
https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/3.jpg

Bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak lekkie!
Najlżejszy na świecie, lekki jak piórko, fotelik AVIONAUT PIXEL dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii waży zaledwie 2,5 kg, wpływając znacząco na komfort jego użytkowania, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy to fotelik służy również jako nosidełko i każdy dodatkowy kilogram jest dużym obciążeniem dla rodzica.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/12.jpg

I-SIZE

I-Size jest europejską normą dotyczącą bezpieczeństwa fotelików dla dzieci poniżej 15 miesiąca życia, obowiązującą od lipca 2013 roku. Wprowadzono wówczas obowiązek przewożenia dzieci w samochodzie tyłem do kierunku jazdy do ukończenia 15 miesiąca życia, zamiast 9-12 miesiąca, tak jak było to ujęte w poprzedniej regulacji Unii Europejskiej, dzięki czemu znacząco wzrosło bezpieczeństwo dzieci w czasie podróży. Zastosowanie i-Size gwarantuje lepszą ochronę szyi i głowy dziecka w razie zderzenia.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/27.jpg

Avionaut Pixel przeszedł wszystkie najbardziej rygorystyczne testy, potwierdzające najwyższe bezpieczeństwo dziecka w razie zderzenia.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/13.jpg

AVIOTEST
Fotelik Pixel przeszedł rygorystyczny " Avio Test" mający na celu zbadanie w jaki sposób zachowuje się dziecko podczas zderzenia frontalnego i tylnego oraz bocznego. W próbie bocznej ochrona głowy uzyskała wynik 120%, o 20% przewyższając obowiązujące normy I-Size, natomiast przy próbie frontalnej i tylnej ochrona kręgosłupa piersiowego uzyskała wynik 140%, a ochrona głowy aż 153% przewyższając normy I-Size o 40 i 53%.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/14.jpg

IDIADA
Instytut do spraw motoryzacji, który powstał w latach 70-tych XX wieku przy Uniwersytecie Katalońskim, przeprowadza niezależne testy dla potrzeb rozwoju produktu jak również na potrzeby homologacji. Pixel przeszedł w niej testy bezpieczeństwa oraz uzyskał homologację, którą zaliczył na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie przekraczając minimalne poziomy.

TASS, CSI, PIMOT
Fotelik został przetestowany i certyfikowany w wielu europejskich instytucjach badawczych w celu zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania.
- TASS- Netherlands Organisation for Applied Scientific Research
( Holandia)
- CSI- Certification and Analysis Centre ( Włochy)
- PIMOT- Automotive Industry Institute ( Polska).

Dlaczego warto wybrać fotelik Avionaut Pixel?


Pomimo swojej niezwykłej lekkości jest to jeden z najbezpieczniejszych fotelików, czego dowodem są wyniki przeprowadzanych testów w kilku laboratoriach badawczych.Wyróżniają go nie tylko innowacyjne technologie dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii, ale również nowoczesny design, co potwierdzają międzynarodowe nagrody.


https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/10.jpg

Tapicerka wykonana z wysokiej jakości materiałów spełnia normę OEko-tex standard 100, świadcząc o tym, że tkanina ta nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/7.jpg

Avionaut to nowoczesne wzornictwo. Współpraca z projektantami owocuje w powstawanie fotelików o designie z najwyższej półki oraz tapicerek  najwyższej jakości.Współmierny nacisk położony jest również na to, aby foteliki prócz wyglądu były również bardzo wygodne w użytkowaniu.Połączenie komfortu i designu sprawia, że foteliki marki Avionaut nie tylko wyróżniają się na rynku, ale przede wszystkim są doceniane przez ich użytkowników- dzieci i rodziców.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/8.jpg

Budka sprawdzi się doskonale do ochrony przed promieniami słonecznymi we wnętrzu samochodu, a także w trakcie spacerów na świeżym powietrzu.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/4.jpg

Fotelik Pixel wyposażono w specjalnie dostosowane mocowania, dzięki czemu można go zamontować na większości dostępnych na rynku ram wózków. Takie rozwiązanie daje szeroki wybór wózków dostępnych na rynku, a także stanowi udogodnienie podczas podróżowania z dzieckiem i minimalizuje objętość bagażu.


https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/11.jpg

Korzyści z unikatowego fotelika oraz wkładki:
Wkładka PIXEL- rewolucja w prawidłowym ułożeniu dziecka w foteliku!
Jest to nowatorska wkładka wykorzystywana w foteliku Avionaut Pixel, stabilizująca i zabezpieczająca prawidłowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy w linii prostej. Nie tylko zwiększa to komfort oddychania dziecka, ale również pozwala ograniczyć cofanie się treści żołądkowej do przełyku dbając o bezpieczeństwo bierne dziecka podczas podróży. Prawidłowy kąt ułożenia ciała dziecka w foteliku jest istotny ze względu na bezpieczne oddychanie, które może zostać zakłócone również przez refluks, komfort podróży oraz dbałość o zdrowy rozwój postawy dziecka. Prosty tułów, nóżki zgięte jak w pozycji siedzącej-oferują również lepsze warunki neutralizacji siły uderzenia na ciało dziecka w trakcie zderzenia.
To automatycznie, niezależnie czy dziecko śpi czy nie, mobilizuje lepszą pracę i reakcje jego ciała, dodatkowo ograniczając skutki uderzenia. Wkładka Pixel jest dostosowana do fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań małego dziecka. Wkładkę należy dostosować do wieku dziecka. Wkładka została tak opracowana, by dostosować się do wzrostu i wagi dziecka. Podczas gdy Twoje dziecko rośnie, należy wyciągać poszczególne stabilizatory, a dzięki zastosowaniu odróżniających się kolorów stają się one łatwe do zlokalizowania i wyciągnięcia, a sam proces odbywa się intuicyjnie.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/19.jpg

Pomimo zastosowanych usprawnień zaleca się stosować przerwy w czasie dłuższych podróży, minimum raz na dwie godziny.Ponadto Avionaut przypomina, że zgodnie z zaleceniami specjalistów nie powinno się w foteliku podawać jedzenia ani picia, ponieważ grozi to zadławieniem.

Prawidłowa mechanika i komfort oddychania dziecka.
Odpowiednie odchylenie główki i ułożenie dziecka w foteliku, które zostało osiągnięte poprzez zastosowanie nowatorskiej wkładki Pixel przyczynia się do poprawy mechaniki oraz komfortu oddychania dziecka w trakcie jazdy, ograniczając ryzyko uduszenia lub niedotlenienia dziecka.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/16.jpg

Komfort dostosowany do fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań dziecka, a także poprawa jego ułożenia, ograniczając zjawisko refluksu, co z kolei poprawia zarówno komfort jak i bezpieczeństwo dziecka.
Prawidłowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy dziecka (zachowanie linii prostej) zwiększa bezpieczeństwo w trakcie zderzenia.
Kąt ułożenia ciała dziecka w foteliku: prosty tułów, nóżki zgięte jak w pozycji siedzącej oferują lepsze warunki neutralizacji siły uderzenia na ciało dziecka w trakcie zderzenia.
To automatycznie, niezależnie czy dziecko śpi czy nie, mobilizuje lepszą pracę i reakcję jego ciała, dodatkowo ograniczając skutki uderzenia.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/17.jpg

Wkładka Pixel dostosowuje się do fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań dziecka.
Daje to optymalne warunki dla ograniczania cofania się treści żołądkowej do przełyku
(potocznie reflux) przez zastosowanie odpowiedniej pozycji tułowia, brzucha i ud dziecka, która minimalizuje nacisk na brzuch.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/18.jpg

Najpewniejsze mocowanie z systemem Isofix samochodu poprzez innowacyjny system montowania fotelika bezpośrednio do bazy- baza Isofix dostępna w osobnej sprzedaży.
Komfort jazdy dzięki wykorzystaniu wkładki zapamiętującej kształt dziecka.
Zwiększenie bezpieczeństwa dziecka poprzez wykorzystanie materiału EPP  redukującego siłę uderzenia bocznego.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/21.jpg

EPP to innowacyjny materiał, który z wyglądu przypomina styropian, znacząco różni się od niego tym, że nie jest tak sztywny czy też kruchy. Ponadto charakteryzuje go wysoka odporność na czynniki fizyczne i chemiczne.  Doskonałe parametry wytrzymałości sprawiają, że materiał ten idealnie sprawdza się w konstrukcji fotelików, ponieważ nie ulega on deformacji nawet przy dużych obciążeniach powstających w wyniku zderzenia.

Dodatkowo EPP jest materiałem ekologicznym, który w 100% podlega recyklingowi, cechując się ponadto anty-bakterio i grzybo  statycznością.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Fotelik Avionaut Pixel został doceniony na największych w Polsce targach branży dziecięcej Kids Time. Fotelik został doceniony za niezwykłą lekkość, design oraz jakość wykonania.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/24.jpg

Fotelik Pixel otrzymał niemiecką nagrodę RedDot, czyli jedną z najbardziej prestiżowych nagród skupiającą się na wzornictwie przemysłowym. Nagroda przyznawana jest przez wybór uznanych osób z branży wzornictwa i designu. Jest ona również nazywana " Oscarem designu"  i jest przyznawana od 60 lat.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/22.jpg

Fotelik otrzymał również Nagrodę Rodziców, która jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce, zapewniającą o najwyższej jakości produktów przeznaczonych dla dzieci.
Fotelik został wyróżniony za innowacyjną wkładkę PIXEL zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo i komfort podróży dziecku od dnia narodzin.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/avionaut/pixel/23.jpg


 

Szczegóły produktu

Kolor Szary, Czarny
Przedział wagowy 0-13 Kg
Sposób montażu Pasy
Kierunek jazdy Tyłem (RWF)
Norma I-size Tak
Testy ADAC 4 gwiazdki
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej Tak
Komplet dwóch adapterów do fotelików samochodowych pozwala zamontować fotelik na stelażu wózka Tinum.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/venicci/logo.jpg 

VENICCI TINUM ADAPTERY DO FOTELIKA SAMOCHODOWEGO Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

Komplet dwóch adapterów do fotelików samochodowych pozwala zamontować fotelik na stelażu wózka Tinum.