facebook

britax & romer wózek britax smile 2 + gondola + fotelik baby-safe i-size

Unikatowy wózek Britax Smile 2 w zestawie 3w1 z komfortową i wygodną gondolą firmy Britax & Romer oraz nowoczesnym fotelikiem Baby-Safe I-Size firmy Britax & Romer.


1 918,00 zł672,00 zł859,00 zł


3 449,00 zł

Zamów telefonicznie

74 857 41 30

Opis zestawu

Unikatowy wózek Britax Smile 2 w zestawie 3w1 z komfortową i wygodną gondolą firmy Britax & Romer oraz nowoczesnym fotelikiem Baby-Safe I-Size firmy Britax & Romer.

Wózek Britax Smile 2 firmy Britax & Romer to spacerówka, dzięki której będziesz czerpać jeszcze więcej radości ze spacerów z dzieckiem!


logo.png

WÓZEK BRITAX SMILE 2 FIRMY BRITAX & ROMER Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

19.jpg

BRITAX SMILE 2

12.jpg

6 miesięcy - 17 kg | 3 lata

13.jpg

(od narodzin z gondolą, miękką gondolą lub nosidełkiem – dostępne osobno)

17.jpg

Z wózkiem BRITAX SMILE 2 wykorzystasz każdy dzień w 100%. Od pojemnego kosza na całą górę zakupów, przez odblaskowe paski bezpieczeństwa 3M SCOTCHLITE™, do jazdy w warunkach słabego oświetlenia, aż do rozkładanego i przewiewnego daszka, który pozwala na przyjemną jazdę także w upalne letnie dni. Aby Twoja radość z życia rodzinnego nie znała granic.

18.jpg

16.jpg

SYSTEM PODRÓŻNY
Posiada odczepiany system CLICK & GO®, kompatybilny ze wszystkimi nosidełkami Britax Römer
Twarde i miękkie gondole dostępne osobno, jako akcesoria

SKŁADANIE
Automatyczna blokada pozycji, kompaktowy po złożeniu
Lekki stelaż aluminiowy

2.jpg

SIEDZISKO
Montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy

3.jpg4.jpg

Wielopozycyjny zagłówek i podnóżek

5.jpg7.jpg8.jpg

Osłona chroniąca przed złą pogodą

21.jpg

KOŁA
Blokowane, obrotowe koła przednie
Koła z mechanizmem szybkiego zdejmowania

UCHWYT
Miękko wyściełany uchwyt z regulacją wysokości

DASZEK
Regulowany daszek

10.jpg6.jpg

Duży daszek z panelem przeciwsłonecznym i okienkiem widokowym

9.jpg

Ochronny daszek z filtrem przeciwsłonecznym UPF 50+

20.jpg

WAGA I WYMIARY

15.jpg

Waga kompletnej spacerówki
13 kg
Waga ramy i kółek
8.9 kg
Wymiary spacerówki (złożonej)
105 x 57 x 100 cm
Powierzchnia siedziska
23 x 30 cm
Długość oparcia
42 cm
Długość podnóżka
25 cm
Wysokość uchwytu
83 - 113 cm
Wymiary spacerówki (złożonej)
38 x 57 x 89 cm
Kółko tylne
Ø 28 cm
Przednie obrotowe kółka
Ø 19 cm
Maksymalna nośność
24 kg
Maksymalna waga dziecka
17 kg
Maksymalne obciążenie koszyka
7 kg

22.jpg


NAGRODY I CERTYFIKATY:


23.jpg

Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Pompowane
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Czarny, Beżowy, Bordowy, Brązowy, Szary, Niebieski, Granatowy
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne
Komfortowa gondola zapewni twojemu dziecku wygode w pozycji leżącej do wózków B-READY, BRITAX SMILE 2, B-AGILE 4 PLUS, B-AGILE 3, B-AGILE 4, B-MOTION 4 PLUS, B-MOTION 3, B-MOTION 4 firmy Britax & Romer.

logo.png    

GONDOLA FIRMY BRITAX & ROMER Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

GONDOLA

Zapewnia komfortową pozycję leżącą i jest dołączana bezpośrednio do kompatybilnych wózków.

Kompatybilność z: B-READY, BRITAX SMILE 2, B-AGILE 4 PLUS, B-AGILE 3, B-AGILE 4, B-MOTION 4 PLUS, B-MOTION 3, B-MOTION 4

Szczegóły produktu

Kolor Beżowy, Czarny, Niebieski, Szary, Zielony

Fotelik Baby-Safe i-Size firmy Britax & Romer to pierwsze nosidełko tej firmy zgodne z nowym standardem bezpieczeństwa - i-Size.
logo.png

FOTELIK SAMOCHODY BABY-SAFE I-SIZE FIRMY BRITAX & ROMER Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

7.jpg9.jpg1.jpg

BABY-SAFE I-SIZE

2.jpg10.jpg

i-Size: bezpieczeństwo Twojego rosnącego maleństwa bez kompromisów

3.jpg

BABY-SAFE i-SIZE to nasze pierwsze nosidełko zgodne z nowym standardem bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych ECE R129 (i-Size). Fotelik ten zapewnia bezpieczeństwo i wygodę od urodzenia aż do 15 miesiąca życia, pozwalając dostosować pozycję dziecka i chronić go w miarę, jak rośnie, aż do 83 cm wzrostu.

6.jpg4.jpg5.jpg

DOPASOWANIE

11.jpg

NIEMOWLĘ   MAŁE DZIECKO  DZIECKO KILKULETNIE
i-Size (ECE R129)
40 cm - 83 cm
Od urodzenia - 13 kg
Od urodzenia - 15 miesięcy

12.jpg

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:
DLA ROSNĄCEGO MALUSZKA – ODPOWIEDNI OD URODZENIA DO WIEKU 15 MIESIĘCY


13.jpg

Fotelik BABY-SAFE i-SIZE został zaprojektowany w sposób zgodny z nowym standardem bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych ECE R129 (i-Size) i jest odpowiedni dla dziecka od urodzenia do wieku 15 miesięcy, aż do osiągnięcia wzrostu 83 cm. Nosidełko jest wyposażone we wkładkę dla noworodka zapewniającą dodatkowe podparcie oraz pochłanianie energii w razie uderzenia. Wkładkę można wyjąć, a wysokość zagłówka wyregulować tak, aby uzyskać więcej miejsca, gdy Twoje dziecko urośnie.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA PŁASKIEGO UŁOŻENIA DZIECKA ZAPEWNIAJĄCA BEZPIECZEŃSTWO I WYGODĘ

14.jpg

Rozumiemy jak trudno jest dobrać odpowiednią pozycję leżącą dla noworodka podczas podróży samochodem. Ponieważ mięśnie Twojego maleństwa nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, lepsza będzie pozycja leżąca, która jest bezpieczniejsza w razie uderzenia. BABY-SAFE i-SIZE jest wyposażone w naszą opatentowaną technologię płaskiego ułożenia dziecka, która zapewnia łatwe rozwiązanie - regulacja zagłówka powoduje jednocześnie regulację pozycji leżącej. Możesz zapewnić swojemu maleństwu jeszcze lepszą pozycję leżącą korzystając z nosidełka wraz z BAZĄ BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE w niektórych samochodach.

PIERWSZE PODRÓŻE Z DZIECKIEM BEZ ZMARTWIEŃ

15.jpg

Dzieci, a szczególnie noworodki, to najbardziej narażeni pasażerowie na drodze i wymagają szczególnej ochrony przed każdym potencjalnym uderzeniem. Dlatego właśnie skupiamy się na rozwijaniu, testowaniu, ulepszaniu i produkowaniu fotelików samochodowych dla dzieci utrzymując możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wykraczamy poza surowe wymagania testów zgodnych z nowym standardem bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych (ECE R129). Kupując BABY-SAFE i-SIZE otrzymujesz naszą wiedzę, umiejętności i poświęcenie się bezpieczeństwu Twojego dziecka, dzięki czemu ze spokojem możesz cieszyć się każdą podróżą ze swoim małym skarbem.

OPCJE MONTAŻUFotelik dla niemowląt z bazą
Przymocowana pasami bezpieczeństwa
KIERUNEK JAZDY
Tyłem do kierunku jazdy
40 cm - 83 cm


SYSTEM PODRÓŻNY:


16.jpg


NA WÓZKU
Podczas aktywnych dni poza domem lub samochodem możesz ułatwić sobie przemieszczanie umieszczając nosidełko na wózku. Po prostu wyjmij fotelik ze swoim maleństwem z samochodu, bezpiecznie przypnij go do wózka —i gotowe!
Wszystkie foteliki dla niemowląt Britax Römer mogą być montowane na dowolnym wózku Britax z naszymi adapterami CLICK & GO®, a ponadto są także kompatybilne z wózkami innych wiodących producentów.

NA BAZIE
W tych chwilach, gdy dziecko śpi i trzeba je przemieścić albo umieścić w samochodzie bez zakłócania snu, opiekun dziecka naprawdę doceni nasz fotelik dla niemowląt z bazą. W przypadku, gdy podstawa jest stabilnie zamontowana w samochodzie, fotelik można łatwo zainstalować lub zdemontować jednym przyciśnięciem, bez kłopotów i bez przeszkadzania dziecku.

WKŁADKA DLA NOWORODKA

17.jpg

Zaprojektowana specjalnie po to, aby zapewnić dodatkowe podparcie najmłodszym dzieciom. Dołączona wkładka dla noworodka z wyjmowanymi, pochłaniającymi energię poduszkami zmniejsza nadmiar wolnej przestrzeni i zapewnia dodatkowy komfort.

WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA OCHRONY W PRZYPADKU ZDERZEŃ BOCZNYCH (SICT)

18.jpg

Nasza ulepszona technologia SICT zapewnia niezrównaną ochronę w razie kolizji bocznej, w dwóch etapach. Najpierw odsuwa dziecko od miejsca uderzenia za pomocą kontrolowanego ruchu, a następnie ulega deformacji, pochłaniając energię wywartą na dziecko. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować i dostosować SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.

TECHNOLOGIA PŁASKIEGO UŁOŻENIA DZIECKA

19.gif

Pozwala noworodkom przyjąć wygodniejszą i bardziej ergonomiczną pozycję. Nasz opatentowany, wbudowany mechanizm regulacji odchylenia oparcia pozwala dostosować płaskie ułożenie dziecka do jego wzrostu. Pozycja zmienia się automatycznie w miarę regulacji zagłówka, zwiększając ilość wolnego miejsca stosownie do rozwoju dziecka. Również długość pasów naramiennych jest dostosowywana automatycznie podczas regulacji zagłówka.

ŁATWA REGULACJA PASÓW I WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

20.jpg

Zarówno wyściełany zagłówek jak i pasy można łatwo regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. Zanim przypniesz swoje maleństwo pasami, upewnij się, że zagłówek jest we właściwej pozycji – tuż ponad ramionami dziecka.

OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA

21.jpg

Osłona przeciwsłoneczna chroni dziecko przed słońcem (UPF 50+) i wiatrem zarówno w samochodzie, jak i w wózku. Punkty mocowania są rozmieszczone w wygodny sposób po bokach uchwytu, dzięki czemu nosidełko można przenosić z założoną osłoną przeciwsłoneczną.

5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA


22.jpg

Naszym zdaniem 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

ŁATWE ODPINANIE DZIĘKI ADAPTEROM CLICK & GO®


23.jpg

Nosidełko można łatwo odpiąć od bazy lub wózka, dzięki czemu rodzic pozostaje w ergonomicznej, wyprostowanej pozycji podnosząc nosidełko. Wystarczy użyć uchwytu znajdującego się z tyłu nosidełka, aby odblokować go od bazy lub wózka i podnieść z łatwością.

UCHWYT O REGULOWANEJ WYSOKOŚCI


24.gif

Regulowany uchwyt można z łatwością przestawiać do tyłu w celu umieszczenia dziecka w nosidełku. Wystarczy tylko nacisnąć przyciski z obu stron uchwytu, aby go odblokować i przestawić. Gdy nosidełko znajduje się na podłodze, zalecamy, aby złożyć uchwyt całkowicie do tyłu, co pozwoli zapobiec kołysaniu.

WSKAŹNIKI PRAWIDŁOWEGO DOPASOWANIA


25.jpg

Nasze wskaźniki dadzą Ci znać, gdy nosidełko jest prawidłowo zamocowane na bazie lub wózku. Wskaźniki informują o tym, czy adaptery są podłączone prawidłowo, zmieniając kolor z czerwonego na zielony.

SZYBKO ZDEJMOWANE OBICIE

26.jpg

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. Można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

27.jpg

WAGA I WYMIARY

29.jpg

W x S x G 58 x 44 x 67 cm
Waga 4.8 kg

28.png

Szczegóły produktu

Kolor Czarny, Niebieski, Czerwony, Zielony, Szary, Turkusowy, Różowy, Granatowy, Biały
Funkcje Pozycja lężąca
Przedział wagowy 0-13 Kg
Sposób montażu Baza I-size, Pasy
Kierunek jazdy Tyłem (RWF)
Norma I-size Tak
Testy ADAC 4 gwiazdki
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej Tak