cybex talos s lux wózek 2w1


2 599,00 zł999,00 zł


3 598,00 zł

CYBEX TALOS S LUX to wózkowy przyjaciel każdej aktywnej rodziny. Pozwoli na wygodne, wspólne odkrywanie świata wraz z maluchami. Bez wstrząsów, komfortowo, cicho i bezpiecznie.


https://megaurwis.pl/nowy/cybex/logo.jpg

CYBEX TALOS S LUX WÓZEK SPACEROWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/talosslux/10.jpg

CYBEX TALOS S LUX WÓZEK SPACEROWY, to sprawdzona, niemiecka technologia. Model stworzony z myślą o aktywnych rodzinach, które nade wszystko cenią sobie wygodę, komfort czy uniwersalność, a przy okazji lubią wycieczki za miasto, podróże i przejażdżki leśne, oraz odpoczynek poza miastem.
TALOS S LUX, przystosowany jest do jazdy zarówno po parkowych alejkach, jak i w bardziej wymagającym terenie, a to dzięki innowacyjnym kołom terenowym, oraz amortyzacji na każde z nich. Pomaga to ograniczać wszelkie wstrząsy, by dziecko mogło podróżować wygodnie i spokojnie, a rodzice mogli prowadzić pojazd lekko oraz bez problemów.
Wygodny, nowoczesny i uniwersalny.
Będzie służył wiele lat dzięki systemowi 4-w-1. Po dokupieniu gondoli S kub COCOON S, możemy przekształcić model na wózek głęboki, lub kompatybilny z fotelikami samochodowymi.
Wygoda i oszczędność w jednym. Komfortu nadaje również duże, wygodne siedzisko, czy rozkładana duża budka, chroniącą przed słońcem czy deszczem.
Wyjątkowy model firmy CYBEX, który będzie cieszył dużych i małych.

cybex talos s lux wózek spacerowy

* Talos S LUX to przede wszystkim wygodne, duże i głębokie siedzisko, wyposażone w dodatkową osłonę bioder oraz tułowia, umieszczoną po bokach.
W takich warunkach, nawet dłuższe wycieczki będą miłe i komfortowe.

cybex talos s lux wózek spacerowy

Siedzisko można regulować, dostosowując do potrzeb i preferencji w danym momencie, np. do ergonomicznej pozycji leżącej.

cybex talos s lux wózek spacerowy

* Kolejną super zaleta tego modelu są z pewnością duże, amortyzowane, niezależne, terenowe cztery koła, wyprodukowane ze specjalnego, nieprzebijalnego materiału. Dzięki nim, wycieczki nawet po leśnym terenie będą wygodne. System amortyzacji kół pochłonie większe wstrząsy, których nie odczuje maluch.

cybex talos s lux wózek spacerowy

cybex talos s lux wózek spacerowy

* System podróżny, pozwala na modyfikację wózka.
Jedna rama, cztery rozwiązania. Warto zaopatrzyć się w gondolę i fotelik samochodowy dla najmłodszych dzieci, by korzystać z tego modelu od pierwszych chwil życia, do ok. 4 lat.

cybex talos s lux wózek spacerowy

* TALOS S LUX, posiada również system przekładanej rączki, umożliwiający transportowanie dziecka przodem, lub tyłem do kierunku jazdy, zależności od preferencji mamy i dziecka.

* Budka Supreme, jest obszerna i dobrze chroniąca przed nadmiernym nasłonecznieniem, również dzięki wbudowanemu filtrowi UV50+.
Posiada ona również okienko z przewiewnej siatki, przez które możemy obserwować malucha, ale również zapewniające przewiew i cyrkulację powietrza w gorące dni.

cybex talos s lux wózek spacerowy

* Model ten w prosty sposób złożymy oraz rozłożymy. Ułatwia to transport oraz przechowywanie wózka, kiedy z niego nie korzystamy.

cybex talos s lux wózek spacerowy

DANE TECHNICZNE:
Długość: 910 mm
Szerokość: 610 mm
Wysokość: 1130 mm
Długość po złożeniu: 780 mm
Szerokość po złożeniu: 600 mm
Wysokość po złożeniu: 440 mm
Waga: 14.2 kg

cybex talos s lux wózek spacerowy

Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Bezobsługowe
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Czarny, Różowy, Szary, Granatowy, Turkusowy, Beżowy
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne
Przestronna CYBEX GONDOLA S jest idealnym uzupełnieniem spacerówki CYBEX BALIOS S, w połączeniu z którą stworzy świetny system 2W1. Dzięki temu z łatwością przemierzysz miejskie uliczki oraz tereny poza miastem.


https://megaurwis.pl/nowy/cybex/logo.jpg

CYBEX GONDOLA S Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


14.jpg

Połącz renomowany fotelik samochodowy CYBEX lub gb razem z przestronną gondolą (dostępne oddzielnie) i stwórz swój własny system podróżny 3-w-1, z którym z łatwością przemierzysz miejskie uliczki oraz tereny poza miastem. Teraz możesz cieszyć się płynną jazdą niezależnie od celu podróży. Koła typu All Terrain zapewniają lekką i zwinną jazdę również po bardziej wymagającym terenie. Odwracane siedzisko, funkcja memory buttons, mechanizm składania jedną ręką i możliwość rozłożenia oparcia do pozycji płaskiej czyni Balios S Twoim doskonałym kompanem.

1.jpg

Wózek Balios S z gondolą S to idealny wybór dla dziecka już od urodzenia do ok. 6 miesiąca życia. Budka z wizjerem zapewnia ochronę przed wiatrem oraz dodatkową ochronę z filtrem UVP50+. Rączka gondoli S umieszczona jest wzdłuż budki przeciwsłonecznej dla łatwiejszego przenoszenia oraz montażu. Materac z funkcją memory foam zapewnia prawidłową płaską pozycję maluszka. Przestronna i zarazem największa gondola CYBEX to wygodne i bezpieczne miejsce dla twojego dziecka.


Szczegóły produktu

Kolor Czarny, Czerwony, Granatowy, Niebieski, Różowy, Szary