facebook

mutsy wózek igo + gondola

Wszechstronny wózek Igo firmy Mutsy dostępny w wielu konfiguracjach oraz komfortowa gondola firmy Mutsy tworzą zestaw 2w1, który spodoba się każdemu!


2 729,00 zł917,00 zł


3 646,00 zł

Zamów telefonicznie

74 857 41 30

Opis zestawu

Wszechstronny wózek Igo firmy Mutsy dostępny w wielu konfiguracjach oraz komfortowa gondola firmy Mutsy tworzą zestaw 2w1, który spodoba się każdemu!

Nowoczesny i wszechstronny wózek Igo firmy Mutsy dostępny w wielu konfiguracjach - możesz samemu zdecydować o kolorze i rodzaju siedziska czy też stelażu. Jednocześnie piękno wózka ukazane jest w prostej  formie, która prezentuje się fenomenalnie podczas spacerów! 


logo.jpg

WÓZEK IGO FIRMY MUTSY Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

igo

Prosty w formie i wszechstronny, oto nowy wózek Igo. Mutsy Igo jest wyposażony w pełni regulowane siedzisko i może być złożony do bardzo małych rozmiarów. Tak bardzo praktyczny w użyciu!
- praktyczny, a jednocześnie stylowy
- łatwy i szybki w zestawieniu w różnych kombinacjach
- z regulacją i odwracany fotelik
- zestaw opon tylnych dostępny osobno
- składa się do bardzo małych rozmiarów, także z siedziskiem
- Mutsy Igo jest dostępna w 11 kolorach

1.jpg

1.Gondola i ewentualne foteliki2.Dostosowanie pozycji siedzącej3.Składanie stelaża z fotelikiem4.Rozkładanie stelaża z fotelikiem5.Ustawienie wysokości popychacza6.Odblokowanie i obracanie kółek samonastawnych7.Obsługa hamulca8.Montowanie i zdejmowanie kółekkompatybilność

3.jpg

Mutsy Igo to doskonały wózek dziecięcy dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy:


-gondola
-siedzisko z budką i pałąkiem
-fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+
-fotelik samochodowy Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi)
-fotelik samochodowy BeSafe, grupa 0+ (BeSafe iZi Go, BeSafe iZi Go X1, BeSafe iZi Go Modular i-Size)
-fotelik samochodowy Kiddy (Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size)
-fotelik samochodowy Cybex (Aton, Aton 4, Aton Q)
ergonomia

4.jpg

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i na nóżki można ustawiać w różnych pozycjach. To jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie mogą zbyt długo siedzieć w jednej pozycji. Budka spacerówki może zostać przedłużona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej albo w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wietrzony. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem albo przodem do rodziców.
6.jpg

Dla Ciebie: Gondola jest umieszczona dosyć wysoko na stelażu. Dzięki temu nie obciążasz kręgosłupa, podnosząc dziecko z gondoli. Regulacja na siedzisku jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby była łatwa w obsłudze. Ustaw uchwyt na optymalnej dla siebie wysokości za pomocą praktycznego przycisku.Stelaż Igo jest (z pewnością w połączeniu z kółkami piankowymi) leciutki jak piórko, co sprawia, że jest jeszcze bardziej łatwy w prowadzeniu.

5.jpg

praktyczny

7.jpg

Stelaż Igo można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet.Ma być jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je na powrót).Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się Igo pozostaje złożony także podczas transportu. 
Kółka, wyposażone w dodatkowo amortyzujące detki albo bardzo lekkie piankowe opony, mogą się obracać o 360°.Koła pompowane są idealne na nierównych powierzchniach. Do użytku w mieście albo jeżeli chcesz, aby ciężar wózka był jak najmniejszy, najlepiej wybrać koła piankowe.

2.jpg

uwagi techniczne

8.jpg

-Koła przednie mają zintegrowane amortyzatory, które zapewniają dodatkowy komfort dla Państwa dziecka na bardziej wyboistych ścieżkach.

11.jpg

-Zawieszenie kół przednich sprawia, że koła te zawsze mają kontakt z podłożem (Anti-Wheel Lift), dzięki czemu wózek pozostaje stabilny i prosty do prowadzenia.
-Dzięki specjalnej konstrukcji środkowy zawias w górnym stelażu jest wyjątkowo bezpieczny dla dziecka.
-Przyciski na uchwycie prowadzącym są proste w obsłudze, a ich użycie nie wymaga wysiłku, dzięki czemu składanie wózka nie sprawia problemu.

9.jpg10.jpg

Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Bezobsługowe
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Beżowy, Brązowy, Szary, Niebieski, Granatowy, Czarny
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne

Komfortowa i wygodna gondola do wózka Igo firmy Mutsy.


logo.jpg

GONDOLA DO WÓZKA IGO FIRMY MUTSY Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


Przestronna i komfortowa gondola do wózka Igo firmy Mutsy.

Szczegóły produktu

Kolor Brązowy, Szary, Granatowy, Niebieski, Biały, Czarny