facebookhttps://megaurwis.pl/babystyle/babystyles-logo.jpg


BABYSTYLE OYSTER 3 WÓZEK SPACEROWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://img.megaurwis.pl/nowy1/babystyle/oyster3/7.jpg

OYSTER 3 - WIĘKSZY WÓZEK, MNIEJSZY PO ZŁOŻENIU
W świecie, w którym kluczową rolę odgrywa oszczędność przestrzeni, Oyster3 może wydawać się większy, niż jego poprzednik Oyster2: siedzisko znajduje się wyżej, ma większą powierzchnię, większe koła o turbinowej konstrukcji i obciążenie do 22 kg.
Ułatwiając jednocześnie rodzicom życie, wózek Oyster3, jak na swój rozmiar, składa się jednak do wyjątkowo kompaktowych rozmiarów, można go również złożyć z zamontowanym siedziskiem.
Wózek wyposażony jest w wysuwany uchwyt ułatwiający jego przenoszenie i przechowywanie.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy

WSZECHSTRONNOŚĆ WÓZKA OYSTER 3
Składanie z zamontowanym siedziskiem - jest to wózek, który w trybie wózka spacerowego będzie składał się z siedziskiem zamontowanym zarówno w pozycji przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.
Obracane siedzisko - wypinanie i wpinanie siedziska jest jednocześnie i łatwe i ergonomiczne; po prostu sięgnij i podciągnij pasek umieszczony między siedziskiem a oparciem i podnieś siedzisko, by zmienić kierunek, którym będzie podróżować maluch.
Dostosowany dla dzieci już od narodzin - siedzisko można rozłożyć na płasko (w obu kierunkach jazdy), dzięki czemu nadaje się dla dziecka już od narodzin.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy

Maksymalne bezpieczeństwo i komfort - 5-punktowa uprząż bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi i zagłówkiem dla dodatkowego komfortu, rozpinana budka z ochroną przeciwsłoneczną UV 50+, wysuwany daszek przeciwsłoneczny i siatka wentylacyjna na upalne letnie dni zapewniają dziecku maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas każdego spaceru.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy
babystyle oyster 3 wózek spacerowy

INŻYNIERIA I DESIGN WÓZKA OYSTER 3
Eleganckie wzornictwo - pięknie wykonany stelaż wózka Oyster3, bardzo starannie wykończony ręcznie obszytym pałąkiem dla dziecka i rączką dla rodzica z teleskopową regulacją.
Przestronny i wentylowany koszyk na zakupy.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy
babystyle oyster 3 wózek spacerowy

Lekkie i płynne prowadzenie - ultra płynne prowadzenie połączone z nowymi, większymi kołami o turbinowej konstrukcji wyposażonymi w opony z poliuretanowej pianki, które są zarówno wytrzymałe jak i odporne na wszelkie przebicia. Wózek Oyster3 został również wyposażony w bardziej miękkie zawieszenie do jazdy w każdym terenie a także przednie, obrotowe koła z systemem blokady za pomocą jednego przełącznika.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy

Rośnie razem z dzieckiem - to, co naprawdę robi wrażenie w Oyster3, to fakt, że rośnie on razem z pasażerem, od niemowlaka do dziecka; na krawędziach budki znajdują się dwa przyciski zwalniające, które po jednoczesnym naciśnięciu umożliwiają rodzicowi regulację wysokości budki i uprzęży bez regulowania pasów bezpieczeństwa oddzielnie.

babystyle oyster 3 wózek spacerowy

DANE TECHNICZNE:
Waga dziecka: 0-22kg
Wymiary - rozłożony: dł. 94 x  szer. 57 x wys. 102cm
Wymiary - złożony: dł. 71 x szer. 37 x wys. 57cm
Waga: 11.7kg


WYBIERZ MODEL
WYBIERZ KOLOR
2 188,99 zł
2 178,99 zł
2 178,99 zł
2 188,99 zł
WYBIERZ MODEL
WYBIERZ KOLOR
1 249,00 zł
1 249,00 zł
1 249,00 zł
1 249,00 zł
1 299,00 zł


https://megaurwis.pl/babystyle/babystyles-logo.jpg


BABYSTYLE OYSTER 3 GONDOLA Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://img.megaurwis.pl/nowy1/babystyle/oyster3/14.jpg

Pięknie wykonana i funkcjonalna gondola, która pozwoli na przytulne spacery w wózku Oyster 3 już od narodzin dziecka.
Gondola posiada specjalnie wyprofilowane dno, dzięki któremu gondolę można kołysać, gdy nie jest zamontowana na stelażu i znajduje się na podłożu. W ten sposób można uspokoić maluszka.
Wbudowane stopki w dnie gondoli pozwalają na jej ustabilizowanie w razie potrzeby.

babystyle oyster 3 gondola

DANE TECHNICZNE:
waga dziecka: 0-9kg
wymiary (cm): szer. 82 x wys. 25 x dł/gł. 38

WYBIERZ MODEL
WYBIERZ KOLOR
829,00 zł
829,00 zł
839,00 zł

ZESTAWCENA: