cybex e-priam wózek 2w1

Cybex e-Priam wózek 2w1 poznaj nowy wymiar komfortu przy jeździe w niesprzyjającym terenie dzięki połączeniu sprawdzonego i lubianego wózka z nowoczesną technologią, która sprawia, że ten wózek jest prawdziwie przyjazny dla rodziców.5 169,00 zł
1 589,00 zł


6 758,00 zł

Informacja o najniższej cenie z 30dni znajduje się na stronach poszczególnych produktów.

Cybex e-Priam stelaż dobrze znanego, sprawdzonego i lubianego wózka w połączeniu z nowoczesną technologią to przepis na wózek, który jest prawdziwie przyjazny dla rodziców.

Cybex


STELAŻ WÓZKA CYBEX E-PRIAM Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.Cybex ePriam

Rewolucyjna inteligentna technologia wychodzi na przeciw luksusowemy designowi w wózku ePriam - pierwszym e-wózku stworzonym przez Cybex. Inteligentny, intuicyjny i wyjątkowo innowacyjny, nowy Cybex e-Priam zachęca Cię do pokonywania wzniesień i zjazdu z górek, wszystko to z niespotykaną dotąd łatwością. Dostosowuje się on to trudnego terenu, takiego jak piasek, żwir i bruk.
Doświadcz magii, gdy duży ciężar staje się lekki, gdy wyboista droga staje się równa, gdy niemożliwe do pokonania wzniesienie staje się nagle osiągalne. Sięgaj dalej, wykorzystując stelaż ePriam na codzień, masz więcej energii dla siebie i swojego dziecka.
Cybex e-Priam stelaż to podstawa systemu podróżnego 4w1 w którego skład może wchodzić tapicerka siedziska, Gondola Lux, Gondola Lite lub nosidełko - czegokolwiek wymaga Twoja podróż. Wszechstronny i stylowy, rama dostępna jest w kilku wyrafinowanych kolorach: matowym czarny, rosegold i chromowanym z rączką czarną lub brązową.


Cybex e-Priam


Wsparcie przy pokonywaniu wzniesień


Cybex e-Priam stelaż

Łatwość użycia i mniejszy wysiłek fizyczny dla rodzica. Z inteligentnym wsparciem podczas jazdy z i pod górkę, czujniki zintegrowane w rączce wykrywają czy wózek jest pchany, czy hamowany, i odpowiednio dopasowuje działanie systemu. Wszystko jest wykonywane w płynny i inteligentny sposób, tak aby odczucie podczas pokonywania wzniesień i zjazdów było takie same, jak podczas jazdy po płaskim terenie. Elektroniczny system wsparcia jest przystosowany do pokonywania wzniesień o maksymalnym nachyleniu ok. 25%, czyli ok. 14 stopni. Jest to porównywalne z nachyleniem słynnej Lombard Street w San Francisko

Cybex e-Priam jak to działa


Wsparcie przy nierównej powierzchni


Inteligentny wózek

Nie musisz się zastanawiać czy wybrać się na spacer w trudny teren! Nowy ePriam pozwoli przemknąć po piaszczystych plażach, wiejskich ścieżkach czy zaśnieżonych ulicach. Większa łatwość dla Ciebie, większy komfort dla dziecka.

Cybex wózek smart
Wsparcie przy zjeździe z górki

cybex jak to działa

Zjeżdżaj ze wzniesień komfortowo i z gracją dzięki Cybex ePriam asystent zjazdu. Gdy system wykryje, że wózek jest hamowany spowolni on odpowiednio toczenie wózka. Poruszaj się w dół bez wysiłku bez względu na to czy podróżujesz z niemowlęciem czy z małym dzieckiem.


Cybex ePriam


Indywidualna mobilność

Wymagania względem wózka i systemu podróżnego są tak różne, jak samo życie, bo gdy przebywasz z dziećmi, rzeczy nie zawsze idą zgodnie z planem.
ePRIAM to wspaniały towarzysz, spełnia wszystkie wymagania od samego początku.

Cybex e-Priam


SYSTEM PODRÓŻY 4W1

ZDECYDUJ I WYBIERZ

Nowy system podróżny Priama sprawia, iż jest on praktycznym i komfortowym kompanem każdej podróży. Konstrukcja stelaża pozwala zamontować wiele dodatków, które zapewniają odpowiednie rozwiązania dla wszystkich wyzwań stawianych przez codzienne, mobline życie.
Stelaż może być połączony z nową gondolą LUX lub LITE Cot, jak również z wielokrotnie nagradzanymi fotelikami marki Cybex. Dla starszych dzieci Priam może być używana jako wyrafinowany wózek spacerowy, z siedziskiem, które może być skierowane przodem lub byłem do kierunku jazdy.

Cybex e-Priam stelaż

STELAŻ ePRIAM Z GONDOLĄ LUX
Cybex e-Priam

STELAŻ CYBEX EPRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACK


Cybex ePriam

STELAŻ PRIAM Z FOTELIKIEM CYBEX CLOUD Z


Cybex ePriam Lite Cot

STELAŻ EPRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACK I GONDOLĄ LITE COT


SKŁADANIE ZA POMOCĄ JEDNEJ RĘKI

Cybex ePriam
Cybex ePriamZłożenie wózka Priam wymaga użycia zaledwie jednej ręki. Jego siedzisko składa się razem z ramą w kompaktowy, płaski pakunek. Po złożeniu wózek nadal stoi, więc może być dyskretnie przechowywany - w komunikacji publicznej, w restauracji czy też w domu.


REGULOWANE OPARCIE ZA POMOCĄ JEDNEJ RĘKI
Cybex ePriam

Dzięki łatwej obsłudze, oparcie siedziska można dostosować do aktualnych potrzeb - w tym do pozycji w pełni leżącej - przy użyciu jednej ręki. Wózek przekształca się w komfortowe, przytulne łóżeczko, gdy jesteś poza domem.


ODWRACALNE SIEDZISKO

Cybex e-Priam
Cybex ePriam

Czy to tyłem, czy przodem do kierunku jazdy, siedzisko Priam może być z łatwością dostosowane do pożądanej pozycji w zaledwie kilku prostych krokach.


BUDKA PRZECIWSŁONECZNA XXL
Cybex Priam 2.0
Duża budka przeciwsłoneczna zabezpiecza przed promieniowaniem UPF50+ oraz efektywnie chroni przed wiatrem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.AMORTYZOWANE WSZYSTKIE KOŁA

Cybex ePriam

Nowa amortyzacja wszystkich kół ePriama zapewnia miękką, cichą i komfortową podróż dla rodziców i dzieci.
POWIĘKSZONY KOSZ NA ZAKUPY

Cybex Priam 2.0

Cybex Priam oferuje duży kosz na zakupy z łatwym dostępem, może być on złożony, gdy nie będzie on używany.


SIEDZISKO DOSTOSOWANE DO WYSOKOŚCI STOŁU

Cybex Priam 2.0

Wysokość siedziska została idealnie dopasowana do przeciętnej wysokości stołu (80cm), więc może być używany jako mobilne krzesełko w restauracjach i kawiarniach.


DANE TECHNICZNE:

Rama e-PRIAM CYBEX PLATINUM:
Aluminiowa rama z elementami plastikowymi.

Cybex e-Priam stelaż

WAGA: 10,7 kg

WYMIARY:
Wymiary po złożeniu bez tapicerki (Seat Pack): dł. 950mm / szer. 600mm / wys. 300 mm
Wymiary po złożeniu bez tapicerki (Seat Pack) oraz bez kół : dł. 800mm/ szer. 510mm / wys. 210 mm

BATERIA:
Bateria litowo-jonowa wystarczy na jazdę ze wspomaganiem na odległości od 8 km do 45 km, w zależności od naładowania oraz warunków zewnętrznych. Czas pełnego ładowania trwa około 6 godzin. Poziom naładowania można łatwo sprawdzić na wskaźniku ledowym znajdującym sie na tylnej osi ramy wózka.
CZUJNIKI:
Czujniki znajdujące się w rączce wózka wykrywają siłę nacisku, dostosowując za pomocą inteligentnego algorytmu siłę wspomagania – w zależności od rodzaj nawierzchni oraz wielkości wzniesienia lub zjazdu. 


Cybex e-Priam jak to działa
SILNIKI:

Dwa silniki elektryczne zapewniają odpowiednie wspomaganie, a cicha praca nie przerywa snu dziecka podczas spacerów. Dyskretnie umieszczone za tylnymi kołami silniki są przymocowane do obu końców tylnej osi.

Cybex e-Priam

Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Bezobsługowe
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Szary, Czarny, Różowy, Żółty
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne
Tapicerka siedziska wózka CYBEX PRIAM 2.0 stanowi niezbędny element zestawu spacerowego. Różne wzory i kolory nadają spacerówce indywidualnego charakteru.

logo.jpg


TAPICERKA SIEDZISKA CYBEX PRIAM 2.0 Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


1.jpg


Najwyższa jakość tkanin połączona z nietuzinkowym designem dyktowanym najnowszymi trendami to od lat cechy charakterystyczne marki Cybex. Najnowsza odsłona stelaża Cybex Priam 2.0 (dostępny oddzielnie) to oprócz designu, zaawansowana technologicznie konstrukcja wykorzystująca najnowsze komponenty.
STELAŻ PRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACK


Szczegóły produktu

Kolor Szary, Czarny, Różowy, Niebieski, Granatowy, Beżowy
CYBEX GONDOLA LUX może być zamontowana na ramie wózka Priam 2.0 czyniąc z niego wózek wielofunkcyjny.

logo.jpg


GONDOLA CYBEX LUX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


4.jpg


2.jpg

STELAŻ PRIAM Z GONDOLĄ LUX

PANORAMICZNE OKIENKO Z WIDOKIEM NA NIEBOKażde z dwóch okienek może być indywidualnie otwierane lub zamykane,
zapewniając w ten sposób wentylację i najlepsze widoki.
ODDYCHAJĄCY MATERACNowa miękki materac z pianki oferuje maksymalny komfort i zdrowe środowisko dla Twojego dziecka.


Szczegóły produktu

Kolor Szary, Czarny, Różowy, Niebieski, Granatowy, Beżowy, Czerwony