facebook

cybex wózek priam new 2w1

cybex wózek priam new 2w1 jest praktycznym połączeniem cech, które zapewniają łatwe użytkowanie produktu


3 249,00 zł749,00 zł1 399,00 zł


5 397,00 zł

Zamów telefonicznie

74 857 41 30

Stelaż wózka Cybex Priam to nowa definicja luksusu w podróży. Flagowy wózek niemieckiej marki posiada wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, które wpływają na jakość prowadzenia i użytkowania wózka. Cybex Priam cechuje również unikalny design, zgodny z bieżącymi trendami w modzie.

logo.jpg


STELAŻ WÓZKA CYBEX PRIAM Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

SYSTEM PODRÓŻY 4W1

ZDECYDUJ I WYBIERZ

Nowy system podróżny Priama sprawia, iż jest on praktycznym i komfortowym kompanem każdej podróży. Konstrukcja stelaża pozwala zamontować wiele dodatków, które zapewniają odpowiednie rozwiązania dla wszystkich wyzwań stawianych przez codzienne, mobline życie.
Stelaż może być połączony z nową gondolą LUX lub LITE Cot, jak również z wielokrotnie nagradzanymi fotelikami marki Cybex. Dla starszych dzieci Priam może być używana jako wyrafinowany wózek spacerowy, z siedziskiem, które może być skierowane przodem lub byłem do kierunku jazdy.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/priamnew/25.jpg
STELAŻ PRIAM Z GONDOLĄ LUX
STELAŻ PRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACKSTELAŻ PRIAM Z FOTELIKIEM CLOUD ZSTELAŻ PRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACK I GONDOLĄ LITE COT


SKŁADANIE ZA POMOCĄ JEDNEJ RĘKIZłożenie wózka Priam wymaga użycia zaledwie jednej ręki. Jego siedzisko składasię razem z ramą w kompaktowy, płaski pakunek. Po złożeniu wózek nadal stoi, więc może być dyskretnie przechowywany - w komunikacji publicznej, w restauracji czy też w domu.


REGULOWANE OPARCIE ZA POMOCĄ JEDNEJ RĘKI


Dzięki łatwej obsłudze, oparcie siedziska można dostosować do aktualnych potrzeb - w tym do pozycji w pełni leżącej - przy użyciu jednej ręki. Wózek przekształca się w komfortowe, przytulne łóżeczko, gdy jesteś poza domem.


ODWRACALNE SIEDZISKO


Czy to tyłem, czy przodem do kierunku jazdy, siedzisko Priam może być z łatwością dostosowane do pożądanej pozycji w zaledwie kilku prostych krokach.


BUDKA PRZECIWSŁONECZNA XXL

Duża budka przeciwsłoneczna zabezpiecza przed promieniowaniem UPF50+ oraz efektywnie chroni przed wiatrem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.AMORTYZOWANE WSZYSTKIE KOŁA

20.jpg
Nowa amortyzacja wszystkich kół Priama zapewnia miękką, cichą i komfortową podróż dla rodziców i dzieci.

PRIAM Z NARTAMIZima w mieście nigdy wcześniej nie sprawiała tyle radości! Zastąp przednie koła opcjonalnymi nartami, żeby przekształcić Priama w stylowy skuter śnieżny.


TRYB PLAŻOWYPriam w dwukołowym trybie zapewnia miękką i bezpieczną jazdę on nierównej, wyboistej powierzchni, takiej jak plaże piaskowe czy schody.


POWIĘKSZONY KOSZ NA ZAKUPYCybex Priam oferuje duży kosz na zakupy z łatwym dostępem, może być on złożony, gdy nie będzie on używany.


SIEDZISKO DOSTOSOWANE DO WYSOKOŚCI STOŁUWysokość siedziska została idealnie dopasowana do przeciętnej wysokości stołu (80cm), więc może być używany jako mobilne krzesełko w restauracjach i kawiarniach.Szczegóły produktu

Liczba kół 4
Rodzaj kół Gumowe
Przekładanie siedzisko Tak
Możliwość zamontowania fotelika Tak
Rozkładane siedzisko Tak
Regulowany podnóżek Tak
Regulowana rączka Tak
Kolor Szary, Czarny, Różowy, Żółty
Amortyzacja Tak
Rodzaj siedziska Klasyczne
Tapicerka siedziska wózka CYBEX PRIAM stanowi niezbędny element zestawu spacerowego. Różne wzory i kolory nadają spacerówce indywidualnego charakteru.

logo.jpg


TAPICERKA SIEDZISKA CYBEX PRIAM Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


1.jpgSTELAŻ PRIAM Z TAPICERKĄ SEAT PACK


Szczegóły produktu

Kolor Szary, Czarny, Różowy, Niebieski, Granatowy, Beżowy
CYBEX GONDOLA LUX może być zamontowana na ramie wózka Priam czyniąc z niego wózek wielofunkcyjny.

logo.jpg


GONDOLA CYBEX LUX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


4.jpg


2.jpg

STELAŻ PRIAM Z GONDOLĄ LUX

PANORAMICZNE OKIENKO Z WIDOKIEM NA NIEBOKażde z dwóch okienek może być indywidualnie otwierane lub zamykane,
zapewniając w ten sposób wentylację i najlepsze widoki.
ODDYCHAJĄCY MATERACNowa miękki materac z pianki oferuje maksymalny komfort i zdrowe środowisko dla Twojego dziecka.


Szczegóły produktu

Kolor Szary, Czarny, Różowy, Niebieski, Granatowy, Beżowy, Czerwony