Marki

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 165 elementów

  44 produkty/ów

  logo.jpgFirma ABC DESIGN powstała w 1989r w Baden-Wutemberg, cieszy się 30-letnim doświadczeniem w produkcji wózków dla dzieci. Wszystkie produkty ABC DESIGN powstają z wysokiej jakości materiałów, a sama firma jest jednym z liderów kombinowanych systemów podróżnych, cały czas pracując nad nowszymi produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi stymulującymi rynek. ABC DESIGN jako pierwszy na rynku wprowadził spacerówkę z regulowaną rączką oraz wózek podwójny dla bliźniąt. Produkty marki ABC DESIGN zdobywają najwyższe odznaczenia i nagrody w konkursach takich jak np. Consumer Awards w Niemczech oraz Lovedbyparents Awards. Dbają o każdy detal, a ich myślą przewodnią jest działanie ukierunkowane na zaspokajanie potrzeb zarówno dzieci jak i rodziców.
  zobacz produkty

  41 produkty/ów

  logo.jpgFirma zajmująca się produkcją wózków dziecięcych zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Produkują wózki najwyższej klasy, starając się od lat wyjść naprzeciw wymaganiom Klientów, spełniając przy tym...
  zobacz produkty

  9 produkty/ów

  Anex logoFirma ANEX to zespół projektantów i inżynierów, którzy tworzą wózki dla rodziców, aby ich życie stało się łatwiejsze i wyjątkowe. Są pasjonatami, którzy rzucają wyzwanie stereotypom i wierzą, że piękno oraz bezpieczeństwo jak najbardziej mogą iść w parze. 
  zobacz produkty

  10 produkty/ów

  Atturo to firma rodzinna tworząca meble z pasją, specjalizująca się w produktach przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Meble atturo wyróżnia jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowy wygląd - cechy, które gwarantują, iż posłużą one wiele lat bez konieczności wymiany.
  zobacz produkty

  24 produkty/ów

  logo.jpgPolska, rodzinna firma od lat angażująca się w branżę produktów dla dzieci. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci podróżujących w fotelikach samochodowych nieustannie poszukuje coraz to nowszych rozwiązań i technologii. Z równie wielką dbałością podchodzą do jakości wykonania i wygody użytkowania fotelików samochodowych. Podstawą działalności firmy AVIONAUT są regularne testy w wielu laboratoriach niezależnych organizacji na całym świecie oraz w Europie. 
  zobacz produkty

  13 produkty/ów

  logo.jpgFirma AXKID powstała w 2009r w Goteborgu. Założyli ją ludzie, dla których bezpieczeństwo dzieci w fotelikach jest najważniejsze. Ich celem jest wynajdowanie coraz to nowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo naszych maluchów podczas podróży. To również oznacza, unikalne funkcje i zapewnienie wygody zarówno dzieciom jak i rodzicom. Produkty firmy AXKID umożliwiają jak najdłuższe podróżowanie tyłem do kierunku jazdy.
  zobacz produkty

  69 produkty/ów

  logo.jpgFirma BABY JOGGER powstała ponad 30 lat temu i wyznaczyła nowy trend w dziedzinie produkcji wózków, tworząc pierwszy wózek trójkołowy. Misją marki BABY JOGGER jest wyjście naprzeciw rosnącym wymaganiom rodziców i przede wszystkim zapewnienie najwyższego komfortu podróżowania dzieciom. Stąd nacisk na ciągły rozwój oraz innowacyjne rozwiązania, by każdy kolejny wózek był lżejszy, zwrotniejszy i bardziej przestronny. 
  zobacz produkty

  65 produkty/ów

  logo.jpgHiszpańska firma produkująca wózki dziecięce. BABY MONSTERS to pasjonaci, którzy dążą do tego, aby ich produkty były komfortowe zarówno dla dzieci oraz rodziców, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i radość użytkowania. W czasie projektowania dbają o każdy najmniejszy detal, ich produkty cechuje niezwykła funkcjonalność oraz ponadczasowy design.
  zobacz produkty
Pokazuje 1 - 18 z 165 elementów