angelcare ac527 niania elektroniczna z kamerą video i czujnikiem ruchu Zobacz większe

angelcare ac527 niania elektroniczna z kamerą video i czujnikiem ruchu

Niania Angelcare AC527 to jedyne tego typu urządzenie na rynku polskim, które łączy w sobie funkcję niani elektronicznej audio video z systemem wykrywania ruchu.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNYCZAS NA RABAT
Kilknij, aby uzyskać kod rabatowy!

890,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy
https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/niania/logo.jpg

ANGELCARE AC527 NIANIA ELEKTRONICZNA Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/5.jpg


Niania Angelcare AC527 to jedyne tego typu urządzenie na rynku polskim, które łączy w sobie funkcję niani elektronicznej audio video z systemem wykrywania ruchu. Nie potrzebujesz dwóch różnych urządzeń, żeby w pełni monitorować swoje dziecko.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/2.jpg


Czujnik ruchu Angelcare przeznaczony jest do używania w okresie od urodzenia do 24 miesiąca życia dziecka, jednak w dowolnym momencie możesz dezaktywować funkcję wykrywania ruchu i korzystać tylko ze standardowych funkcji niani audio video, tak długo jak tego potrzebujesz.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/3.jpg


Bardzo mała i bardzo czuła płytka sensoryczna umieszczona pod materacem w łóżeczku wykrywa nawet najdelikatniejsze ruchy dziecka, także podczas jego snu. Wykrywany ruch jest sygnalizowany wizualnie i dźwiękowo (opcjonalnie). W przypadku braku wykrycia jakiegokolwiek ruchu przez 20 sekund, nadajnik i odbiornik urządzenia uruchamiają alarm.

Dzięki temu, że czujnik ruchu i niania elektroniczna Angelcare stanowią zintegrowany system, rodzice przy pomocy odbiornika mogą kontrolować pracę płytki sensorycznej (zmieniać jej czułość, pauzować, włączać i wyłączać). Odbiornik niani wyświetla także informacje o pracy czujnika, poziomie jego baterii oraz sygnalizuje uruchomienie przez czujnik alarmu ruchu.

Płytka wykrywająca ruchy, która umieszczana jest pod materacem w łóżeczku, nie ma żadnego kontaktu z dzieckiem, jest dla niego niewyczuwalna i całkowicie bezpieczna. Dzięki temu, że płytka jest bezprzewodowa, w łóżeczku dziecka nie ma żadnych kabli, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla jego życia.

Instalacja płytki sensorycznej jest bardzo łatwa i nie zajmie Ci wiele czasu – wystarczy włożyć ją pod materac w łóżeczku, włączyć urządzenie i gotowe! Instalacja płytki jest jednorazowa, możesz pozostawić ją w łóżeczku tak długo, jak długo chcesz korzystać z funkcji wykrywania ruchu.

Funkcja pauzowania płytki pozwala na chwilową dezaktywację systemu wykrywania ruchu, bez potrzeby wyłączania całego urządzenia. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy wyjmujesz dziecko z łóżeczka w celu nakarmienia czy utulenia.

Czujnik ruchu posiada 4-stopniową regulację czułości, co pozwala dostosować pracę urządzenia do konkretnych warunków otoczenia i eliminuje występowanie fałszywych alarmów.

Nadajnik niani elektronicznej przesyła do odbiornika dźwięk i obraz z pokoju dziecięcego, a także informuje o wykrywaniu ruchu przez płytkę sensoryczną lub o jego braku. dodatkowo dokonuje także pomiaru temperatury w pokoju dziecięcym i wyświetla wartość tego pomiaru (opcjonalnie).

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/6.jpg


Dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni, kamera niani elektronicznej przesyła obraz z pokoju dziecka także w nocy, bez potrzeby włączania dodatkowego oświetlenia (obraz przesyłany w trybie night-vision jest czarno-biały). Niania posiada także funkcje przybliżania i przesuwania wyświetlanego obrazu (zoom/pan).

Nadajnik z kamerą można ustawić na blacie stołu/komody na specjalnym dołączonym stojaku lub zamocować na ścianie. Montażu na ścianie można dokonać na dwa sposoby, w zależności od odległości łóżeczka od ściany, tak aby uzyskać jak najlepszy obraz z kamery. Kamera mocowana jest na stojaku i na ścianie z wykorzystaniem magnesu, który pozwala na szeroki i płynny zakres regulacji kąta nachylenia.

Odbiornik niani wyposażony jest w duży ekran LCD, który zapewnia bardzo dobrej jakości obraz i wyświetla informacje na temat aktywności funkcji i stanu pracy urządzenia. Posiada także opcję regulacji jasności (4 poziomy).

Niania Angelcare AC527 daje możliwość podłączenia do odbiornika dodatkowej kamery lub płytki sensorycznej z nadajnikiem. Dzięki temu przy pomocy jednej niani możesz monitorować dwójkę dzieci, które znajdują się w różnych pomieszczeniach (dodatkowe akcesoria do kupienia osobno).

W przypadku podłączenia dwóch kamer do odbiornika, możliwy jest jednoczesny podgląd obrazu przesyłanego z dwóch pomieszczeń.

Wszystkie ustawienia dotyczące pracy urządzenia dostępne są z poziomu odbiornika i przedstawione są w postaci wyświetlonych na ekranie ikonek.

Dzięki dwukierunkowej komunikacji możesz mówić do swojego dziecka, kiedy jesteś z dala od niego i uspokoić je kiedy tego potrzebuje.

Niania posiada funkcje Trybu Uśpienia, Dźwięk VOX i Video VOX, które pozwalają określić kiedy i jak długo aktywny jest przekaz dźwięku oraz wyświetlanie obrazu na ekranie, co umożliwia zmniejszenie zużycia energii.

Pozwala monitorować otoczenie dziecka, zapobiegając jego przegrzaniu lub wychłodzeniu. Temperatura wyświetla się na odbiorniku i nadajniku (opcjonalnie), w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita (do wyboru).

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/8.jpg


W celu lepszej sygnalizacji poziomu temperatury w pokoju dziecięcym, wartości pomiaru wyświetlane są na nadajniku w określonym kolorze: biały – temperatura w normie, niebieski – za zimno, czerwony – za ciepło.

Opcja ta umożliwia ustawienie wartości granicznych temperatury, których przekroczenie uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm sygnalizując, że w pokoju dziecka jest za zimno lub za gorąco.

Poza alarmem ruchu i alarmem przekroczenia ustalonej temperatury, urządzenie sygnalizuje także: utratę zasięgu odbiornika, niski poziom naładowania baterii odbiornika, utratę zasięgu płytki sensorycznej, wstrzymanie pracy płytki sensorycznej, niski poziom baterii płytki sensorycznej.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/1.jpg


wyświetlacz dotykowy 5″ LCD
zasięg do 250 m (w terenie otwartym bez przeszkód)
zasięg między płytką a nadajnikiem do 20 m
częstotliwość transmisji między nadajnikiem a odbiornikiem 2,4 GHz
częstotliwość transmisji między płytką a nadajnikiem 2,4 GHz
wymiary płytki sensorycznej 16 x 16 cm

https://img.megaurwis.pl/nowy1/angelcare/ac527/7.jpg

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 1. nadajnik
 2. stojak do nadajnika
 3. odbiornik
 4. bateria akumulatorowa do odbiornika
 5. płytka sensoryczna
 6. bateria do płytki sensorycznej
 7. zasilacze do nadajnika i odbiornika x2
 8. wkręty do montażu na ścianie x2
 9. instrukcja w j. polskim
 10. karta gwarancyjna

UWAGA: Monitorowanie dzieci przedwcześnie urodzonych lub dzieci z grupy ryzyka powinno być przeprowadzane tylko pod nadzorem lekarza lub pracownika medycznego. Ten monitor NIE powinien być używany jako wyrób medyczny ani jako urządzenie zapobiegające zespołowi nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt (SIDS).

 


Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Odbiór w punkcie Parcelshop DHL Odbiór w punkcie Parcelshop DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 80,00 zł
 • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

 • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

 • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

 • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

 • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

 • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

 • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

 • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

 • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

angelcare ac527 niania elektroniczna z kamerą video i czujnikiem ruchu

angelcare ac527 niania elektroniczna z kamerą video i czujnikiem ruchu

Niania Angelcare AC527 to jedyne tego typu urządzenie na rynku polskim, które łączy w sobie funkcję niani elektronicznej audio video z systemem wykrywania ruchu.

Inne w tej kategorii