BABYMOOV VIDEO NIANIA YOO-TRAVEL Zobacz większe

babymoov video niania yoo-travel

A014416

Funkcjonalna Video Niania Yoo-Travel firmy Babymoov posiada baterię o bardzo długiej żywotności (24 godziny!), dzięki czemu będzie idealnym gadżetem podczas podróży.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY W TERMINIE OD 1 DO 7 DNI


879,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 879,00 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy
logo.jpg

BABYMOOV VIDEO NIANIA Z GWARANCJĄ OD DYSTRYBUTORA TYPU DOOR TO DOOR

8.jpg

Szukasz urządzenia długo działającego na baterii oraz łatwego w transporcie ?
YOO-Travel jest przeznaczony dla Ciebie!

7.jpg

Dzięki długiej żywotności baterii, video-niania YOO-Travel jest idealny na wszystkie wycieczki z dzieckiem. Dzięki długotrwałym bateriom litowym (dla nadajnika i odbiornika) możesz ładować oba urządzenia i korzystać z funkcji YOO-Travel przez 24 godziny bez przerwy!
Kamera zapewnia wysokiej jakości obiektyw szerokokątny 180 ° noktowizyjny. Bardzo przydatny, jeśli masz więcej niż jedno dziecko w tej samej sypialni!

4.jpg

Dzięki 2,4-calowemu ekranowi, podwójnemu alarmowi dźwiękowemu i wizualnemu, trybowi VOX, powiększeniu x2 i funkcjom Talk Back (łoki-toki), YOO-Travel jest bardzo wszechstronny, a dzięki wskaźnikowi temperatury i lampce nocnej YOO-Travel przyczynia się do dobrego samopoczucia dziecka.

1.jpg

Kompaktowa i niezawodna z długim czasem pracy na baterii, YOO-Travel oznacza, że możesz podróżować wszędzie z dzieckiem z całkowitym spokojem!

2.jpg

Video niania z serii YOO pozwala na kontynuowanie życia prywatnego będąc jednocześnie całkowicie zaangażowanym rodzicem. Być może stałeś się rodzicem, ale wciąż chcesz spotykać się z przyjaciółmi, uwielbiasz gotować lub jesteś uzależniony od seriali i filmów... jeżeli tak, to z pewnością video niania jest dla ciebie!

3.jpg

Niania YOO-Travel przeznaczona jest dla rodziców szukających codziennej prostoty, praktyczności i spokoju ducha wynikających ze stałego podglądu swojej pociechy. Menu "Jeden przycisk = Jedna funkcja" oznacza, że obsługa YOO-Travel jest intuicyjna oraz łatwa w użyciu.

5.jpg

Niezwykle wszechstronna video niania YOO-Travel zapewnia dużą funkcjonalność i doskonałą wydajność.

6.jpg

Dane techniczne: 

-2,4-calowy ekran: cyfrowa jakość,
-Funkcja VOX: aktywacja głosowa,
-Czysty dźwięk, zero zakłóceń,
-Funkcja Talk Back, dwukierunkowa komunikacja,
-Funkcja lampki nocnej,
-Czujnik temperatury,
-Automatyczny wybór kanału,
-Alarm dźwiękowy i wizualny,
-Zasięg: 250 m,
-Panoramiczny widok 180°,
-Zoom (x2),
-Tryb parowania dla maksymalnie 4 kamer,
-Wbudowany noktowizor,

-Bateria litowa (odbiornik i aparat fotograficzny).


Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Ocena 
2022-05-10

babymoov video niania yoo-travel

Produkt świetnie sprawdzający się w podróży. Bateria litowa o długim działaniu na jednym ładowaniu, lampka, noktowizor i szerokokątny obraz prosi się o ocenę bardzo dobrą

Napisz opinię

babymoov video niania yoo-travel

babymoov video niania yoo-travel

Funkcjonalna Video Niania Yoo-Travel firmy Babymoov posiada baterię o bardzo długiej żywotności (24 godziny!), dzięki czemu będzie idealnym gadżetem podczas podróży.

Inne w tej kategorii