POLECANE TEKSTY

Uff jak gorąco, czyli jak chronić malucha latem?

Uff jak gorąco, czyli jak chronić malucha latem?
Kiedy słonko rankiem coraz wcześniej zagląda w nasze okna, ptaki śpiewają jakby głośniej, temperatura skłania do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a z piwnicy już nawołują nas pompowane delfiny, leżaki i pontony, wiemy, że nadchodzi lato.

Ulubiona pora wszystkich dzieci.

Ileż to radości dają basen, zabawy w piaskownicy, długie spacery w których towarzyszą nam promienie słoneczne opalające małe buźki, czy rodzinne wyjazdy nad wodę lub w góry.

Wszyscy kochamy lato.

Całymi godzinami możemy spędzać czas poza domem, ciesząc się piękną, optymistyczną pogodą, wspólnymi przechadzkami, czy lodami z polewą truskawkową.

Zapominamy o swetrach, śpiworkach, czy zmarzniętych noskach.
Nadszedł czas kapelutków, sandałków i piłek plażowych.

Przy całej gamie optymistycznych zalet tej cudownej pory roku, nie możemy jednocześnie zapomnieć o bezpieczeństwie i ochronie naszych maluchów.

W czasie spacerów, drzemki, odpoczynku, zwiedzania.
W wózku gondolowym, jak i spacerowym.

Kiedy słońce praży zbyt mocno, koniecznie pomyślmy o odpowiedniej ochronie naszych brzdąców przed jego szkodliwym promieniowaniem.

Świetnie sprawdzi się parasolka.

Doczepiana, w prosty sposób montowana do ramy wózka, regulowana pod każdym kątem, ochroni dziecko przed nadmiernym nasłonecznieniem w upalne, letnie dni.

Wraz ze zmianą kąta padania promieni, możemy zmieniać jej położenie, tak, by w jak najlepszy sposób dbała o komfort i bezpieczeństwo malucha.

To produkt "must have" w czasie każdego letniego spaceru, wakacji, wyjazdu czy po prostu chwili relaksu na ogrodzie.

Parasolki do wózków posiadają wbudowany w materiał filtr przeciwsłoneczny, który jest dodatkową ochroną.
W większości modeli materiał nie ulega odbarwieniom.

https://www.megaurwis.pl/121-parasole

Kolejnym czynnikiem, który może nieco pokrzyżować nam i naszym dzieciom radosne chwile spędzone poza domem w czasie letnich dni są... tak, owady!

O ile pięknie je podziwiać w naturze, o tyle mogą być uciążliwie, jak również bardzo niebezpieczne dla wózkowego, czy fotelikowego szkraba.

Muchy, komary, osy, mrówki, czy inne bzyczące stworzonka, podobnie jak my, kochające tą porę roku, potrafią nieźle popsuć humor, a nawet boleśnie ukąsić.

Zadbajmy o ochronę, zaopatrując się w moskitierę do wózka gondolowego, spacerowego, czy fotelika samochodowego.

Zamontujemy je bez żadnego problemu, kilkoma ruchami.

Jest to niezastąpiona ochrona każdego malucha przed niechcianym towarzystwem wszelkiego rodzaju fruwających, czy biegających żyjątek.

Teraz można spacerować, lub drzemać bez najmniejszego stresu, że coś zakłóci letnią sielankę.

https://www.megaurwis.pl/60-folie-moskitiery

By jeszcze lepiej chronić nasze dzieci przed upałem, producenci prześcigają się również z rodzajach wentylowanych wkładek, w regulowanych budkach, z dodatkowymi daszkami, filtrami, czy okienkami i panelami utrzymującymi odpowiednią cyrkulację powietrza.

https://www.megaurwis.pl/136-reduktory-wkladki
https://www.megaurwis.pl/135-blendy-przeciwsloneczne

Wszystko po to, by nic nie zakłócało nam i naszym dzieciom radości jaką daje ta cudowna, słoneczna, optymistyczna pora roku, gdzie dzień jest długi, a truskawki smakują najlepiej.

Dbajmy o nasze maluchy ciesząc się latem :)