POLECANE TEKSTY

Cybex Avi, czyli biegiem przez lato

Cybex Avi, czyli biegiem przez lato
Świadomość, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu człowieka, jest już naprawdę duża. Coraz częściej spędzamy wolny czas uprawiając przeróżne sporty, angażując przy tym całą rodzinę. Maluszki, starszaki, rodzice. Frajda, zdrowie, dobre samopoczucie i zacieśnianie więzi. Ileż uśmiechu może przynieść wspólne granie w piłkę, jazda rowerem, czy wycieczki poza miasto, tam gdzie lepiej słychać śpiew ptaków, a słonko świeci jakby mocniej? Przecież ogólnie wiadomo, że "im skorupka za młodu nasiąknie..." itd. :)

A co powiecie na wspólny jogging z maluchem?

To świetna alternatywa dla zwykłego, wspólnego, wózkowego spaceru. Trening dla mamy, jednocześnie fantastyczna zabawa dla dziecka. Jedyne czego nam trzeba, oprócz chęci i pozytywnego nastawienia, to oczywiście odpowiedni pojazd.

I tu, jak zawsze, naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom wychodzi profesjonalista do zadań specjalnych - Cybex, ze swoim niebanalnym, odlotowym, super wygodnym i bezpiecznym modelem wózka biegowego AVI.

https://www.megaurwis.pl/dla-aktywnych/9117-cybex-avi-wozek-do-biegania-rama-siedzisko-folia-przeciwdeszczowa-gratis.html

Cybex Avi wózek biegowy
To Mercedes wśród wszystkich wózków biegowych.

Niezwykle lekki, zwrotny, w pełni amortyzowany i zapewniający bezapelacyjnie komfort, zarówno dla przewożonego szkraba, jak i truchtającego rodzica.

Wyobraźcie sobie ten dziecięcy uśmiech, kiedy wraz z nami mknie po parkowych alejkach, lub leśnych ścieżkach. Tę radość i frajdę.

Nie ma nic piękniejszego.

Cybex AVI to wózek dopieszczony pod każdym względem, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, wygodę i zabawę.

Nowocześnie, elegancko wykończony, przyciągnie każdy wzrok.

Ważną kwestią są tutaj koła. Duże, pompowane, amortyzowane, będą idealne, zarówno do szalonej jazdy, wspólnych spacerów po trudniejszym terenie, jak również na co dzień, w mieście.

Wózek biegowy składamy zupełnie bezproblemowo i ekspresowo.

Cybex Avi wózek do biegania
W takiej formie możemy go przetransportować w każde miejsce, w bagażniku każdego samochodu.
Przyda się również pełna regulacja oraz odblaski, zwiększającej widoczność, gdy zabawa się przedłuży, a słonce zajdzie za horyzontem.

Cybex Avi wózek do biegania
Cybex AVI to sportowy styl i klasa, nowoczesne rozwiązania i eleganckie wykończenie, komfort i bezpieczeństwo.

Gdy tylko słonko wzejdzie wysoko, wkładajmy wygodne buty, pakujmy malucha i wspólnie spędźmy aktywnie czas, ucząc przez zabawę, jak istotny jest w naszym życiu sport i aktywność.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!