POLECANE TEKSTY

Magiczne krzesełko, czyli Mamas&Papas w natarciu

Magiczne krzesełko, czyli Mamas&Papas w natarciu
Czas leci, nasze kochane szkraby szybko rosną.

Każdego dnia, już od pierwszych chwil życia, uczą się nowych rzeczy, łakną świata, poznają go na każdy z możliwych sposobów.

W mgnieniu oka dziecko, z noworodka, zmienia się w niemowlę, a potem jak za dotknięciem magicznej różdżki w starszaka samodzielnie siedzącego, dla którego wszystko wokół to bodziec, stymulujący rozwój i łaknący w tym czasie wszystko jak gąbka, mózg.

Maluch, w wieku, już kilku miesięcy, dzięki stymulacji zmysłów, bodźcuje swój, jakże szybko rozwijający się umysł, dostarczając przeróżnych informacji oraz wspierając prawidłowy rozwój.

Dlatego, tak ważne jest to, czym otaczamy naszego skarba, w jaki sposób wspieramy ten rozwój, dajemy możliwość kształcenia poprzez zabawę, dając tym samym moc radości i uśmiechu.

Firma Mamas&Papas, brytyjski, renomowany producent artykułów dla dzieci, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszym i naszych maluchów, tworząc wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, nowoczesne, trwałe krzesełka, zarówno do zabawy, jak i nauki jedzenia, które w cudowny sposób zadbają o wygodę, bezpieczeństwo i rozwój naszych szybko rosnących odkrywców.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/mamaspapas/babybug/12.jpg


Dla młodszych i starszych.

Krzesełka Mamas&Papas są uniwersalne.

Dzieciaki mogą korzystać z nich już od kilku miesięcy życia, do kilku lat.

Regulowane, w prosty sposób montowane na każdy krześle w domu, co sprzyja wspólnym, rodzinnym posiłkom oraz zacieśnianiu więzi.
Możemy również krzesełko postawić na innym, płaskim podłożu.
W ten sposób maluch bezpiecznie może się bawić i rozwijać, a my zająć się innymi obowiązkami.

Stabilna podstawka służy zarówno do zabawy, jak i nauki jedzenia.
Możemy ją w bezproblemowy i zupełnie prosty sposób zdemontować.

Natomiast kolorowe, atrakcyjne dla oka, wykonane z najwyższej jakości materiałów zabawki doczepione z boku, uatrakcyjnią chwilę spędzone w krzesełku.

Wysokość krzesełka regulujemy w dwóch pozycjach, by zapewnić maksymalny komfort podczas nauki i zabawy, a bezpieczne, stabilne, regulowane pasy, utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji.

Dodatkowo krzesełka Mamas&Papas, posiadają miękką wkładkę do siedzenia z zabezpieczeniem w kroku, idealnym dla najmłodszych użytkowników.

Miękka, wygodna, wyjmowana, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Modele dla młodszych dzieci, już od 3 miesiąca życia doposażono w dodatkowe, kolorowe książeczki i atrakcyjne zabawki idealnie wspierające rozwój kilkumiesięcznego szkraba.

Ponad to chowane nóżki, podkładki antypoślizgowe i zmiana wysokości oraz pozycji tacki.

Ogromnym plusem tego produktu, jest niewątpliwie możliwość jego przekształcania dla preferencji rosnącego dziecka, by jak najdłużej mogło ono korzystać z tego innowacyjnego, fantastycznego, jedynego w swoim rodzaju
krzesełka.

mamas&papas baby bud krzesełko dziecięce

Trzy zestawy do wyboru.

Każdy dla innych potrzeb, wieku, oczekiwań.

Piękne, kolorowe, miękkie.
Bez wątpienia, idealnie zadbają o rozwój, oraz uśmiech naszych maluchów, na czym tak bardzo nam zależy.

Jeden zakup - długi czas użytkowania.

Producent daje gwarancję na frajdę, radość i uśmiech od ucha do ucha.

W ofercie krzesełka:
BABY SNUG (3 miesiące - 3 lata) https://www.megaurwis.pl/krzeselka-wielofunkcyjne/7874-mamaspapas-baby-snug-krzeselko-z-tacka-edukacyjna-5057232135722.html
BABY BUD (6 miesięcy - 3 lata) https://www.megaurwis.pl/krzeselka-wielofunkcyjne/8967-mamaspapas-baby-bud-krzeselko-dzieciece-5057232698029.html
BABY BUG (3 miesiące - 3 lata) https://www.megaurwis.pl/krzeselka-wielofunkcyjne/8966-mamaspapas-baby-bug-krzeselko-3w1-5057232699217.html