POLECANE TEKSTY

Balios S Lux - odświeżona wersja popularnego wozidła

Balios S Lux - odświeżona wersja popularnego wozidła
Już jest! Zameldował się! Nowiutki, świeżutki, po (nie)wielkim tuningu ;) Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie. Szanowni Państwo, przedstawiamy kolejną odsłonę dobrze znanego i lubianego modelu Cybex Balios S Lux.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/baliosslux2023/1.jpg


    Co nowego? Gondola w porównaniu z poprzednią wersją ( Cybex Cot S) zyskała zupełnie nowy kształt - jest większa i bardziej przytulna. Powiększony panel wentylacyjny na budce zapewnia przepływ świeżego powietrza oraz pozwala maluchowi na podziwianie świata podczas spacerów. Obszerne wnętrze sprzyja relaksowi, a miękki i sprężysty materac zapewni świetne warunki dla drzemki podczas spacerów. Gondola po powiększeniu swojego rozmiaru otrzymała system wpięcia w zupełnie innym miejscu, co dodatkowo sprawia, że jest zainstalowana wyżej na stelażu, Ułatwia to np. wyjmowanie z niej malucha. Daszek przeciwsłoneczny, filtr UPF 50+, pokrywa montowana na napy, to elementy, które nie zostały zmienione.

cybex cot s lux gondola do wózka

    Patrząc na spacerówkę można za to powiedzieć o prawdziwej rewolucji :) Regulacja pasów za pomocą jednej ręki oraz jednego guzika, to coś, co rodzice uwielbiają. Identyczne rozwiązanie zastosowano w modelu Priam.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/baliosslux2023/5.jpg
Stelaż uzyskał dodatkowy amortyzator, który zapewnia komfortową jazdę również po trudniejszym terenie. Dodatkowo rączka została obszyta ekoskórą w każdym stelażu, co daje niesamowity komfort w prowadzeniu wózka oraz samo w sobie jest bardziej higieniczne ;) Siedzisko regulowane do pozycji płaskiej, leżącej, zyskało również nowe materiały ułatwiające wentylację powietrza, zapewniając tym samym komfort podczas spacerów. Budka XL z filtrem UPPF+50, daszkiem przeciwsłonecznym oraz okienkiem, przez które można podglądać dziecko, pozostała bez zmian, podobnie jak łatwa regulacja wysokości rączki. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Kosz na zakupy nie tylko otrzymał nowocześniejszy wygląd (zbudowano go z materiału i siatki), pozwala również na przewożenie większych ciężarów. Można w nim zabrać zakupy o max wadze aż 10kg! Biedronki i Lidle drżyjcie! :)

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/baliosslux2023/10.jpg

    Dostępny w pięciu nowych odcieniach, na aż trzech kolorach stelaży. Na szarobrązowej ramie taupe znajdziecie kolory Sky Blue oraz Seashell Beige. Na ramie srebrnej, kolory Lava Grey i Ocean Blue, natomiast na czarnym stelażu - Moon Black. Uwaga! Kolejna zmiana - kolor tapicerki jest przypisany do określonego stelaża. Nie ma możliwości zamiany koloru stelaża np. na kolor taupe z tapicerką Moon Black.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/baliosslux2023/6.jpg

    System wygodnego składania jedną ręką nie uległ zmianie, podobnie jak waga oraz maksymalny udźwig siedziska spacerowego, czyli 22kg.

    Oglądajcie, wybierajcie i przybywajcie na jazdę próbną, albo podziwianie walorów estetycznych tego zacnego wozidła. Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych we Wrocławiu, Świdnicy i  Katowicach ;)

https://www.megaurwis.pl/klasyczne/8938-cybex-balios-s-lux-wozek-spacerowy.html
https://www.megaurwis.pl/gondole/8939-cybex-cot-s-lux-gondola-do-wozka.html
https://www.megaurwis.pl/wozki-2w1/8940-cybex-balios-s-lux-wozek-2w1.html


Ewelka