POLECANE TEKSTY

Baby Dan Flex - bramka ochronna xl

Baby Dan Flex - bramka ochronna xl
Kiedy nasz maluch rośnie, zaczyna poznawać świat przemieszczając się. Istotną kwestią jest zabezpieczenie przestrzeni oraz miejsc, gdzie ucząc się życia, może zrobić sobie krzywdę.
Do ochrony delikatnej głowy przed "atakującymi" rogami szafek, wymyślono zabezpieczenia w postaci miękkich nakładek, w okna montujemy specjalne hamulce, by szkrab nie był w stanie uchylić go niebezpiecznie choćby na centymetr, gniazdka elektryczne wyposażamy w zaślepki, a schody w specjalne bramki.
W miesiącach, w których z racji jesienno-zimowej aury większość dnia spędzamy w domu, zostaje problem zabezpieczenia kominka, czy też piecyka.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczne może być spotkanie maluszka np. z rozżarzoną szybą kominkową lub rozgrzaną maksymalnie ścianą pieca.
Dbając o dobro i zdrowie dziecka, koniecznie trzeba pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tych miejsc, zanim zimne powietrze zagości u nas na dobre, a kominki rozgrzeją się do czerwoności, otulając naszą rodzinę przyjemnym ciepełkiem.
Co zrobić, żeby nasz szkrab nie miał do nich dojścia?

https://img.megaurwis.pl/nowy1/babydan/flexxl/2.jpg
Firma BabyDan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców, proponując bramki i osłony kominkowe, które z powodzeniem mogą służyć do zabezpieczania również innych przestrzeni, do których maluch nie powinien mieć dostępu.

Bramka ochronna BabyDan Flex XL, dostępna w ofercie naszego sklepu, składa się z kilku paneli, które możemy konfigurować w odpowiedni dla nas sposób, przekształcając je i modelując wedle potrzeb.
Panele, wraz z bramką możemy ustawić pod dowolnym kątem i w dowolnej kolejności.
Szerokość zestawu możemy regulować od 90 do 270 cm.
Co bardzo istotne, bramka bezproblemowo i szybko otwiera się dla dorosłych, jest natomiast w pełni bezpieczna dla malucha.
Lekka, niezwykle wytrzymała i prosta w montażu konstrukcja, nie wymaga szczególnych umiejętności, by przymocować ją odpowiednio do ściany, w dowolnym miejscu.
Bramkę możemy również rozbudować o kolejne panele dostępne osobno (szerokość jednej sekcji to 33 cm, lub 72 cm) oraz o dowolna ilość furtek (72 cm), co pozwala zabezpieczyć nawet duże przestrzenie.
Wysokość BabyDan Flex XL to 71 cm, jest odpowiednia dla dzieci do 24 miesiąca życia.
Składana i regulowana. Dopasujemy ją do nawet nietypowych kominków czy przestrzeni, wolnostojących i zabudowanych.

W skład zestawu wchodzi:
* bramka- 72 cm (1szt.)
* panel- 72 cm (2 szt.)
* panel- 33 cm (2 szt.)
* mocowanie do ściany

Dzięki BabyDan Flex XL możemy bez obaw cieszyć się wspólnie spędzonym, zimowym czasem, ogrzewać się przy klimatycznym kominku i spać spokojnie, bez obaw, że nasz szkrab ulegnie wypadkowi.

Zimowe zabezpieczenie "must have".

https://www.megaurwis.pl/bramki-ochronne/8834-baby-dan-flex-bramka-ochronna-rozmiar-xl.html

Produkt spełniający europejskie normy bezpieczeństwa.

Przyjemnych i ciepłych wieczorów :)

Gorąco zapraszamy do naszych sklepów.
Chętnie udzielimy bliższych informacji o tym i innych produktach, zaprezentujemy ich działanie i odpowiemy na wszystkie pytania.