POLECANE TEKSTY

Nature Vibes - nowa kolekcja Kinderkraft

Nature Vibes - nowa kolekcja Kinderkraft

Już jest! Najnowsza kolekcja od Kinderkraft! Wpasowująca się idealnie w najnowsze trendy modowe, podbija również rynek wózków dziecięcych. Stworzona z myślą o rodzicach i dzieciach, zachwyca nie tylko komfortem podczas użytkowania, ale również bezpieczeństwem. Ta wyjątkowa kolekcja została stworzona w hołdzie naturze, dodatkowo zainspirowana pszczołami, które niewątpliwie odgrywają bardzo ważną rolę w środowisku naturalnym. Jak każdy z nas kojarzy, chociażby ze szkoły, bez pszczół nie byłoby pożywienia. Producent w ten sposób zwraca uwagę na niebezpiecznie topniejącą populację pszczół na świecie.


Cała kolekcja została stworzona w niewątpliwie modnym odcieniu butelkowej zieleni, na tle którego została wyhaftowana pszczoła - znak główny kolekcji. Nature Vibes jest również nawiązaniem do tradycji sztuki ludowej, która opierała się głównie na hafcie.

Wzór kolekcji Nature Vibes został zaprojektowano ręcznie, przez co jest dopracowany nawet w najmniejszych szczegółach. Pierwowzór logo zawierający wizerunek pszczoły został wyhaftowany przez samą projektantkę, a po udoskonaleniu został przeniesiony na materiały i z dumą prezentuje się na wózkach z tej kolekcji.

Wśród wózków sygnowanych kolekcją Nature Vibes znajdziemy m.in. wózek głęboko-spacerowy Nea, wózki spacerowe: Route, który doskonale sprawdzi się jako spacerówka w każdym terenie, All Road (spacerówka z obracanym siedziskiem) oraz mniejsze gabarytowo, idealne na wycieczki, lot samolotem lub jako podręczny wózek na zakupy Indy2 i Nubi. Dodatkowo Kinderkraft zadbał również o akcesoria. W kolekcji Nature Vibes znajdziecie znane i lubiane nosidło ergonomiczne Milo, torbę Treasurebag, plecak Treasurepack wykonane z szarej ekoskóry. Co ciekawe, w przypadku torby i plecaka producent zdecydował się na wykorzystanie szarego odcienia na zewnątrz, zaś wewnątrz umieścił materiał z printem inspirowanym naturą.

Jeśli macie ochotę na wejście w świat natury i podziwianie jego uroków, zapraszam do naszych sklepów stacjonarnych, w których możecie na własne oczy zobaczyć najnowszą kolekcję Kinderkraft - na żywo jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu. Na pewno rozbudzi Waszą wyobraźnię ;)

Polecam,

Ewelka