POLECANE TEKSTY

Materac na spokojny sen

Materac na spokojny sen
Kiedy na świecie pojawia się nowy, wyczekany, mały członek rodziny, chcemy zapewnić mu wszystko, co najlepsze.
Kompletujemy wyprawkę, urządzamy idealny, przytulny i przyjazny pokój, wybieramy atestowane sprzęty i akcesoria, zasięgamy opinii i radzimy się innych młodych rodziców, by od pierwszych chwil życia, nasz maluszek miał najlepszy z możliwych komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Łóżeczko to jedno z ważniejszych sprzętów, z którego korzystamy od dnia narodzin.
O ile łóżeczko musi być funkcjonalne, użyteczne i śliczne, o tyle wybór materacyka to już poważniejsza sprawa, która wymaga większego zastanowienia, wiedzy, czy dopasowania, odpowiedniego do naszych preferencji i wymagań.
Ważne, by materac był wygodny, atestowany, wykonany z odpowiednich, funkcjonalnych materiałów i zapewniał idealna pozycję naszemu maluszkowi.
Dobrze dobrany materacyk zapewni naszemu dziecku odpowiednią regulację temperatury ciała, ułożenie i komfort dla małego kręgosłupa oraz zdrowy, spokojny sen, tak ważny w pierwszym etapie jego rozwoju.
Na rynku istnieje kilka rodzajów materaców: piankowe, bonellowe (sprężynowe), lateksowe, lub z naturalnych włókien: kokos, gryka czy końskie włosie.
Antyalergiczne, wentylowane, wielowarstwowe z możliwością prania pokrowca.
Restrykcyjne, rygorystyczne i szczegółowe testy jakości, jakim poddawane są materace do łóżeczek, pozwolą nam wybrać ten najlepszy, idealny dla naszego dziecka.
Materacyk nie powinien być ani za miękki, ani za twardy.
Dobre dobranie zapewnia idealną pozycję dla kształtującego się kręgosłupa i narządów ruchu oraz zapobiega problemom zdrowotnym w przyszłości.
Nie może się zapadać pod ciężarem małego ciała, chłonąć zbytnio wilgoci i przegrzewać naszego malucha.

Jednym z polecanych, sprawdzonych, nowoczesnych materacyków do łóżeczek, dostępnych w naszym sklepie jest RUCKEN AERO.
Pianka, z której został wykonany, jest antybakteryjna.
Wszyta nitka srebra, dodatkowo zapobiega i hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni na zewnątrz, jak i wewnątrz materaca (Certyfikat Ultra-Fresh).
Posiada również tzw. efekt wietrzenia, który pomaga w odprowadzaniu wilgoci oraz zapobiega poceniu się malucha.
Jest on wykończony z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.
Kanaliki wentylacyjne, umieszczone są z obu stron RUCKEN AERO, co sprawia, że jest on dwustronny.
Gęsta i dość cienka pianka (1.5 cm.) jest wytrzymała na deformacje, nie ulega odkształceniom, co wspiera idealny rozwój podczas snu.
Pokrowiec możemy w łatwy sposób ściągnąć (dzięki wszytemu zamkowi 360°) i wyprać w pralce (60°C) oraz wysuszyć w suszarce.
Ułatwia to utrzymanie czystości.
Wykonany z niezwykle szlachetnego materiału Tencel (włókna celulozowe z drewna), który odprowadza wilgoć i jest bardzo przyjemny w dotyku.
By jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, suwak pokrowca ukryty został pod wszywką, by nie zranił naszego malucha.
Materac RUCKEN AERO dostępny w dwóch wielkościach.
Wyprodukowany w całości w Polsce, posiada atest medyczny.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/rucken/aero/1.jpg
Drugą polecaną, rodzimą firmą, zajmującą się produkcją wysokiej klasy materacy do łóżeczek dla niemowląt, której produkty dostępne są w naszych sklepach, jest firma FIKI MIKI.
Jej flagowym produktem, jest materacyk lateksowo-piankowo-gryczany NATURA BABY PERFECTO PREST.
Idealnie twardy i odpowiednio sprężysty, co zapobiega odkształceniom, niekorzystnym dla rozwoju malucha i jego wygodzie spania.
Antyalergiczny, zapobiegający przeciążeniu małych kręgosłupów. Pokrowiec tego modelu jest wielowarstwowy (3D) oraz niezwykle prosty w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania go w pralce.
Jego konstrukcja zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, co pozytywnie działa na jakość snu małego człowieka.
Przy produkcji materaca wykorzystano najlepsze cechy lateksu, gryki i nowoczesnej pianki. Wszystko, by zwiększyć komfort i wygodę naszego malca. Trwały i solidny. Posłuży naszej rodzinie dłuższy czas.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/fikimiki/mlpg1/3.jpg
Tak ważna kwestia, jak wybór materaca do łóżeczka niemowlęcego, wymaga większego zastanowienia się i zgłębienia wiedzy na ten temat.
To niezwykle istotnie, biorąc pod uwagę, że od pierwszych chwil życia dziecka, duża część czasu w ciągu całej doby, spędza ono w pozycji leżącej, właśnie w swoim przytulnym, wygodnym i komfortowym łóżeczku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych sklepów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze i zaprezentujemy interesujące Was produkty.

https://www.megaurwis.pl/69-materace

Słodkich snów :)