POLECANE TEKSTY

Ciepłe dłonie, czyli wózkowe ochraniacze i mufki na ręce

Ciepłe dłonie, czyli wózkowe ochraniacze i mufki na ręce
Brrrrrr...
Zimno, coraz zimniej.
Już za chwil kilka, aura i temperatura na dobre zmieni się na jesienno-zimową. Chłodne, a potem mroźne powietrze, zimny, przeszywający wiatr, deszcz czy śnieg, towarzyszyć nam będą przez kilka najbliższych miesięcy.
Szykujemy cieplejsze ubrania, obuwie, parasole, czapki i szaliki. Dla maluchów śpiworki do wózków, kocyki i ocieplacze. Wszystko, by spacery na świeżym powietrzu, bez względu na panującą, czy zmieniającą się pogodę, nadal były powodem do radości i zadowolenia całej rodziny.
Wszystko, by było nam przy tym komfortowo, ciepło i miło.
Słotne miesiące to wcale nie powód by siedzieć i nudzić się w domu.
Ta część roku jest równie piękna, co lato.
Zaszczyca nas cudownymi darami ziemi, orzechami, grzybami czy kasztanami oraz kolorami i przyjemnie chłodnym, ale orzeźwiającym po upalnym lecie powietrzem.
Będąc rodzicami wózkowego maluszka, mamy dla niego już przygotowane ciepłe ubranie i akcesoria, warto pomyśleć o ochronie przed chłodem i dla nas.

cottonmoose cottonmuff yukon mufki do wózka
Szczególnie narażone za zimno są nasze dłonie pchające wózek.
Marzną, kostnieją, skóra robi się szorstka i pęka, a spacer staje się nieprzyjemnym obowiązkiem. Rękawiczki się tu nie sprawdzają, ponieważ słabo izolują chłód, gubimy je, zapominamy.
Chuchamy wiec i dmuchamy, ale to tylko chwilowa ulga.
Jest jednak fantastyczne rozwiązanie na ten "zimny" problem. Idealna opcja dla wszystkich rodziców spacerujących z maluchami w wózkach.
Ciepłe, wygodne, miękkie, pięknie wykończone, wodoodporne mufki / ochraniacze na dłonie, montowane bezpośrednio na rączce pojazdu.
Nie krępują ruchów, idealnie chronią podczas zimowej aury. Już żaden spacer nie będzie nam straszny, a komfort spacerowania podczas chłodnych dni zdecydowanie lepszy.

Mamy do wyboru mufki pojedyncze, lub stworzone na wzór rękawic, podwójne. Ocieplane i wykończone w środki miłym materiałem, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę naszych zmarzniętych dłoni.
Są modele klasyczne, oraz bogato zdobione futerkiem. Dedykowane odpowiednim wózkom, lub uniwersalne.
Podstawową ich zaletą jest to, że mocowane są bezpośrednio do uchwytu wózka, zapewniając jednocześnie dostęp do prowadnicy, dzięki czemu mamy nadal pełną kontrolę nad pojazdem.
Przypinane, więc mamy gwarancję, że nie zgubimy ich podczas przechadzek.
Skuteczne w swojej prostocie, nadadzą jednocześnie całości, stylowego, zimowego charakteru.
Z reguły można je prać w pralce, co sprzyja zachowaniu czystości.

Mufki / ochraniacze do wózków to idealne rozwiązanie dla marznących dłoni.

cottonmoose cottonmuff mufka do wózka
W naszym sklepie znajdziecie szereg mufek do wyboru. Wszystko to kwestia preferencji, gustu i zapotrzebowania. Kolorowe, klasyczne i futerkowe. Podwójne i pojedyncze. Na pewno wybierzecie coś z naszej oferty, idealnie pasującego dla waszej rodziny.

https://bit.ly/3f2Rz79

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sklepów. Chętnie odpowiemy o każdym, interesującym Was produkcie, odpowiemy na pytania i zaprezentujemy każdą rzecz.
Zapewniamy miłą obsługę i pozytywną, zakupową atmosferę, oraz jakość i gwarancję.