POLECANE TEKSTY

Inglesina - powiew luksusu w zasięgu ręki...

Inglesina - powiew luksusu w zasięgu ręki...
Czy wiecie kim jest Cristiano Ronaldo? Jest to raczej pytanie retoryczne, ponieważ zapewne każdy z nas zna tego wyśmienitego piłkarza i jego sławne hat-tricki :) Kluby takie jak Manchester United czy Real Madryt już zawsze będą kojarzyły się właśnie z Nim. Ale, ale, nie o piłce nożnej miała być w tym wpisie mowa. Chociaż Cristiano Ronaldo będzie pełnił w nim dość ważną rolę...
    Niedawno wraz z Geroginą Rodriguez doczekali się kolejnej wspólnej pociechy, córeczki, Belli Esmeraldy. Ponadto piłkarz jest już ojcem syna Cristiano Juniora, bliźniąt Evy Marii i Mateo oraz córki Alany Martiny.
    Pociechy gwiazdy futbolu jeździły różnymi wózkami, m.in. Recaro, GB, Bugaboo oraz wiele, wiele innych. Tym razem dla najmłodszej córeczki piłkarz i Jego ukochana zdecydowali się na model Inglesina Aptica. Jednak nie jest to zwyczajna Aptica, ale powstała we włoskim domu mody we współpracy z Dior. Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ Georgina uwielbia właśnie tego projektanta i z dumą nosi dużo ubrań sygnowanych marką Dior :)

https://img.megaurwis.pl/nowy1/inglesina/DIOR.jpg
    Inglesina Aptica to wspaniały wybór dla rodziców ceniących sobie luksus, wygodę, komfort użytkowania oraz praktyczność. Aptica świetnie nadaje się do spacerowania m.in. po miejskich chodnikach, ale również parkowych alejkach i terenowych ścieżkach. Posiada dużą i przestronną gondolę, która sprawdzi się doskonale we wszystkie pory roku. Materac, w który została wyposażona gondola jest zaprojektowany wspólnie z neonatologami ze szpitala w Bolonii, więc mamy pewność, tak jak Georgina, że jest bezpieczny dla naszego maluszka i nie zrobi Mu krzywdy. Spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy, rozkładana na płasko z pięciopunktowymi pasami oraz pałąkiem zapewnia bezpieczne spacery. Wózek łatwo i przyjemnie się prowadzi, dodatkowo jest składany jedną ręką do niewielkich rozmiarów. Aptica samodzielnie stoi po złożeniu i zmieści się w bagażniku każdego samochodu :)
    Inglesinę Apticę, czyli najnowszą furkę najmłodszej pociechy Cristiano Ronaldo i Georiginy znajdziecie w naszym sklepie. Co prawda nie w wersji Dior, ale w kolorach podstawowej kolekcji również można się zakochać.

https://www.megaurwis.pl/wozki-2w1/6008-inglesina-aptica-wozek-2w1.html

https://www.megaurwis.pl/wozki-2w1/7709-inglesina-aptica-xt-wozek-2w1.html

    Zapraszamy na naszą stronę do oglądania, a do naszych sklepów stacjonarnych do testowania najnowszego rydwanu, który prowadzi m.in. Cristiano ;) - Ewelka