POLECANE TEKSTY

Samochodowy bodyguard - urządzenia do nadzoru

Samochodowy bodyguard - urządzenia do nadzoru
Upały męczą. Dzieci, dorosłych, ludzi starszych.
Wysokie temperatury, owszem, sprzyjają cudownym wakacjom, wczasom nad morzem czy zwiedzaniu, ale również mocno ograniczają koncentrację, powodują zmęczenie i osłabienie.
Przy natłoku codziennych obowiązków, nowoczesnym, szybkim życiu, całej gamie zajęć, zadań do wykonania, miejskich sprawunków, czy miejsc w których musimy być, jednocześnie mając w opiece swojego ukochanego malca, jego bezpieczeństwo jest niezwykle ważne.
Dbanie o komfort naszego dziecka w czasie upału, unikanie przy tym nadmiernego nasłonecznienia, tak groźnego dla nas wszystkich, a przez to, naszego ludzkiego roztargnienia, to rzeczy niezwykle istotne.
Często podróżujemy samochodami wiele godzin, przemieszczając się niejednokrotnie z miejsca na miejsce.

Nieustające zakupy, markety, wizyty u dziadków, żłobek, poczta czy inne przyziemne sprawunki, każdego dnia zaprzątają od rana nasze głowy. Niejednokrotnie, mimo starań i wrodzonej odpowiedzialności i instynktowi, zbyt mocno, tym bardziej właśnie w czasie nadmiernie wysokich, męczących temperatur i dusznych dni, potrafią zaburzyć koncentrację.
W celu zapewnienia 100 % bezpieczeństwa naszych pociech w czasie niezliczonych, wspólnych jazd samochodem i codziennych sprawunków, powstały nowoczesne, wyjątkowo przydatne i pomocne urządzenia, które z maksymalną dokładnością dbają o bezpieczeństwo dziecka.
Dzięki podłączeniu ich w foteliku oraz przy użyciu konkretnej aplikacji, możemy nieustannie monitorować odpowiednie zapięcie pasów bezpieczeństwa, zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę w samochodzie. Urządzenie przypomina również o każdorazowym wypięciu i zabraniu malucha ze sobą z auta.

Ochroniarz, pomocnik, dodatkowe wsparcie.
Sprawdzi się w każdych warunkach.
Maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo naszego dziecka, pomagając zapobiegać przykrym sytuacjom zagrażającym zdrowiu lub życiu najmłodszych. Zestawy te, to nowoczesne monitorowanie i inteligentne rozwiązanie dla każdej zabieganej rodziny.
W wirze codziennych ludzkich spraw, da nam komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa.

Dwa zestawy zasługują na szczególne wyróżnienie i polecenie.

Cybex Sensorsafe https://www.megaurwis.pl/inne/7423-cybex-sensorsafe-klamra-do-fotelika-samochodowego-4063846039487.html oraz Chicco Bebecare Easy-tech https://www.megaurwis.pl/inne/7568-chicco-bebecare-easy-tech-czujnik-do-fotelika-0007946310000.html
Dzięki tym niepozornie wyglądającym urządzeniom możemy być całkowicie spokojni, przewożąc malucha w samochodzie.
W roztargnieniu i ciągłej gonitwie "zaopiekują" się naszymi dziećmi w najlepszy, możliwy sposób.

Pierwszy z nich, to urządzenie kompatybilne ze wszystkimi fotelikami niemowlęcymi firmy CYBEX.
Zestaw SensorSafe Safety Kit, to nowoczesność i niezwykle inteligentne rozwiązanie.
Jest to nic innego jak klamra, którą montujemy do pasów w foteliku. Dodatkowo zapobiega ona przed wydostaniem się malucha z pasów. Całość monitorujemy za pomocą prostej w obsłudze aplikacji na smartfona.
Powiadamia nas o zbyt wysokiej (w lecie) lub zbyć niskiej (w zimie) temperaturze w samochodzie oraz zapobiega pozostawieniu dziecka w samochodzie lub zbyt długiego przebywania w foteliku, lub przypadkowemu odpięciu klipsa od pasów.
Prosty w obsłudze, niezastąpiony na co dzień.

Drugim z polecanych czujników do fotela jest CHICCO BEBECARE EASY-TECH. Uniwersalny, możemy go używać do wszystkich fotelików samochodowych dostępnych na rynku, co jest ogromnym plusem.
Najnowsza technologia momentalnie daje znać w aplikacji, gdy dziecko przypadkowo zostawimy bez opieki w samochodzie, lub gdy warunki się pogarszają (temperatura w lecie w zamkniętym samochodzie wzrasta dwukrotnie w ciągu tylko kilku minut).  Nowoczesność w służbie rodziców.
Prosty w obsłudze.
Instalacja trwa kilka minut, potem aplikacja każdorazowo odpala się automatycznie, by w jak najlepszy i najsprawniejszy sposób czuwać nad bezpieczeństwem naszych najmłodszych podróżników.

Czujniki do fotelików samochodowych to nowoczesność, maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalność.
Dzięki korzystaniu z nich, nawet przy maksymalnym roztargnieniu, nie umknie nam najmniejszy szczegół dotyczący przewożonego malucha.
Zapobiegają sytuacjom zagrażającym zdrowiu i życiu najmłodszych, co jest, dla nas rodziców, niezwykle istotne.

Teraz każdorazowa podróż będzie maksymalnie bezpieczna.

Ahoj na drodze :)