POLECANE TEKSTY

Muuvo Quick SE - Wózkowy kompan w poznawaniu świata.

Muuvo Quick SE - Wózkowy kompan w poznawaniu świata.
MUUVO QUICK SE - WÓZKOWY KOMPAN W POZNAWANIU ŚWIATA

Jesteś nowoczesnym, lubiącym uniwersalne rozwiązania, opiekuńczym rodzicem, dla którego komfort, kompaktowość i szeroka funkcjonalność, przy innowacyjnym wyglądzie to podstawowe cechy w wyborze wózka idealnego?

Na rynku pojawił się nowy model znanej i sprawdzonej firmy MUUVO - QUICK SE, który idealnie spełnia owe wymagania, wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym i wyszukanym gustom czy preferencjom.
Jego niebanalny, luksusowy styl i wszechstronne zastosowanie, przy jednoczesnym zachowaniu idealnej wygody, komfortu i bezpieczeństwa dziecka, to genialne, wózkowe rozwiązanie dla maluchów do 15 kg.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/muuvo/quickse/74.jpg
Model posiada możliwość dokupienia gondoli, której możemy używać już od dnia narodzin dziecka oraz dedykowanego fotelika samochodowego, tworząc super wygodny zestaw podróżny.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/muuvo/quickse/51.jpg
MUUVO QUICK SE WÓZEK SPACEROWY to szeroki wachlarz możliwości dla całej rodziny.

Dzięki bezobsługowym i amortyzowanym kołom świetnie sprawdzi się zarówno na miejskich, betonowych drogach, jak i leśnych ścieżkach czy innym bardziej wymagającym terenie, gdy pokazujemy naszemu maluchowi piękno otaczającego nas świata.

QUICK SE zaopiekuje się waszym maluchem najlepiej jak się da.

Ten stylowy model jest wręcz naszpikowany zaletami, by spełniać najwyższe wymagania dzieci i rodziców.
Luksusowa tapicerka i chromowana rama, obszerna, regulowana budka z filtrem UV50+, estetyczne wykończenia eko skórą, czy regulowana rączka, którą możemy dostosować odpowiednio do naszego wzrostu, to zdecydowane plusy tej wersji MUUVO. Stworzony z dokładną starannością i dbałością o każdy szczegół.
Dzięki niemu każdy spacer będzie przyjemnością.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/muuvo/quickse/23.jpg
Komfortu dodaje fakt, że siedzisko możemy ustawić wedle życzenia i preferencji, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Wszystko zależy od tego, czy chcemy zachować bliski kontakt wzrokowy z maluchem, czy bardziej jest on zainteresowany otaczającym go światem i bodźcami z niego płynącymi.
A jeśli przyjdzie nam ochota na wspólny, rodzinny wypad za miasto, wycieczkę czy wakacje, jednym ruchem ręki MUUVO QUICK SE złożymy do wygodnej i niedużej pozycji, mieszczącej się w niemal każdym bagażniku samochodowym.
Sprawdzi się wszędzie i zawsze.

Możemy na niego liczyć w każdych warunkach. Drzemka? Żaden problem. Siedzisko rozkłada się do niemal całkowicie poziomej pozycji.

Wakacyjne skarby? Pomoże nam zapinany kosz znajdujący się w dolnej części pojazdu.

Idealne rozwiązanie do 3 roku życia.

Dodatkowo jego elegancki i nietuzinkowy design cieszy oko.
Luksusowy, stylowy i nowoczesny.
MUUVO QUICK SE to super towarzysz każdego spaceru czy wycieczki mniejszej lub większej.

Pierwszy pojazd malucha, dzięki któremu będzie dobrze się bawił poznając świat.

https://www.megaurwis.pl/wozki-2w1/8725-muuvo-quick-se-wozek-2w1.html

https://www.megaurwis.pl/klasyczne/8723-muuvo-quick-se-wozek-spacerowy.html

https://www.megaurwis.pl/gondole/8724-muuvo-quick-se-gondola-do-wozka.html