POLECANE TEKSTY

Nowa linia Cybex Z2

Nowa linia Cybex Z2
NOWA LINIA CYBEX Z2

Kwestią czasu było wypuszczenie na rynek przez znaną i nagradzaną firmę CYBEX odnowionej, innowacyjnej i wyjątkowej linii fotelików samochodowych, o wzmocnionym bezpieczeństwie i komforcie.
Ulepszone, unowocześnione, wyposażone w dodatkowy system obrotowy, kompatybilne z jedną bazą (jeden wydatek) oraz ramą do wózka Cybex, tworząc idealny, modułowy system podróżny.
Tak powstała linia Z2.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/cloudz2/5.png

Poddana niezależnym testom, niezwykle wygodna, łatwa w obsłudze, zapewniającą maksimum bezpieczeństwa i komfortu maluchom, już od pierwszych dni życia.
LINIA CYBEX Z2, dzięki unowocześnieniu, chroni dzieci w dodatkowy sposób. System L.S.P zamontowany w foteliku zwiększa bezpieczeństwo w wypadku kolizji bocznej. Wraz ze skorupą pochłaniają ok. 25% ewentualnej siły uderzenia.
Dodatkowo, opracowana została technologia redukcji energii ER-TECH, chroniącą głowę i szyję małego pasażera, przewożonego przodem do kierunku jazdy.
Regulowane 5-punktowe pasy, czy zagłówek, możliwość podłączenia dwóch fotelików do jednej bazy oraz ulepszony system obracania fotelików o 360 lub 180° (w przypadku Cloud Z I-Size), to kolejne zalety, wspomagające zarówno komfort i wygodę, bezpieczeństwo i ochronę, podczas nawet długich podróży.
Dodatkowo wyciągana wkładka niemowlęca, która zapewnia ergonomiczną, odpowiednią pozycję najmłodszym, budka przeciwsłoneczna w CLOUD Z2, chroniąca przed palącym słońcem poza samochodem, czy ściągana tapicerka, by łatwiej utrzymać fotelik w czystości oraz możliwość zamontowania fotelika do ramy wózka CYBEX, by w ten prosty sposób stworzyć genialny system podróżny.
Gama zalet i ulepszeń, którą wprowadził CYBEX w najnowszej LINI Z2, utwierdza nas w przekonaniu, że możemy mu w pełni zaufać i powierzyć bezpieczeństwo naszych dzieci podczas jazdy.
To kreatywne rozwiązanie dla dzieci do 18 kg, czyli najlepsze na start.
Mając takiego przyjaciela podróży, możemy spokojnie, cała rodziną zwiedzać świat, planować wakacje, czy wypady do dziadków. W każdym momencie czuwać będzie CYBEX.

Szerokiej drogi kochani i mnóstwa wrażeń ;)


https://www.megaurwis.pl/287-cybex-line-z2