POLECANE TEKSTY

Moje pierwsze trzy kółka - rowerki trójkołowe

Moje pierwsze trzy kółka - rowerki trójkołowe
 Małe, duże, miejskie, szosowe, sportowe, damskie, męskie czy dla dzieci. Rodzajów rowerów jest mnóstwo. Można wybierać, biorąc pod uwagę przeznaczenie, cenę czy design. Możliwości są, tak naprawdę, nieskończone.
Producenci coraz śmielej wychodzą naprzeciw potrzebom i gustom roweromaniaków, również jeśli chodzi o najmłodszych. Ofert pierwszych rowerków dziecięcych jest mnóstwo, więc zapewne równie dużo dylematów, który z nich będzie najlepszy, czy najbezpieczniejszy, jako pierwszy pojazd dla naszego malucha. Duży, mniejszy, trójkołowy, czy z pałąkiem. Jaki ma być ten, dzięki któremu nasze dziecko rozpocznie fantastyczną, bezpieczną przygodę z pedałowaniem i który pomoże rozwijać najlepiej zdolności motoryczne naszych maluchów?
Przybliżymy dziś Państwu dwa modele lubianych przez dzieci pierwszych rowerków trójkołowych, by odkrywanie świata cyklistów pozwoliło załapać im bakcyla na wiele lat oraz prawidłowo rozwinąć zdolności motoryczne i świetnie przygotować malucha do samodzielnej jazdy.

Pierwszym z modeli jest rowerek dla dzieci KINDERKRAFT EASYTWIST.
Idealny na każdym etapie rozwoju. Mogą z niego korzystać dzieci już od 9 miesiąca życia. Producent bardzo zadbał tu o ich bezpieczeństwo. Model ten można przekształcać i korzystać z niego na różne sposoby, dogodne, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wygodny, komfortowy i dostosowany do różnych warunków atmosferycznych. EASYTWIST jest dopracowany w każdym szczególe.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/kinderkraft/easytwist/24.jpg
* Pierwszą z zalet jest obrotowe siedzisko CLIK&TWIST, pozwalające zmienić pozycję dziecka o 360° i tym samym zachować kontakt wzrokowy z rodzicem. Mamy więc do wyboru, jazdę przodem lub tyłem.

* Rowerek dziecięcy KINDERKRAFT EASYTWIST może być alternatywą dla wózka spacerowego, również dzięki dużemu, wygodnemu siedzisku oraz możliwości zmiany kąta oparcia, gdy jazda znuży naszego malucha lub przyjdzie pora drzemki. Jednym ruchem możemy przejść z pozycji siedzącej, do pół leżącej, jak w wygodnym wózku.

* Wodoodporny, duży i regulowany w kilku poziomach daszek z filtrem przeciwsłonecznym UVF50+ to kolejny, ogromny plus tego modelu. Chroni naszego małego cyklistę przed upalnym i niebezpiecznym słońcem, oraz gdy aura zmieni się nagle na deszczową.

* Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa pozwolą chronić dziecko i zabezpieczają przed osunięciem w czasie spaceru. To bardzo istotna cecha rowerków tego typu.

* Rama rowerka EASYTWIST firmy KINDERKRAFT, wykonana jest z bardzo wytrzymałego i jednocześnie niezwykle lekkiego stopu magnezu.

* Kolejną zaletą tego modelu są koła. Trwałe i odporne na ścieranie. Tylne posiadają łożyska, dzięki którym rowerek dobrze będzie sobie radził na krawężnikach i nierównościach.

* Jeśli dziecko jest zbyt małe na pedałowanie, lub zmęczy go jazda, możemy rozłożyć wygodny podnóżek, dzięki któremu małe nóżki będą mogły odpocząć. Istnieje również możliwość blokady napędzania koła, a tym samym zablokowanie możliwości pedałowania.

* KINDERKRAFT EASYTWIST to również funkcjonalna i bardzo wygodna, teleskopowa rączka do prowadzenia rowerka. Można ją w prosty sposób dostosować do wzrostu rodzica.

* Łatwo zadbamy o czystość pojazdu, dzięki zdejmowanemu pokrowcowi. Bez problemu można prać go w pralce.

* Rowerek łatwo złożyć, a dzięki temu, bezproblemowo przewozić lub przechowywać.

* Wisienką na torcie są dodatkowe akcesoria w zestawie. Worek do przechowywania dziecięcych skarbów, dzwonek rowerowy oraz bidon.

* kilka kolorów do wyboru

Polecany model, dzięki któremu nasi najmłodsi z uśmiechem wjadą w rowerowy świat :)

https://www.megaurwis.pl/rowerki-trojkolowe/7150-kinderkraft-easytwist-rowerek-trojkolowy.html

Drugim prezentowanym dziś rowerkiem jest trójkołowy LIONELO KORI 2w1.
Rośnie wraz z dzieckiem. Najpierw rower spacerowy, bezpieczny i wygodny dla najmłodszych. Kierowany przez rodziców specjalną rączką. Później, kiedy starszak będzie czuł się już pewniej, zmieni się w klasyczny trójkołowiec.
Maluch będzie zachwycony.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/lionelo/kori/1.jpg
* Niewątpliwą zaletą tego modelu jest możliwość obrócenia siedziska, tak by dziecko jechało przodem do świata, lub zwrócone ku rodzicowi, podobnie jak w wózku spacerowym. Wszystko wedle potrzeb i preferencji.

* Koła rowerka LIONELO KORI są gumowe i trwałe. Bardzo dobrze trzymają się nawierzchni, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort jazdy naszego smyka.

* W zestawie jest również całkowicie odpinany daszek, który chroni zarówno w upalne jak i deszczowe dni. Posiada przewiewną siatkę, dzięki której możemy obserwować malucha od góry, ale również, zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza w letnie dni, oraz elementy odblaskowe, które pozwolą na bycie bardziej widocznym.

* Funkcja tzw. wolnego koła, czyli blokady pedałowania pozwoli przejąć rodzicowi całkowitą kontrolę nad pojazdem.

* LIONELO KORI wykonany jest ze stopu magnezu. W jego konstrukcji nie ma elementów spawanych, co zwiększa trwałość i bezpieczeństwo.

* Komfortowe i miłe w użytkowaniu 3-punktowe pasy bezpieczeństwa to niewątpliwy plus tego modelu. Dzięki nim, możemy spokojnie spacerować, bez obawy o zsunięcie lub wypadnięcie dziecka z rowerka.

* Kiedy przyjdzie pora na samodzielność naszego malucha, w łatwy sposób zdemontujemy część sprzętów, m.in. rączkę do prowadzenia, by rowerek spacerowy LIONELO KORI mógł zostać rowerkiem trójkołowym. W prosty sposób zmienimy konstrukcję i pozwolimy dziecku na jazdę bez asekuracji.

* W zestawie dwa koszyki na zabawki, zapinana na zamek torba na akcesoria i mamusine skarby, oraz, wygodny w upalne dni, uchwyt na kubek lub butelkę.

https://www.megaurwis.pl/rowerki-trojkolowe/7359-lionelo-kori-rowerek-2w1-5902581659293.html

Oba modele zasługują na bliższe poznanie. Producenci zadbali tu o wszystkie szczegóły, zarówno estetyczne jak i zwiększające bezpieczeństwo.

Na dobre rozpoczął się sezon wiosna/lato. Słonko coraz wyżej, chęci na spędzanie wspólnych, wolnych chwil na świeżym powietrzu z naszymi maluchami coraz większe, a humory coraz lepsze.
Polecane trójkołowce pozwolą urozmaicić wspaniałe spacery. Będą wspierać motorykę najmłodszych oraz genialnie przygotowywać do samodzielnego pedałowania, zaszczepiając rowerowego bakcyla maluchom.
Świetny pomysł na prezent.
Mnóstwo radości dla dzieci i rodziców.
Ahoj mali cykliści! ;)