POLECANE TEKSTY

Czyste noski - czyli aspirator elektryczny Nosiboo Pro

Czyste noski - czyli aspirator elektryczny Nosiboo Pro
Katar. Zmora człowieka, która czasem dopada każdego z nas. Nie wybiera wieku, tylko frustruje, nie pozwalając swobodnie oddychać. Czy to przeziębienie, czy alergia, kapanie z nosa, to nic przyjemnego. My, dorośli, łatwiej sobie z nim radzimy, wydmuchując nos, używając kropli rozrzedzających wydzielinę, czy stosując leki. Niestety maluszki, nie mają odruchu wydmuchania powietrza małym noskiem, a apteczne specyfiki nie są dla nich. Jak więc ulżyć dziecku w tej przykrej dolegliwości, która nie tylko utrudnia oddychanie, ale również ssanie, a co za tym idzie, przynosi inne istotne problemy?
Ze wspaniałym produktem wyszła naprzeciw takim problemom firma NOSIBOO, wypuszczając na rynek ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOSIBOO PRO.
Produkt opracowany w każdym, najmniejszym szczególe, by pomagał oczyścić mały nosek bez problemu. Szybko, łatwo i bez dyskomfortu dla dziecka.
Niezbędnik każdej mamy. Katar już nie będzie takim problemem, posiadając NOSIBOO PRO.
Wykonany z materiałów przyjaznych człowiekowi, z pełną starannością, dbając o każdy szczegół.
Projekt opracowywany z pomocą najlepszych specjalistów otolaryngologii, by mógł najlepiej jak to możliwe, służyć udrażnianiu dziecięcego nosa. Wielokrotnie testowany. Spełniający najwyższe normy.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/pro/1.jpg


* Jego ogromna zaletą jest zmienność siły ssania oraz kontrola nad nią, dzięki czemu możemy dostosować ssanie aspiratora odpowiednio i indywidualnie dla każdego noska, oraz wydzieliny, którą chcemy usunąć. Od maluszka, do kilkulatka. Służy nam do tego jeden przycisk kontrolny.
Producent wraz z lekarzami, opracowali również maksymalną siłę ssania, by nawet nie mając umiejętności korzystania z NOSIBOO PRO APLIKATOR DO NOSA, nie było możliwości dyskomfortu, lub zrobienia nieumyślnie jakiejkolwiek krzywdy maluchowi. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

* Co ważne, w przypadku takich urządzeń, niezwykle istotna jest tu higiena korzystania i możliwość szybkiego i bezproblemowego czyszczenia urządzenia i przygotowania go, do ponownego użycia.
Jedyną częścią wymagająca mycia, jest tu opatentowana głowica Colibri. Łatwo rozłożymy ją na części i umyjemy pod bieżącą wodą. To ogromna zaleta i prostota użytkowania tego produktu. Wiele testów, które przeszedł ten ASPIRATOR, zanim został dopuszczony do sprzedaży, utwierdza tylko o jego wyjątkowości.
W całości stworzony z materiałów przyjaznych, również małemu człowiekowi. W jego procesie powstawania, nie używa się żadnych szkodliwych dla zdrowia produktów (BPA FREE). Rewolucja na rynku.

* Przyjemny i ładny wygląd, pozwala odciągnąć uwagę malucha od samej czynności i usunąć wydzielinę ekspresowo. Ładuje się go kablem podłączonym do sieci.

Dostępny w kilku kolorach do wyboru ;)

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOSIBOO PRO to doskonały wybór już od pierwszych chwil życia, by, na najwyższym poziomie, pomóc dziecku pozbyć się zalegającej w nosku wydzieliny, która utrudnia oddychanie i ssanie.
Sprawdzony, lubiany i polecany.

Najważniejsze przecież są komfort i zdrowie naszych pociech. Zadbajmy o nie z ultra nowoczesnym produktem NOSIBOO. Koniec z katarem, koniec z trudnościami w oddychaniu. W każdej chwili, w domu czy na wyjeździe, aspirator ten gotowy jest do pracy. Prosty w użyciu, przeszedł najbardziej rygorystyczny testy by, pod każdym względem służyć nam skutecznie i bezpiecznie.

Zapraszamy do naszych sklepów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, omówimy dokładnie instruktaż i pomożemy w wyborze.

https://www.megaurwis.pl/aspiratory/7694-nosiboo-pro-aspirator-elektryczny-5999885976041.html

Oddychajcie pełną piersią maluszki :) Na zdrowie!