POLECANE TEKSTY

Dziecięcy Zawrót Głowy? To Rowerek Biegowy

Dziecięcy Zawrót Głowy? To Rowerek Biegowy


Czy można być cyklistą w wieku 2 lat? Jasne, że tak! Czmyhać swoim pierwszym jednośladem po parkowych alejkach, zaspakajając potrzebę szybkiego przemieszczania się, ucząc jednocześnie czym jest równowaga i rozwijać motorykę i zręczność. By stworzyć dzieciom okazję do takiej aktywności, wpajając od małego, jak ważny jest w naszym życiu ruch na świeżym powietrzu i aktywny sposób spędzania czasu, by oderwać małego człowieka od wszechobecnej elektroniki, telefonów komputerów i gier oraz dać możliwość odkrywania świata z perspektywy jednośladu, proponujemy zapoznać się lepiej z tematem rowerków biegowych (run bike, biegower, balance bike). LIONELO BART, MIMA ZOOM czy TOYZ BRASS to tylko niektóre super modele które znajdą Państwo w naszym sklepie. Gwarantujemy, że duma będzie Państwa rozpierać, na widok waszego malca pędzącego na swoim pierwszym rowerku. Dostępne są one dla dzieci już od 18 miesiąca życia! Bezpieczne, wygodne, dające możliwość podjechania pod każdą górkę, jazdę po asfalcie, w terenie górzystym czy po plaży. Biegower, to po prostu rowerek bez pedałów, napędzany siłą dziecięcych nóżek, dzięki którym pociechy odpychają się, hamują czy podpierają. Nie mają wad! To wprost idealne rozwiązanie przed nauką jazdy na prawdziwym rowerze. Fantastyczny sposób na zachęcenie do aktywności fizycznej najmłodszych.
Chyba nie ma lepszego prezentu dla dziecka w wieku 2- 4 lat. Run bike wyciągnie każdego brzdąca z domu. Tylko teraz pytanie- jak dogonić go na tym jednośladzie? (Sic!) ;)

W naszym sklepie dostępna jest cała gama pojazdów dla najmłodszych. Drewniane, metalowe, dla maluszków i dla większych dzieci. Kolorystyka ultra dziewczęca oraz taka dla małych mężczyzn. Wygodne i profilowane siedzenia.
Wszystkie rowerki spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniając maluchom super zabawę. Wystarczy dostosować odpowiednio do wzrostu i długości nóżek naszych księżniczek i superbohaterów, wybrać odpowiedni kolor i... cała naprzód ku nowej przygodzie!

Oto kilka modeli dostępnych na stronie naszego sklepu www.megaurwis.pl.
Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z nimi bliżej, ze swojej strony zapewniając odpowiedzi na wszystkie ewentualne pytania, profesjonalną i miła obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego biegorowerka dla Waszych największych skarbów.

https://www.megaurwis.pl/rowerki-biegowe/6024-kinderkraft-uniq-rowerek-biegowy.html

https://www.megaurwis.pl/rowerki-biegowe/7361-lionelo-bart-rowerek-biegowy-5902581657695.html

https://www.megaurwis.pl/rowerki-biegowe/7800-mima-zoom-rowerek-biegowy.html

https://www.megaurwis.pl/rowerki-biegowe/8464-skiddou-ronny-skladany-rowerek-biegowy.html

Oraz wiele wiele innych.
Zapraszamy