POLECANE TEKSTY

Hop Na Rower - Foteliki Rowerowe

Hop Na Rower - Foteliki Rowerowe
Coraz modniejszy, wszechobecny, wtopiony w nasze ulice i ścieżki już na dobre, wygodny i niosący radość z użytkowania, znany przez wszystkich na całym świecie. Rower.

Czy dla rozrywki i rekreacji, czy dla sportu i zdrowia, czy może do typowego przemieszczania się do pracy i szkoły... te jednoślady, to wspaniały wynalazek z którego korzystamy na co dzień. Uwielbiamy weekendowe wyprawy i rodzinne wiosenne przejażdżki. Gdy tylko temperatura zaczyna rosnąć, a słonko sprzyjająco świeci jakby mocniej, odkurzamy nasze sprzęty, reperujemy, kupujemy nowe, wymarzone, by, jak należy, przywitać nowy sezon rowerowy.

Pokolenie kilkulatków, młodzież, dorośli i seniorzy. Wszyscy kochają ten sport. A co z maluszkami? Co z zarażeniem rowerowym hobby, wpajaniem nawyków i oswajaniem tematu? Tutaj naprzeciw wychodzi nam super rozwiązanie, foteliki rowerowe, by wspólne przejażdżki wielopokoleniowe obejmowały również nasze najmłodsze pokolenie. By bezpiecznie podróżować z najmłodszym dziećmi, dając im i sobie, przy okazji super frajdę.

Foteliki rowerowe mogą służyć już kilkumiesięcznym dzieciaczkom, choć zalecenia fizjoterapeutów mówią o bezpiecznych 18 miesiącach, ze względu na prawdopodobne wstrząsy, podskoki i wpływ jaki mają na, nie do końca jeszcze, ukształtowaną sylwetkę malucha.

Można je użytkować spokojnie do 5 roku życia dziecka, albo i ciut dłużej, jeśli tylko jest nam wygodnie i czujemy się komfortowo. Sprzęt ten, dzielimy na dwa rodzaje: montowane z przodu pojazdu oraz wygodne, które mocujemy z tyłu roweru na, lub nad bagażnikiem.


Producenci stają na głowie, by zapewnić komfort i maksymalne bezpieczeństwo naszym najmłodszym, co jest niezwykle istotne wybierając odpowiedni fotelik dla naszej pociechy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą certyfikowanego sprzętu, dwóch znanych i cenionych marek, dostępnych obecnie w naszym sklepie. Są to polecane foteliki montowane z tyłu roweru firm THULE i HAMAX.


Pierwszy z nich to HAMAX CARESS FOTELIK ROWEROWY NA BAGAŻNIK.

To bardzo wygodny i bezpieczny fotelik montowany specjalnym adapterem do bagażnika roweru rodzica/opiekuna (warto najpierw sprawdzić nasz pojazd i upewnić się, czy takie mocowanie będzie możliwe). Komfortową sprawą jest tu możliwość jego odchylenia pod kątem 20°, dzięki czemu nasz maluch może pozwolić sobie na przyjemną drzemkę, kiedy jazda już go znuży, a droga ukołysze :), nie bacząc na to, że główka będzie przybierać niewygodne dla niego pozycję.

Posiada regulowane, wyprofilowane oparcie oraz zapinane podnóżki i zatrzaskowe szelki, co zwiększa wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo naszej pociechy. Można w nim przewozić dzieciaczki, aż do masy 30 kg. Łatwość montażu to kolejny plus tego modelu. Polecamy również wersję, która nie wymaga posiadania bagażnika. Aż serce samo się rwie do wspólnych, rowerowych wojaży ;)


Hamax Caress Fotelik na rower
Drugi, prezentowany dziś fotelik to THULE YEPP NEXXT MAXI RACK FOTELIK SAMOCHODOWY.
Jego nowoczesny designe, ultra wygodna konstrukcja i łatwość montażu, to niewątpliwie duże plusy. Fotelik amortyzuje wstrząsy. Posiada solidną zewnętrzną obudowę przy miękkim siedzisku, co wzmacnia poczucie komfortu dziecka. Dodatkowy reflektor, pozwalający na wiekszą widoczność, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z magnetycznym zabezpieczeniem przed niechcianym wypięciem oraz zapinane, regulowane, wygodnie podnóżki, to kolejne, niewątpliwe zalety.

Montujemy go do większości typów bagażników tylnych.

W modelu THULE YEPP NEXXT MAXI RACK możemy przewozić maluchy do 22 kg. Fotelik ten spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Jest on idealny na wspólne wypady rowerowe i podziwianie świata z perspektywy dwóch kółek, wraz z najmłodszym pokoleniem.


Thule Yepp Nexxt Fotelik na rower
Polecamy również szereg innych modeli, dostępnych w naszym sklepie, znajdziecie je pod tym linkiem. Chętnie służymy poradą w wyborze, oraz pomocą w montażu.
Zapewniamy darmowy transport pod same drzwi i mnóstwo pozytywnych wrażeń w trakcie wspólnych, rowerowych podróży.
Wejdźcie w ten rowerowy sezon z twarzą pełną uśmiechu.
Zapraszamy wiosennie