POLECANE TEKSTY

Talos S Lux - najnowsza terenówka Cybexa

Talos S Lux - najnowsza terenówka Cybexa

Talos S Lux- najnowsza terenówka Cybexa

Już jest! Swojej premiery doczekał się najnowszy i zarazem najmłodszy członek rodziny CYBEX. Poznajcie model Talos S Lux - młodszy brat Baliosa S Lux.


Cybex Talos S 2in1Cybex Talos S Lux


Na pierwszy rzut oka łudząco do niego podobny, ale jak to w rodzeństwie bywa, każde dziecko jest inne. Talos S również posłuży naszemu Maluchowi od urodzenia - można do niego dokupić dodatkowo gondolę S. Tak jak starszy brat, jest przeznaczony dla dzieci do 22kg, a z fotelikami Cybex stworzy niezastąpiony zestaw podróżny 3 a nawet 4w1 :) Jest wykonany z identycznych materiałów jak Balios S Lux, ba, występuje również w wersji na srebrnej ramie z dodatkiem brązowej ekoskóry. Sporych rozmiarów kosz na zakupy pomieści naprawdę wiele potrzebnych rzeczy. Regulowana teleskopowo rączka dopasuje się do każdego, kto zdecyduje się na przechadzkę z Talosem. Spacerówka złoży się razem z siedziskiem, niezależnie czy jest ono wpięte przodem, czy tyłem do kierunku jazdy. System składania jest dokładnie taki sam jak w Cybex Balios S Lux. Dodatkowo Talosa S można kupić także w wersji 2in1, czyli z przerabianą z gondoli spacerówką kubełkową. W tym wariancie otrzymujemy jednocześnie gondolę i spacerówkę, nie ma możliwości ich rozdzielenia jak w wersji Lux.

Cybex Talos S

Na tym jednak podobieństwa się kończą, ponieważ Talos S wyróżnia się przede wszystkim dużymi, bezobsługowymi, gumowymi kołami terenowymi, dającymi rodzicom swobodę podróżowania w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Pomaga w tym również doskonale znana amortyzacja sprężynowa, obecna w każdym kole, która dodatkowo umili czas podróży. Trzeba również zaznaczyć, że Cybex Talos S będzie nieco cięższy od Baliosa S - spacerówka waży 14,2kg, ale jak wiadomo wozy do zadań specjalnych muszą swoje ważyć ;)  Kolejną znaczącą różnicą jest duże, przestronne siedzisko, z wysoką ochroną boczną bioder i tułowia, pięciopunktowe pasy i odpinany pałąk to elementy, które zagwarantują Maluchowi maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas spaceru. Regulowane oparcie i podnóżek zapewnią ergonomiczną pozycję leżąca.


Cybex Talos S

Na uwagę zasługuje również baaardzo duża budka XXL, z filtrem UPF50+, wyposażona w wizjer z siatki zapewniający wentylację powietrza nawet w najbardziej upalne dni. Dodatkowo po bokach daszku zostały dołączone wizjery, aby umożliwić dopływ światła, ponieważ budka jest naprawdę ogromna, a po rozłożeniu potrafi zakryć nawet całe siedzisko. Cała tapicerka ściąga się też do prania.

Cybex Talos S

Uwaga! W zestawie znajdziecie osłonkę na nóżki (czyli coś, czego zawsze brakowało w wózkach Cybex), zaś inne akcesoria typu: adapter do fotelika, folia przeciwdeszczowa, śpiworek na zimę, uchwyt na kubek, tackę na przekąski, parasol i dostawkę sprzedawane są oddzielnie.
Ruszajcie oglądać, kupujcie, testujcie i dzielcie się swoimi opiniami.
Do zobaczenia na spacerach w terenie. 

Ewelka