POLECANE TEKSTY

GWIAZDORSKIE KAROCE-czyli czym wożą się dzieci gwiazd?

GWIAZDORSKIE KAROCE-czyli czym wożą się dzieci gwiazd?


Są sportowcami, aktorami, piosenkarzami, jednak czasami tak samo jak i nas dopadają ich problemy oraz dylematy dnia codziennego. Jednym z nich jest wybór wózka dla swojej pociechy. Na jakie modele zdecydowali się doskonale nam znani i lubiani celebryci?


ANNA i ROBERT LEWANDOWSCY

Cybex Priam Koi


Polska power couple może pochwalić się największą (wśród gwiazd) kolekcją wózków dziecięcych. My naliczyliśmy ich aż 8! Ulubioną marką Państwa Lewandowskich jest oczywiście CYBEX. Klara jeździ m.in. w wózku PRIAM by Jeremy Scott Wings ( model w kolorze czarnym ze złotymi skrzydłami na złotym stelażu), Birds of ParadiseKoi Crystallized oraz w kwiecistym Spring Blossom Light z najnowszej kolekcji fashion.

Cybex Priam Jeremy Scott Wings
Cybex Priam Spring Blossom

PRIAM to nie jedyny model marki CYBEX, którym wozi się jedynaczka Lewandowskich. Korzysta jeszcze bowiem z wózka MIOS w tapicerce Koi Crystallized oraz zaprojektowanego przez modelkę Karolinę Kurkovą - One Love.

Cybex Mios Karolina Kurkova

Jak każdy z nas zapewne wie, Anna Lewandowska prowadzi zdrowy styl życia, w którym stawia przede wszystkim na ruch, wybrała więc również wózek, który umożliwi jej spędzanie czasu ze swoją pociechą i aktywny tryb życia. Gwiazda zdecydowała się bowiem na model Thule GLIDE 2.

Thule Glide 2

MARINA i WOJCIECH SZCZĘŚNI

W porównaniu z Anną i Robertem Lewandowskimi nie mogą pochwalić się równie dużą kolekcją wózków, jednak też są zauroczeni stylem CYBEXA. Ich pierworodny synek Liam korzysta z popularnego modelu ze złotymi skrzydłami zaprojektowanego przez Jeremy'ego Scott'a, nowego PRIAMA 2.0 oraz MIOSA 2.0 w „zwykłej” kolorystyce.

Cybex Priam
Cybex Mios

Na szybkie wyjścia, żona bramkarza polskiej reprezentacji w piłce nożnej używała m.in. mobilnego fotelika DOONA+ zintegrowanego z kołami lub wpinała na ramę PRIAMA fotelik samochodowy CLOUD Q, który rozkłada się do płaskiej pozycji.

Cybex Doona


KATARZYNA ZIELIŃSKA

aktorka serialowa jest mamą dwóch synów. Dla starszaka wybrała m.in. wózek BABY JOGGER CITY MINI GT trójkołowiec w wersji 2w1 z gondolą oraz spacerówkę BABY JOGGER CITY MINI ZIP. Idealne do przemierzania miejskiej dżungli.

Baby Jogger
Baby Jogger

Jeśli chodzi o młodsze maleństwo, Katarzyna postawiła na wózek gwiazd- model DUBATTI ONE. Budzi on bowiem niemałe zainteresowanie wśród gwiazd i nic dziwnego, bo prezentuje się wspaniale. Co ciekawe każdy może stworzyć swoją własną wizję wózka w specjalnie przygotowanym do tego konfiguratorze.

DUBATTISARA BORUC

żona bramkarza Artura Boruca, od narodzin ich córki minęło już trochę czasu, jednak niedawno para doczekała się upragnionego syna. Mieszkający na co dzień za granicą Polski Państwo Boruc wybrali dla swojego synka wózek marki CYBEX. Postawili na model z kolekcji Platinium-MIOS 2.0 w eleganckim szarym kolorze na stelażu rosegold.

Cybex Mios 2.0


Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem mały Noah ma jeszcze jeden pojazd. Tym razem Sara postawiła na model z nieco większymi kołami. NUNA MIXX, bo o tym wózku mowa, idealnie spisuje się na spacerach w trudnym terenie.


Nuna Mixx

MAŁGORZATA BORYSEWICZ

poznała swojego męża na planie czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Na początku roku powitali na świecie swojego pierworodnego synka Rysia. Maluch jest ich oczkiem w głowie, dlatego wybrali dla niego iście królewski wózek-MIMA XSARI w wersji głębokiej i spacerowej.


MIMA XSARI


Maluch rośnie szybko, więc niedawno Małgosia zdecydowała się na spacerówkę BABY MONSTERS FRESH 3.0, dzięki której mały Rysiu może podziwiać świat w pozycji siedzącej.


Baby Monsters Fresh 3.0

Wszystkie wózki celebrytów znajdziecie w naszej ofercie. Kliknij i poczuj się jak gwiazda ;)

Pozdrawiam,
Ewelka ;)