facebook

TOP ZABAWEK OUTDOOROWYCH

Od ostatniego wpisu zaszła jedna istotna zmiana w życiu każdego z nas... a mianowicie: PRZYSZŁA WIOSNA!! (gdyby Ktoś nie zdążył zauważyć ;) ). Razem z wiosną cieplejsza pogoda oczywiście. Aż chce się wyjrzeć z domu i wystawić buzię do wiosennego, cieplutkiego słonka. Nie marnujcie ślicznej aury i wychodźcie ze swoimi pociechami na spacery czy place zabaw. W tym wpisie przedstawiamy najlepsze zabawki, w które warto się zaopatrzyć by umilić czas sp
Prezentujemy różnicę pomiędzy nową wersją wózka Cybex Priam 2.0 a jej poprzednią odsłoną. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wózków lidera rynku w branży dziecięcej z miejsca stał się hitem rynku, a to jeszcze nie koniec nowości.
Z racji tego, że zbliżają się ferie zimowe i większość z nas udaje się wraz ze swoimi pociechami na odpoczynek od miejskiego zgiełku i smogu, przygotowaliśmy dla Was poradnik bezpiecznej podróży. Pomoże on zadbać o szczęśliwe dotarcie do celu każdej wyprawy zarówno tej bliższej jak i dalszej.

ZŁOTA ELEGANCJA...

Przyszło nowe!!! Świeżutki trend podbija rynek wózków dziecięcych. Mowa o złotych stelażach. Ciemna kolorystyka ( najczęściej czarna) na złotej ramie prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Swoim nietypowym wyglądem przyciąga coraz więcej zwolenników takiego designu. Na polskim rynku producenci prześcigają się w łączeniu czerni ze złotem prezentując je na swoich dotychczasowych modelach :)

Testy fotelików bez tajemnic!

W dżungli fotelików, gdzie roi się od tapicerek, firm, systemów i tajemniczych akronimów poruszanie się nie jest łatwe... warto wtedy znaleźć przewodnika, który wskaże nam odpowiednią ścieżkę. Oczywistym i najważniejszym kryterium powinno być bezpieczeństwo naszego malucha - przecież właśnie po to kupujemy fotelik - by dziecko mogło bezpiecznie podróżować samochodem... lub samolotem :)
Pokazuje 1 do 5 z 13 (1 stron)
Polecane produkty
  • Nowości
  • Popularne