Styl i elegancja ewoluuje, także w świecie wózków dla dzieci. Zmieniają się wymagania, moda i gusta. Bardzo dobrze odnajduje się w tym Venicci, znany, lubiany i doceniany producent wózków najlepszej jakości. Tym razem zachwycił się naturą, co zainspirowało go do stworzenia nowego projektu jakim jest Tinum Edge.
Kiedy słonko rankiem coraz wcześniej zagląda w nasze okna, ptaki śpiewają jakby głośniej, a temperatura skłania do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wiemy, że nadchodzi lato. Przy całej gamie optymistycznych zalet tej cudownej pory roku, nie możemy jednocześnie zapomnieć o bezpieczeństwie i ochronie naszych maluchów.
Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by spełniać marzenia naszych najmłodszych, okazując im tym samym naszą bezgraniczną miłość. Zachęcamy do spełnienia tych marzeń wraz z nami. W ofercie cała gama produktów na każdą kieszeń, które z pewnością będą wspaniałą niespodzianką w tym wyjątkowym dniu.

Nasza Najważniejsza, Mama i Jej Święto

26 Maja. W tym wyjątkowym dniu, zatroszczmy się o każdą Mamę, okażmy wdzięczność, troskę i uczucia. Wyjątkowe upominki znajdziecie u nas w sklepie. Przydatne każdej młodej mamie. Wspierające i ułatwiające opiekę nad maluszkiem, niezbędne w pielęgnacji i pomagające wdrożyć się do najpiękniejszego czasu, jakim jest macierzyństwo.
ADAC to dokładne, obiektywne i rygorystyczne testy fotelików samochodowych, które odbywają się dwa razy w roku (wiosna/jesień) by ocenić bezpieczeństwo, komfort, funkcjonalność i montaż wybranych modeli. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi, wiarygodnymi testami Wiosna 2023 fotelików dostępnych w naszym sklepie.
Pokazuje 1 do 5 z 66 (1 stron)
Polecane produkty
  • Nowości
  • Popularne