facebook
Prezentujemy różnicę pomiędzy nową wersją wózka Cybex Priam 2.0 a jej poprzednią odsłoną. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wózków lidera rynku w branży dziecięcej z miejsca stał się hitem rynku, a to jeszcze nie koniec nowości.
Z racji tego, że zbliżają się ferie zimowe i większość z nas udaje się wraz ze swoimi pociechami na odpoczynek od miejskiego zgiełku i smogu, przygotowaliśmy dla Was poradnik bezpiecznej podróży. Pomoże on zadbać o szczęśliwe dotarcie do celu każdej wyprawy zarówno tej bliższej jak i dalszej.

ZŁOTA ELEGANCJA...

Przyszło nowe!!! Świeżutki trend podbija rynek wózków dziecięcych. Mowa o złotych stelażach. Ciemna kolorystyka ( najczęściej czarna) na złotej ramie prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Swoim nietypowym wyglądem przyciąga coraz więcej zwolenników takiego designu. Na polskim rynku producenci prześcigają się w łączeniu czerni ze złotem prezentując je na swoich dotychczasowych modelach :)

Testy fotelików bez tajemnic!

W dżungli fotelików, gdzie roi się od tapicerek, firm, systemów i tajemniczych akronimów poruszanie się nie jest łatwe... warto wtedy znaleźć przewodnika, który wskaże nam odpowiednią ścieżkę. Oczywistym i najważniejszym kryterium powinno być bezpieczeństwo naszego malucha - przecież właśnie po to kupujemy fotelik - by dziecko mogło bezpiecznie podróżować samochodem... lub samolotem :)
Wybór wózka to nie lada problem dla rodziców. Każdy detal ma znaczenie. Musi zachwycać wyglądem, a przy tym być wygodny i funkcjonalny. Niemałą rolę w prowadzeniu jak i funkcjonowaniu wózka odgrywają koła. I tu pojawia się kolejny problem... jakie wybrać? Pompowane, żelowe czy piankowe? Małe czy duże?
Pokazuje 1 do 5 z 12 (1 stron)
Polecane produkty
  • Nowości
  • Popularne