Baby Dan Flex - bramka ochronna xl

Firma BabyDan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców, proponując bramki i osłony kominkowe, które z powodzeniem mogą służyć do zabezpieczania również innych przestrzeni, do których maluch nie powinien mieć dostępu. Dzięki BabyDan Flex XL możemy bez obaw cieszyć się wspólnie spędzonym, zimowym czasem, ogrzewać się przy klimatycznym kominku i spać spokojnie, bez obaw, że nasz szkrab ulegnie wypadkowi.
Aktywne, kilkumiesięczne dziecko wpięte w fotelik zamontowany tyłem do kierunku jazdy, może nie czuć się pewnie w momencie, gdy traci z pola widzenia swojego opiekuna. Nie zawsze mamy możliwość podróżowania z kimś, kto zaopiekowałby się i pocieszył dziecko podczas drogi. Kiedy kierujemy pojazdem, nie jesteśmy w stanie skupić większej uwagi na maluchu. Jak rozwiązać ten problem? LUSTERKO! Szybko montowane, praktyczne lusterka samochodowe pozwolą n

Nature Vibes - nowa kolekcja Kinderkraft

Kinderkraft Nature Vibes – kolekcja inspirowana światem przyrody. Tym, co w niej najpiękniejsze, najbardziej intrygujące i nieoczywiste. Stworzona z myślą o Tobie i Twoim dziecku, zachwyca nie tylko komfortem użytkowania i gwarancją bezpieczeństwa.

Materac na spokojny sen

Wybór odpowiedniego materacyka to sprawa, która wymaga większego zastanowienia, wiedzy, czy dopasowania do naszych preferencji i wymagań. Ważne, by był on wygodny, atestowany, wykonany z odpowiednich, funkcjonalnych materiałów i zapewniał idealna pozycję naszemu maluszkowi. Dobrze dobrany materacyk zagwarantuje naszemu dziecku odpowiednią regulację temperatury ciała, ułożenie i komfort dla małego kręgosłupa oraz zdrowy, spokojny sen.
W trakcie chłodnej aury szczególnie narażone są nasze dłonie pchające wózek. Marzną, kostnieją, skóra robi się szorstka i pęka, a spacer staje się nieprzyjemnym obowiązkiem. Jest jednak fantastyczne rozwiązanie na ten "zimny" problem. Idealna opcja dla wszystkich rodziców spacerujących z maluchami w wózkach. Ciepłe, wygodne, miękkie, pięknie wykończone, wodoodporne mufki / ochraniacze na dłonie, montowane bezpośrednio na rączce pojazdu.
Pokazuje 1 do 5 z 41 (1 stron)
Polecane produkty
  • Nowości
  • Popularne