facebook
Wybór wózka to nie lada problem dla rodziców. Każdy detal ma znaczenie. Musi zachwycać wyglądem, a przy tym być wygodny i funkcjonalny. Niemałą rolę w prowadzeniu jak i funkcjonowaniu wózka odgrywają koła. I tu pojawia się kolejny problem... jakie wybrać? Pompowane, żelowe czy piankowe? Małe czy duże?

TOP 10 SPACERÓWEK NA ZIMĘ

Jako, że pogoda nas nie rozpieszcza, a z każdym kolejnym dniem robi się coraz zimniej i nie ukrywajmy- zima zbliża się wielkimi krokami, czas rozejrzeć się za spacerówką. Jaki pojazd wybrać dla maluszka na jesienną i zimową aurę?

Kolonia

Targi KIND UND JUGEND Kolonia 2018
Jeśli jesteś wyrazistą osobowością i nie boisz się błyszczeć z całą pewnością Cybex Balios S z najnowszej kolekcji VALUES FOR LIFE jest dla Ciebie stworzony ;) Jest to odważniejsza wersja klasycznego Baliosa S. Odważniejsza w sensie kolorystycznym, gdyż funkcjonalność pozostaje tak samo idealna, jak w przypadku „zwykłego” Baliosa. Projektanci zastosowali połączenie srebrnej ramy, ekoskórki oraz krzykliwych wzorów, co sprawia, że wózek prezentuje
Uwaga! Uwaga! Nowość od firmy Coletto!!! Poznajcie wózek bliźniaczy Enzo Twin :) Jest to spacerówka, tylko w jednym kierunku jazdy, raczej dla starszych dzieci. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych na czarnej ramie.
  • 1
  • 2
Pokazuje 1 do 5 z 8 (1 stron)