Historia i geneza wózka dziecięcego

Każdy rodzic, który spodziewa się dziecka nie wyobraża sobie kompletnej wyprawki bez wózka dziecięcego. Jest to przedmiot, który niesłychanie ułatwia i pomaga w opiece nad najmłodszymi. Starannie wybierany z dbałością o najmniejsze szczegóły ma nie tylko według definicji transportować niemowlę i małe dziecko, ale również służyć jego komfortowi i umilać spacer rodzicom. Skąd się wziął? Kiedy powstał? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć i zabr

Laktator - cichy bohater każdej Mamy

Jak wybrać najlepszy laktator? Przyda się, czy to tylko fanaberia? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego urządzenia? Te pytania spędzają sen z powiek niejednej mamie oczekującej na przyjście na świat pociechy.
Firma Mamas&Papas, brytyjski, renomowany producent artykułów dla dzieci, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszym i naszych maluchów, tworząc wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, nowoczesne, trwałe krzesełka, zarówno do zabawy, jak i nauki jedzenia, które w cudowny sposób zadbają o wygodę, bezpieczeństwo i rozwój naszych szybko rosnących odkrywców.

Mali rajdowcy, czyli pojazdy na akumulator

Staramy się wybierać prezenty dla naszych maluchów tak, by wspierały ich rozwój, ale przede wszystkim dawały mnóstwo uśmiechów, radości i szczerego szczęścia. Ważne, by były bezpieczne, niezbyt skomplikowane w obsłudze, trwałe i stworzone z najwyższej jakości materiałów. Naprzeciw wychodzą nam nowoczesne, kreatywne pojazdy na akumulator, które zachwycą każdego kilkulatka i pozwolą mu na zabawę przez długie, długie godziny.
Cybex Talos S LUX to nowoczesność w pełnej krasie. Bezapelacyjnie wygodny, zapewniający maksymalny komfort, zarówno dziecku, jak i rodzicowi. W poprawionej wersji producent doposażył go w dodatkową osłonkę, wprowadzono również nowy system regulacji pasów bezpieczeństwa oraz powiększony kosz zakupowy.
Pokazuje 1 do 5 z 55 (1 stron)
Polecane produkty
  • Nowości
  • Popularne