taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy Zobacz większe

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

12615

Dwustronna miękka książeczka dla dzieci z pięknymi ilustracjami z kolekcji Taf Toys Koala Daydream, ćwiczeniami 3D, bezpiecznym dla dziecka lusterkiem i różnymi teksturami dla dwóch etapów rozwoju.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY


76,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 76,00 zł
Dostawa od 20,00 zł Darmowa dostawa na terenie Polski od 0,00 zł
Wyświetl opcje dostawy
https://img.megaurwis.pl/nowy1/taftoys/logo.jpg

TAF TOYS KSIĄŻECZKA Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

•    Dwustronna miękka książeczka dla dzieci z pięknymi ilustracjami z naszej kolekcji Koala Daydream, ćwiczeniami 3D, bezpiecznym dla dziecka lusterkiem i różnymi teksturami dla dwóch etapów rozwoju. Ta dwustronna książeczka dla niemowląt z miękkiej tkaniny została zaprojektowana w kontrastowych kolorach, które wspomagają wizualny rozwój dziecka we wczesnych stadiach. Sześć paneli o kontrastowych kolorach i wzorach, rysunki uśmiechniętej buźki i bezpieczne dla dziecka lusterko wspomagają rozwój wizualny na wczesnych etapach.
•    W zestawie 2 plastikowe klipsy, które utrzymują stabilną książkę wewnątrz wózka, gdy jesteś poza domem – istnieją trzy opcje mocowania.
•    Może być używana w 3 różnych pozycjach: w wózku, łóżeczku lub jako zabawka podłogowa (dziecko leży na brzuszku).
•    Lekka i łatwa do złożenia i używania w podróży, dla łatwiejszego spędzania czasu na świeżym powietrzu i łatwiejszego rodzicielstwa!

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

•    Miękka książeczka jest wyposażona w bezpieczne dla dziecka lusterko, marszczące kształty, teksturowane tkaniny oraz gryzak Joey Koala i kieszonkę do zabawy, która z pewnością przyciągnie uwagę dziecka i zapewni mu radość z zabawy. Wyjątkowa miękka książka, która pomaga uczyć o przyczynach i skutkach, gdy dziecko bawi się marszczącymi częściami i teksturami 3D. Zapewnia stymulację wizualną i zachęca do skupienia.
•    Ta miękka książeczka może być używana w 3 różnych pozycjach i lokalizacjach: w wózku, łóżeczku lub jako zabawka podłogowa (dziecko leży na brzuszku).
•    Lekka i łatwa do złożenia i używania w podróży dzięki 2 plastikowym klipsom do mocowania książki w wózku.
•    2 strony dla 2 etapów rozwoju: bezpieczne dla dziecka lusterko, marszczące kształty, teksturowane tkaniny i gryzak Joey Koala.
•    Rozmiar: 15cm x 85cm.

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

Wartości rozwojowe:
•    Ta miękka książeczka dla niemowląt została specjalnie zaprojektowana z kontrastowymi kolorami i wzorami, które pomagają rozwijać i stymulować zmysły i inteligencję emocjonalną Twojego dziecka we wczesnych etapach od pierwszego dnia.
•    Projekt jest przystosowany do dwuetapowego rozwoju dziecka.Każda strona odwołuje się do różnych etapów rozwoju.
•    Strona 1: Kolory i wzory o wysokim kontraście, bezpieczne dla dziecka lustro i rysunki twarzy do wczesnej stymulacji wzrokowej, aby pomóc rozwinąć zmysły i inteligencję emocjonalną dziecka.
•    Strona 2: Składa się z bogatych kolorów, tekstur, zabawnych ilustracji i gryzaka Joey Koala, które pomagają rozwijać zdolności motoryczne dziecka.
•    Wyjątkowa miękka książka, która pomaga uczyć dziecko o przyczynach i skutkach, gdy dziecko bawi się marszczącymi teksturami i elementami 3D.
•    Zapewnia stymulację wizualną i zachęca do skupienia.

Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki 20,00 zł
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki 20,00 zł
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze 20,00 zł
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

taf toys książeczka do wózka/łóżeczka koala kimmy

Dwustronna miękka książeczka dla dzieci z pięknymi ilustracjami z kolekcji Taf Toys Koala Daydream, ćwiczeniami 3D, bezpiecznym dla dziecka lusterkiem i różnymi teksturami dla dwóch etapów rozwoju.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: