OLI&CAROL GRYZAK ŻYRAFA SOPHIE W PUDEŁKU TIMELESS Zobacz większe

vulli gryzak żyrafka sophie w pudełku timeless

616331

Produkowana już od ponad 50 lat Żyrafka Sophie to klasyk wśród dziecięcych zabawek!
Co ważne dla rodziców, zabawka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY


85,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 85,00 zł / Największa zniżka: 76,50 zł
Dostawa od 20,00 zł Darmowa dostawa na terenie Polski od 0,00 zł
Wyświetl opcje dostawy
https://img.megaurwis.pl/nowy1/oliandcarol/gryzaki/vulli.jpg

VULLI GRYZAK ŻYRAFKA SOPHIE Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://img.megaurwis.pl/nowy1/oliandcarol/gryzaki/17b.jpg

Produkowana już od ponad 50 lat Żyrafka Sophie to klasyk wśród dziecięcych zabawek!

Co ważne dla rodziców, zabawka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-429).

https://img.megaurwis.pl/nowy1/oliandcarol/gryzaki/17.jpg

Gryzak doskonale sprawdza się jako pierwsza zabawka niemowlęcia, a to za sprawą tego, że w doskonały sposób wpływa na stymulację wszystkich zmysłów. Świetnie wpływa na:

Wzrok – dzięki kontrastowym ciemnym kolorom możliwe jest ćwiczenie tego narządu i rozpoznawanie barwnych plam. Duże znaczenia mają cętki, które sprawiają, że dziecko szybko zaczyna kojarzyć ten przedmiot.

Słuch - w gryzaku Żyrafa Sophie znajduje się piszczałka, która w doskonały sposób wpływa na rozwijanie zdolności słuchowych malucha. Z czasem, gdy maluch się rozwija, zabawka pomaga mu także w łączeniu przyczyn i skutków (naciskanie › dźwięk).


Smak – gryzak Żyrafa Sophie został wykonany przy zastosowaniu w pełni naturalnej gumy i pokryty farbą spożywczą. Dzięki temu zabawka jest w pełni bezpieczna, nawet wtedy, gdy dziecko bierze ją do ust. Bardzo istotną kwestią jest jej budowa – obły kształt i odstające części (w tym nogi, rogi oraz uszy) umożliwiają żucie, co wpływa na ukojenie bólu dziąseł, będącego następstwem ząbkowania.

Dotyk – ten pierwszy zmysł używany przez niemowlę pozwala mu już od pierwszych dni życia komunikować się ze światem. Gryzak Żyrafa Sophie jest bardzo miękki w dotyku, dzięki czemu stymuluje on reakcje o charakterze fizjologicznym oraz emocjonalnym, co wpływa na uspokajanie maluszka, a także sprzyja jego rozwojowi i poprawia samopoczucie. Co równie ważne, zabawka jest łatwa do chwytania, a to za sprawą kształtu, niewielkiej masie oraz wielkości (18 cm), które są idealnie dostosowane do małych rączek.

Zapach – dzięki wyjątkowemu aromatowi gumy z drzewa Hevea zabawka jest bardzo łatwa do zidentyfikowania przez dziecko, co pozwala mu na szybkie odnalezienie jej wśród innych przedmiotów.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/oliandcarol/gryzaki/17a.jpg

Mimo upływu ponad 50 lat od wyprodukowania pierwszej tego typu zabawki, gryzak Żyrafa Sophie cały czas święci tryumfy w domach, w których pojawiają się dzieci. Oferowana przez nas piszczałka nie jest nie tylko modnym gadżetem, ale przede wszystkim towarzyszem Maluszka podczas jego pierwszych miesięcy życia. Fakt, że sprzedano już ponad 20 milionów egzemplarzy pokazuje, jak wielu rodziców postanowiło zaufać Żyrafie Sophie i pozwolić jej wspierać rozwój swojej Pociechy.


https://img.megaurwis.pl/nowy1/oliandcarol/gryzaki/17c.jpg 

Kolor Biały, Brązowy
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki 20,00 zł
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki 20,00 zł
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze 20,00 zł
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

vulli gryzak żyrafka sophie w pudełku timeless

vulli gryzak żyrafka sophie w pudełku timeless

Produkowana już od ponad 50 lat Żyrafka Sophie to klasyk wśród dziecięcych zabawek!
Co ważne dla rodziców, zabawka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: