facebook


britax & romer miękka gondola do wózka go/go big

Niesamowicie wygodna dla dziecka, lekka i praktyczna dla Ciebie - miękka gondola BRITAX GO BIG pozwala na ułożenie w pozycji leżącej dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!706,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory

logo.png    

BRITAX & ROMER MIĘKKA GONDOLA Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://img.megaurwis.pl/nowy1/britax/gobig2/38.jpg

Niesamowicie wygodna dla dziecka, lekka i praktyczna dla Ciebie - miękka gondola BRITAX GO BIG pozwala na ułożenie w pozycji leżącej dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg. Gondola jest przystosowana do używania z wózkami BRITAX z siedziskiem z pozycją leżącą i z innymi kompatybilnymi wózkami dzięki uniwersalnym łączom mocującym. Miękka gondola BRITAX GO BIG jest lekka i łatwa do przenoszenia dzięki stabilnym uchwytom. Gondola zapewnia dziecku dodatkową wygodę dzięki miękkiej, wyciąganej podszewce, która może być prana w pralce w temperaturze 40ºC.


https://img.megaurwis.pl/nowy1/britax/gobig2/39.jpg

Regulowana osłona przeciwwiatrowa otwiera się z obu stron, a praktyczne kieszenie po bokach zapewniają miejsce do przechowywania.

DANE TECHNICZNE:

https://img.megaurwis.pl/nowy1/britax/gobig2/41.jpg
https://img.megaurwis.pl/nowy1/britax/gobig2/42.jpg


Kolor Czarny, Szary
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Odbiór w punkcie Parcelshop DHL Odbiór w punkcie Parcelshop DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 80,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Inne w tej kategorii