axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Axkid Minikid 3 jest rewolucyjnym następcą fotelika Minikid 2 – bestsellerowego zdobywcy wielu nagród, który pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy nawet do 7 roku życia. Poprawiono poziom bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalność a fotelik został homologowany w grupie do 125cm wzrostu lub 36kg wagi.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM WE WROCŁAWIU PRZY ULICY ŻMIGRODZKIEJ 249 E2 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory

https://img.megaurwis.pl/nowy1/axkid/logo.jpg

AXKID MINIKID 3 FOTELIK Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Axkid Minikid 3 jest rewolucyjnym następcą fotelika Minikid 2 – bestsellerowego zdobywcy wielu nagród, który pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy nawet do 7 roku życia. Poprawiono poziom bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalność a fotelik został homologowany w grupie do 125cm wzrostu lub 36kg wagi.

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Tyłem do kierunku jazdy jeszcze dłużej – jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych fotelików RWF na świecie teraz z większą ilością przestrzeni dla dziecka i nowymi, unikalnymi funkcjami.

Unikalny zakres wagowy – dopuszczony do sprzedaży na podstawie najnowszej regulacji R129, z zaliczonym Plus Testem, tyłem do kierunku jazdy aż do 125cm wzrostu i 36kg wagi (ok 7 rok życia).

Technologia dynamicznego zagłówka – zagłówek, który automatycznie dopasowuje się do wzrostu dziecka z możliwością blokady w 14 pozycjach.

Montaż 60sek – łatwy montaż z samonapinającymi się pasami kotwiczącymi.

Nawet 30cm miejsca na nogi – dzięki pojemnemu choć kompaktowemu designowi Minikid 3 może być instalowany nawet w mniejszych pojazdach nadal oferując dziecku dużą ilość miejsca na nogi.

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Minikid 3 Premium – Tyłem do kierunku jazdy dłużej
Minikid 3 Premium jest bezpiecznym i obszernym fotelikiem z wieloma przemyślanymi rozwiązaniami. Minikid zaprojektowany został zgodnie ze szwedzką filozofią bezpieczeństwa – pozwala przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy aż do 125cm wzrostu lub 36kg wagi. Potwierdzeniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa fotelika jest zaliczony szwedzki Plus Test – najbardziej wymagający test zderzeniowy na świecie.

Rzucono wyzwanie limitom wagowym i wzrostowym
Foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy są pięciokrotnie bezpieczniejsze od tych, w których dziecko siedzi przodem.

Dlatego wydłużono oparcie nowego Minikida aż o d 10 (!!!) w stosunku do starszej wersji. To, wraz z imponującym limitem wagowym (36kg) pozwala maksymalnie zabezpieczyć twoje dziecko na jeszcze dłużej.

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Nawet 30cm przestrzeni na nogi dziecka
Kompaktowy i przemyślany design Axkida Minikida 3 oferuje możliwość regulowania miejsca dostępnego dla nóg dziecka. W zależności od rozmiaru auta może ona wynieść nawet 30cm!

Minikid 3 może być instalowany na każdym siedzeniu w samochodzie, nie wymaga mocowania ISOFIX. Kształt fotelika umożliwia montaż trzech sztuk w jednym rzędzie, istnieje również możliwość montażu na przednim siedzeniu. To elastyczność którą doceni twoja rodzina.

Adaptacja do rosnącego dziecka
Technologia Dynamicznego Zagłówka rozwiązuje dylemat związany z prawidłowym ustawieniem zagłówka – podczas zapinania uprzęży automatycznie ustawi się on w prawidłowej pozycji. Jeśli wolisz, aby zagłówek nie był ruchomy możesz zablokować go w jednej z 14 pozycji.

Zmodernizowany kształt zagłówka przypomina literę V i wyposażony jest w materiały pochłaniające energię podczas ewentualnego wypadku. Kształt zagłówka ułatwia spanie oraz obserwację otoczenia podczas podróży w foteliku.

Montaż w 60 sekund
Nawet 60% fotelików samochodowych może być błędnie zainstalowanych. To w mniejszym lub większym stopniu zwiększa ryzyko odniesienia urazu podczas niebezpiecznej sytuacji na drodze. Dlatego zawsze wybieraj foteliki z prostym montażem – takie jak Axkid Minikid 3.

Unikalny 6-stopniowy system montażu obejmuje teraz wyłącznie jeden klips spinający pasy samochodowe oraz automatycznie dociągane pasy kotwiczące. To sprawia, że żmudna i skomplikowana instalacja należy już do przeszłości. Poszczególne kroki montażu oznaczone są na foteliku i w łatwy sposób wskazują kolejne czynności jakie trzeba wykonać.


Aby ułatwić montaż jeszcze bardziej zainstaluj aplikację BILT. Znajdziesz w niej interaktywną instrukcję 3D wyjaśniającą zarówno montaż jak i codzienne użytkowanie fotelika.

Dzięki temu możemy zagwarantować, że montaż fotelika zajmie około 60 sekund.

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Wygodne i bezpieczne foteliki dla dzieci w różnym wieku
Nie musisz rezygnować z wygody dziecka podczas podróży samochodem. Kształt fotelika został poprawiony celem uzyskania jeszcze wygodniejszej i bardziej ergonomicznej pozycji do spania. System Sleep Well umożliwia instalację fotelika w różnych pozycjach nachylenia aby jak najlepiej dostosować fotelik do wieku i motoryki dziecka.

Wkładka wypełniająca w foteliku Axkid Minikid 3 zaprojektowana jest tak, żeby umożliwić wygodną i bezpieczną podróż również mniejszych dzieciom. Wkładka stworzona została z pianki pamięciowej i oddychającej, meshowej tapicerki. Dodatkowa wkładka jest rekomendowana dla dzieci pomiędzy 61 a 105 cm wzrostu.

Ochrona ze wszystkich stron
Innowacyjny system ochrony bocznej (ASIP) stworzony został z najbardziej prestiżowym instytutem badającym bezpieczeństwo fotelików na świecie- niemieckiem ADAC. ASIP jest tak zaprojektowany, aby podczas uderzenia bocznego deformować się i absorbować część sił uderzenia zanim dotrą do dziecka.

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Fotelik godny zaufania
Przez około 10 lat obecności na rynku Axkid Minikid zapewniał bezpieczną i wygodną podróż dzieciom w całej Europie. Unikalne funkcje fotelika oraz benefity związane z dłuższym podróżowaniem tyłem sprawiły, że jest to produkt uwielbiany zarówno przez rodziców jak i dzieci

Minikid jest znany ze swoich unikalnych, opatentowanych rozwiązań oraz z wielu żyć, które uratował przez ostatnią dekadę.

Różnice pomiędzy Minikid 3 Premium a Minikid 3
Minikid 3 Premium oferuje podwyższony komfort podróży dzięki dodatkowym wypełnieniom piankowym w tapicerce. Wersja premium wyposażona jest również w zagłówek dopasowany kolorystycznie do reszty tapicerki, nowe zamki błyskawiczne i meshowe elementy na tapicerce.DANE TECHNICZNE:
Szerokość: 44 cm
Wysokość: 65 cm
Głębokość: 54 cm
Waga: 11 kg
Rodzaj: Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy
Montaż: Samochodowy pas bezpieczeństwa
Maksymalna waga dziecka: 36kg
Maksymalny wzrost dziecka: 61-125cm
Homologacja: R129
Plus Test: Tak, do 125cm
Kolor Czarny, Szary, Zielony, Niebieski, Czerwony
Funkcje Regulowany zagłówek, Pochylane oparcie
Przedział wagowy 9-36 Kg
Sposób montażu Pasy, Noga stabilizująca
Kierunek jazdy Tyłem (RWF)
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

axkid minikid 3 fotelik samochodowy

Axkid Minikid 3 jest rewolucyjnym następcą fotelika Minikid 2 – bestsellerowego zdobywcy wielu nagród, który pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy nawet do 7 roku życia. Poprawiono poziom bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalność a fotelik został homologowany w grupie do 125cm wzrostu lub 36kg wagi.

Inne w tej kategorii