COSATTO FOTELIK ZOOMI MAGIC UNICORNS Zobacz większe

cosatto fotelik zoomi

Fotelik COSATTO Zoomi - Dzielny strażnik Twojego dziecka. Rośnie razem z nim, od małego aż do starszaka. Wytrzymały zawodnik Zoomi  jest fotelikiem grupy 123 wyposażonym w system 5 Point Plus dla wygodnych, długodystansowych podróży.
Testy ADAC: Brak danych

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNYMEGATARGI
Kilknij, aby uzyskać kod rabatowy!

549,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy


logo.jpg

COSATTO FOTELIK ZOOMI Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA

5 Powodów by kupić fotelik Zoomi
Każdy milusiński potrzebuje bezpiecznego transportu. Wykorzystaj moc fotelika Cosatto Zoomi z grupy 123. Rośnie razem z dzieckiem, dla wygodnych, długodystansowych podróży. Wybierz tego idealnie dostosowanego, wielozadaniowego strażnika…
Rośnie w podróży – Nie ma potrzeby kupowania kolejnego fotelika. Od małego do wysokiego, Zoomi zaopiekuje się i zabezpieczy dziecko w każdej podróży – przodem do kierunku jazdy, montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu.
Idealna regulacja – dzięki funkcji siedziska, 2-częściowych, 2-stronnych wkładkom otulającym dziecko oraz 5-pozycyjnemu, regulowanemu zagłówkowi – Zoomi jest rosnącym filarem bezpieczeństwa.
Przytulny ochraniacz – dzięki ochraniaczom szelek, brzuszka oraz miękkim podłokietnikom, Zoomi jest prawdziwym misiem przytulasem, ale nie mówcie mu że tak napisaliśmy.  Zdejmowana do prania tapicerka, utrzymuje go lśniącego.
Wygodna ochrona – 5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia, komfortowe wkładki dookoła mocnego gracza, sprawiają, że Zoomi jest twardym orzechem na szczycie swoich możliwości.
Przyjaciel w podróży – ten moment kiedy nieśmiertelne w podróży pytanie ma być zadane: „czy już dojeżdżamy do celu?” … słyszymy tylko cichy chichot Zoomi – wszyscy dowiezieni bezpiecznie. Misja wykonana!
Zoomi jest fotelikiem grupy 123:
Grupa 1,2,3 – Odpowiednia od 9kg – 36kg (około 9 miesięcy – 12 lat)
(Nigdy nie umieszczaj fotelika samochodowego na siedzeniu pasażera z przodu wyposażonego w aktywną poduszkę powietrza. Poduszki powietrzne są zaprojektowane aby chronić osoby dorosłe, nie dzieci.)
Nowy system Anti-Escape zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży
Już jest! Kolejny innowacyjny system Cosatto. Uprząż fotelika zyskała nowy poziom bezpieczeństwa.
Badania pokazały, iż ponad 70% dzieci bawi się uprzężą i się z niej wydostaje, ryzykując poważne obrażenia. Cosatto opracowało rozwiązanie.
Nowy system Cosatto Anti-Escape został zbudowany przez twórców oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego systemu uprzęży ‚5 Point Plus’.
Jak pokazały testy, 9 na 10 dzieci nie było w stanie wydostać się z uprzęży z systemem Cosatto Anti-Escape. To jest rezultat namacalny.
Cosatto Anti-Escape System. Bezpieczniejsze dziecko. Bezpieczniejszy rodzic. Bezpieczniejsza droga.
CECHY:

Odpowiedni od 9  do 36kg (około 9 miesięcy do 12 lat)
Grupa 123
Łatwy w montażu
Przodem do kierunku jazdy
Anti-Escape system zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży
Uniwersalny montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu
5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia klamry
Montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
Możliwość odłączenia uprzęży przy funkcji podwyższenia
Regulacja wysokości zagłówka
Miękkie i wygodne podłokietniki
2-częściowe, 2-stronne wkładki fotelika
Łatwo zdejmowana do prania tapicerka
Zmienia się w fotel dla starszego dziecka z ochrona tułowia i głowy
Dodatkowe osłonki na szelki oraz brzuszek dziecka
4 LETNIA gwarancja (Polska)

Zgodny z normą ECE R44/04

Zgodny z: ECE R44/04
TESTOWANIE: NIE POZOSTAJEMY PRZY STANDARDACH
Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą obsesją. Oznacza to, że możesz mieć pewność i zaufanie do światowej klasy produktów, testowanych ponad Europejskie standardy bezpieczeństwa. A to dopiero początek.
Nasz dedykowany zespół techników, szczegółowo testuje i testuje, aż każdy produkt spełni nasze własne, surowe wymagania. Testujemy je również w życiu codziennym, aby móc przewidzieć Twoje wymagania, a jeśli test nie istnieje – wymyślamy go sami.  Wszystkie nasze produkty są następnie gruntownie przetestowane przez rodziców, zanim otrzymają końcową ocenę. Oni nie tylko testują nasze produkty, oni je pobudzają do życia!
Nieustannie oceniamy, przeprojektowujemy i testujemy nasze produkty w połączeniu z wiodącymi europejskimi organizacjami testującymi oraz Wami. Wasze opinie są bardzo istotne. Gdy produkt jest niewystarczająco mocny, nie dostaje zielonego światła.
 
Zapoznaj się z 6 punktami bezpiecznej instalacji, które dotyczą wszystkich fotelików samochodowych.
6 Zasad bezpiecznej instalacji
Unikaj “buckle crunch” podczas wypadku. Buckle Crunch może wystąpić gdy zamek pasa jest ponad bazą fotela, lub jej dotyka. Jeżeli u Ciebie w samochodzie zachodzi takie zjawisko, można skręcić cięgno mocujące zamek do 3 obrotów, jedynie gdy zamek jest na cięgnach wykonanych z pasów bezpieczeństwa .
Ustaw wysokość uprzęży fotelika na właściwą pozycję. Zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pozycją uprzęży jest prawidłowa.
Właściwy przebieg pasa. Raz jeszcze, zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pas jest właściwie zamontowany.
Nie skręcaj pasów ani uprzęży. Skręcone pasy samochodowe, lub uprzęży fotelika, zaburzają ich prawidłową pracę i zmniejszają poziom bezpieczeństwa.
Bez grubych ubrań. Grube ubrania mogą spowodować obniżenie poziomu zabezpieczenia przez uprząż, dlatego zawsze upewnij się, że dziecko nie posiada zbędnych ubrań na sobie w foteliku. Zasada ta dotyczy również osób dorosłych, mniej ubrań = bezpieczniej.
Unikaj styczności z zagłówkami. Zagłówki samochodowe nie mogą przeszkadzać fotelikom, czyli ich dotykać. Usuń zagłówek z auta, lub obróć do o 180 stopni, gdy montujesz fotelik dla dziecka.

Dodatkowo, w fotelikach montowanych za pomocą ISOFIX, należy upewnić się, że obydwa złącza są właściwie zapięte, przed rozpoczęciem używania fotelika.


Kolor Czerwony, Różowy
Funkcje Regulowany zagłówek, Regulowana wysokość
Przedział wagowy 9-36 Kg
Sposób montażu Pasy
Kierunek jazdy Przodem
Norma I-size Nie
Testy ADAC Brak danych
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej Nie
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Odbiór w punkcie Parcelshop DHL Odbiór w punkcie Parcelshop DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 80,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

cosatto fotelik zoomi

cosatto fotelik zoomi

Fotelik COSATTO Zoomi - Dzielny strażnik Twojego dziecka. Rośnie razem z nim, od małego aż do starszaka. Wytrzymały zawodnik Zoomi  jest fotelikiem grupy 123 wyposażonym w system 5 Point Plus dla wygodnych, długodystansowych podróży.

Inne w tej kategorii