cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Spoglądaj na swoje dziecko w lusterku wstecznym, mając pewność, że bezpiecznie podróżuje w foteliku Anoris T i-Size wyposażonym w rewolucyjną technologię poduszki powietrznej. Oto Cybex Anoris T i-Size - bezpieczny i inteligentny fotelik przodem do kierunku jazdy.
Testy ADAC: 5 gwiazdek

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

2 249,00 zł brutto

-400,00 zł

2 649,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 2 649,00 zł / Największa zniżka: 2 249,00 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory

logo.jpg

CYBEX ANORIS T I-SIZE FOTELIK SAMOCHODOWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Cybex Anoris T i-Size
Nowa Technologia Poduszki PowietrznejPrzodem do kierunku jazdy
Wyobraźcie sobie fotelik samochodowy z możliwością komfortowej podróży przodem do kierunku jazdy i o bezkompromisowym bezpieczeństwie. Spoglądaj na swoje dziecko w lusterku wstecznym, mając pewność, że bezpiecznie podróżuje w foteliku Anoris T i-Size wyposażonym w rewolucyjną technologię poduszki powietrznej.

Oto Anoris T i-Size - bezpieczny i inteligentny fotelik przodem do kierunku jazdy.Rewolucyjna Technologia Poduszki Powietrznej
Lata dokładnych badań i setki przeprowadzonych testów czynią fotelik Anoris T i-Size optymalnym wyborem dla ochrony Twojego dziecka. Chroni on wrażliwą głowę dziecka, jego szyję i kręgosłup - aktywując się natychmiast, wtedy gdy go potrzebujesz.


Komfortowo przodem do kierunku jazdy
Wystarczy spojrzenie w lusterko wsteczne pojazdu aby sprawdzić, co dzieje się z Twoim dzieckiem. Doświadcz większego pasywnego bezpieczeństwa i komfortu wraz z naszym fotelikiem przodem do kierunku jazdy.

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO
Odkryj jeszcze więcej funkcji fotelika Anoris T i-Size. Modelu przodem do kierunku jazdy, który oferuje nieporównane bezpieczeństwo w zakresie aktywnej i pasywnej ochrony.

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Wielostronna ochrona
Anoris T i-Size wyposażony jest w Liniowy System Ochrony Bocznej, który przekazuje siły uderzenia w stronę skorupy fotelika, dzięki czemu wrażliwe okolice szyi i głowy dziecka są chronione.

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Intuicyjne bezpieczeństwo
Osłona tułowia mocowana jednym kliknięciem zapewnia szybkie i pewne zabezpieczenie dziecka. Intuicyjny system zapięcia sprawi, że zapomnisz o trudach zapinania pasami - wystarczy wpiąć klamrę, dociągnąć pas w celu dopasowania osłony i jesteś gotowy do drogi!

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Pewność montażu
Jasne i wyraźne wskaźniki LED pozwolą Ci na pewny i poprawny montaż fotelika.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
DO 50% WYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA¹

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Schowana w osłonie tułowia fotelika, rewolucyjna technologia poduszki powietrznej oferuje niezrównaną ochronę w mgnieniu oka. W momencie kolizji czołowej, poduszka wypełnia się powietrzem w przeciągu milisekund, chroniąc głowę, szyję i ciało dziecka przed dotarciem do niego sił uderzenia. Poduszka przybiera kształt litery C wokół osłony tułowia. Zaprojektowana została tak, aby zapobiec
gwałtownemu ruchowi dziecka do przodu, zredukować nacisk na brzuch i zapewnić pozostanie dziecka w miejscu. Ta innowacyjna technologia oferuje nie tylko niezrównany poziom bezpieczeństwa i bardziej kompaktowy design, ale również pozwala rodzicom na wybór komfortowej podróży przodem do kierunku jazdy połączonej z bezpieczeństwem.
¹W porównaniu do fotelików z pasami, montowanych przodem do kierunku jazdy. Dane pochodzą z wyników wewnętrznych testów samochodowych, biorąc pod uwagę kryteria testów ADAC dotyczących kolizji czołowych (2021)

BEZPOŚREDNIA INTERAKCJA Z DZIECKIEM

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Podróż przodem do kierunku jazdy pozwala na łatwy kontakt wzrokowy dziecka z rodzicem. Komunikacja pozostaje niezakłócona, szczególnie w wieku, kiedy każda interakcja jest cenna dla rozwoju dziecka. Badania pokazują², że większość rodziców odwraca fotelik przodem do kierunku jazdy przed uzyskaniem przez dziecko rekomendowanego wieku czterech lat. Z fotelikiem Anoris T i-Size możesz podjąć tę decyzję z pewnością bez tracenia na bezpieczeństwie.
²Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. “Misuse of Child restraint systems: Additional Aspects of the 2017 GDV Field Study.“ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

MAKSYMALNY KOMFORT DLA ROSNĄCEGO DZIECKA

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Podróż tyłem do kierunku jazdy oznacza podkurczoną pozycję, która może powodować niezadowolenie u dzieci i stresującą podróż. W pozycji przodem do kierunku jazdy, miejsce na nogi dziecka nie jest ograniczone. Rosnące nóżki mają miejsce na rozciąganie i swobodne poruszanie. Dzieci podróżują szczęśliwe, nawet podczas dłuższych podróży. Wszystko dzięki technologii poduszki powietrznej, która pozwala na podróż przodem do kierunku jazdy bez kompromisów.

OD >15 MIESIĘCY DO OK. 6 LAT

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Bezpieczeństwo na dłuższy okres podróżowania. Zaawansowany design skorupy fotelika pozwala na bardziej przestronne siedzisko fotelika Anoris T i-Size i tym samym zapewnia więcej miejsca dla rosnącego dziecka, aż do wieku ok. sześciu lat ³ – z tym samym poziomem bezpieczeństwa. Zarówno osłona tułowia, jak i zagłówek są regulowane i można je dopasować do wieku dziecka. Dodatkowo, wbudowana poduszka powietrzna chroni dzieci o różnych rozmiarach.
³ 76 cm – max. 115 cm lub 21 kg

CHRONI DZIECKO W PRZECIĄGU SEKUND

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Osłona tułowia mocowana jednym kliknięciem zapewnia szybkie i pewne zabezpieczenie dziecka. Intuicyjny system zapięcia sprawi, że zapomnisz o trudach zapinania pasami - wystarczy wpiąć klamrę, dociągnąć pas w celu dopasowania osłony i jesteś gotowy do drogi! Badania pokazują⁴, że osłony tułowia są łatwiejsze w poprawnym zapięciu w porównaniu do pasów. Dodatkowo, klamra czyni zapinanie łatwiejszym niż kiedykolwiek.
Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. “Misuse of Child restraint systems: Additional Aspects of the 2017 GDV Field Study.“ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

REDUKUJE SIŁY UDERZENIA DO OK. 20% W MOMENCIE KOLIZJI BOCZNEJ⁵

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Zderzenia boczne stanowią około jedną czwartą wszystkich wypadków drogowych⁶. Dlatego właśnie Anoris T i-Size wyposażony jest w zaawansowany Liniowy System Ochrony Bocznej, który redukuje siły uderzenia bocznego do ok. 20%⁵. Siły uderzenia przekazywane są przez system L.S.P. w stronę skorupy fotelika i zagłówka. Osłony otwierają się automatycznie przed montażem, co sprawia, że nie zapomnisz o nich podczas montażu fotelika w pojeździe.
W porównaniu do tego samego fotelika ze schowanym systemem L.S.P.
Lesire, P. et al. Report on relevant children injury in road accidents of children models, Deliverable 2.1.1. of the CASPER Project

WSKAŹNIKI LED POKAZUJĄCE PRAWIDŁOWY MONTAŻ

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy chroni dziecko w momencie kiedy zostanie poprawnie zamontowany. Inteligentny system w postaci wizualnych wskaźników pozwala na poprawne zamontowanie fotelika i zabezpieczenie dziecka. Wskaźniki pokazują status zaczepów ISOFIX, nogi stabilizującej, osłony tułowia i baterii.

KOMFORTOWY SEN

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Odchyl fotelik aby zapewnić dziecku komfortowy sen w podróży. Trzy pozycje odchylenia pozwolą na idealne dopasowanie. Dzięki łatwo dostępnej dźwigni odchylania z łatwością zmienisz pozycję na jedną z możliwych opcji, nie zakłócając snu dziecka.

BEZPIECZNA I ŁATWA INSTALACJA

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

ISOFIX i noga stabilizująca oferują stabilność i optymalną pozycję fotelika, zapewniając pewne dopasowanie z siedzeniem pojazdu. Montaż fotelika jest prosty i intuicyjny wraz z inteligentnym systemem w postaci wizualnej prezentacji, który pokazuje status montażu wszystkich ważnych elementów fotelika.

DANE TECHNICZNE:
Długość: 440 mm
Szerokość: 662 mm
Wysokość: 614 mm
Waga: 12 kg
Pielęgnacja: Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°


Kolor Niebieski, Granatowy, Szary, Czarny, Czerwony, Żółty, Zielony
Funkcje Regulowany zagłówek, Regulacja szerokości
Przedział wagowy 9-18 Kg
Sposób montażu Baza na isofix, Noga stabilizująca
Kierunek jazdy Przodem
Norma I-size Tak
Testy ADAC 5 gwiazdek
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Ocena 
2022-05-04

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Inteligenty fotelik dla starszaka z nowoczesnych systemem bezpieczeństwa w postaci technologii poduszki powietrznej. Jakość godna swojej ceny.

Napisz opinię

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

cybex anoris t i-size fotelik samochodowy

Spoglądaj na swoje dziecko w lusterku wstecznym, mając pewność, że bezpiecznie podróżuje w foteliku Anoris T i-Size wyposażonym w rewolucyjną technologię poduszki powietrznej. Oto Cybex Anoris T i-Size - bezpieczny i inteligentny fotelik przodem do kierunku jazdy.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: