cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Dzięki funkcji podwyższania fotelik Cybex Solution T i-Fix rośnie z dzieckiem od ok. 3 do 12 roku życia i jest wyposażony w odchylany zagłówek oraz ulepszoną cyrkulację powietrza.

Więcej szczegółów

W ZALEŻNOŚCI OD KOLORU PRODUKT DOSTĘPNY W TERMINIE OD 2 DO 14 DNI


899,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 899,00 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/solutionzfix/logo.jpg

CYBEX SOLUTION T I-FIX + FOTELIK SAMOCHODOWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

• Przedział wiekowy: Od ok. 3 do 12 lat
• Wzrost dziecka: 100–150 cm
• Waga dziecka: Od ok. 15 kg do 50 kg
• Rozporządzenie, w oparciu o które wydano aprobatę: UN R129/03

Unowocześniony, jeszcze lepiej wyposażony, bezpieczniejszy i bardziej komfortowy fotelik Cybex dla starszaków, od 3 do ok. 12 roku życia, czyli Solution T i-FIX to bez wątpienia świetny opiekun naszego dziecka, podczas każdej, krótkiej czy długiej podróży.
To model zdecydowanie wygodny, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo maluchowi. Do tego prosto regulowany, rosnący wraz z nim, z odchylanym zagłówkiem, automatyczną regulacją szerokości (pozwala to na idealne dopasowanie konstrukcji do gabarytów rosnącego szybko dziecka), o jeszcze lepszej wentylacji i cyrkulacji powietrza, co jest istotne i pomocne, zwłaszcza latem.
Tapicerka z siateczki 3D. Oparcie możemy dopasować do aktualnych potrzeb.
Dodatkowo doposażono Solution T i-Fix w LSP, czyli wzmocnienie, ochronę boczną, która dobrze rozprowadza siłę ewentualnego uderzenia z boku podczas kolizji.
Łatwy, bardzo dokładny montaż. Isofix plus czujniki prawidłowej instalacji to gwarancja, że całość będzie zamontowaną w najlepszy, najbardziej dokładny sposób.
Cybex Solution T i-Fix to bez wątpienia najlepszy opiekun naszego starszaka w każdej podróży. Świetnie zadba o bezpieczeństwo, jak również wygodę i komfort, podczas nawet długiej jazdy.

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Opatentowany odchylany zagłówek
    Opatentowany odchylany zagłówek sprawia, że główka dziecka jest nieznacznie przechylona do tyłu, co pomaga zapobiegać opadaniu głowy dziecka do przodu podczas snu. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że w razie kolizji główka dziecka będzie się znajdowała w bezpiecznej pozycji, co oznacza siedmiokrotnie większe bezpieczeństwo niż w przypadku wypadnięcia poza strefę bezpieczeństwa fotelika*. Dostępne są trzy pozycje, które zapewniają wygodę dziecku, gdy śpi lub czuwa.

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Możliwość zmiany wysokości i szerokości dla dzieci do 12 lat
    Dzieci szybko rosną od trzeciego do 12 roku życia. Fotelik samochodowy z 12 ustawieniami wysokości dotrzyma im kroku. Wysokość zabezpieczenia głowy i barków można zwiększyć jedną ręką, a fotelik poszerza się automatycznie, co sprawia, że cała procedura przebiega szybko i sprawnie.

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Pełna cyrkulacja
    Pełna cyrkulacja utrzymuje komfortową temperaturę fotelika o każdej porze roku. Materiał Plus jest ponadto wyposażony w siateczkowe wkładki, które zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Specjalnie zaprojektowana struktura siatki 3D poprawia oddychalność do sześciu razy**.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
 Zaawansowana ochrona przed uderzeniem bocznym

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Zaawansowana ochrona przed uderzeniem bocznym (L.S.P.) to wyjątkowe połączenie designu, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Jest aktywowana automatycznie przed instalacją i zwiększa bezpieczeństwo na wypadek uderzenia z boku. Razem ze skorupą pochłaniającą energię zmniejsza siłę uderzenia o ponad 20%***.

 Łatwy montaż i wyjątkowa stabilność

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Funkcja ISOFIX umożliwia łatwe zamocowanie fotelika Solution T i-Fix w samochodzie, podczas gdy wskaźniki wizualne informują o prawidłowej instalacji fotelika samochodowego. Ponadto zapewnia ona solidne połączenie z ramą pojazdu, które oferuje lepszą stabilność w razie wypadku.

 Perfekcyjne dopasowanie do wszystkich fotelików samochodowych

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Odchylane oparcie można dokładnie dopasować do wszystkich foteli pojazdu, co zapewnia bardziej komfortową podróż.

DANE TECHNICZNE:
Długość:    390 mm
Szerokość:    505 mm
Wysokość:    625 - 800 mm
Waga:    7.2 kg

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy
cybex solution t i-fix fotelik samochodowy
Kolor Czarny, Szary, Niebieski, Czerwony
Funkcje Regulowany zagłówek, Pochylane oparcie
Przedział wagowy 15-36 Kg
Sposób montażu Isofix
Kierunek jazdy Przodem
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Ocena 
2023-02-13

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Świetny model dla starszaków. Genialna cechą to możliwość ekspresowej regulacji wysokości i szerokości. Dobra cena w stosunku do jakości. Solidnie wykonany. Dobra cena w stosunku do jakości i funkcjonlnosci.

Napisz opinię

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

cybex solution t i-fix fotelik samochodowy

Dzięki funkcji podwyższania fotelik Cybex Solution T i-Fix rośnie z dzieckiem od ok. 3 do 12 roku życia i jest wyposażony w odchylany zagłówek oraz ulepszoną cyrkulację powietrza.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: