zopa voyager 360 fotelik samochodowy 0-20 kg

Fotelik samochodowy Zopa VOYAGER 360 nie tylko spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy ECER 129 i-SIZE, ale także oferuje szereg najnowocześniejszych elementów, których w takim zestawieniu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY


1 199,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 1 199,00 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory

https://img.megaurwis.pl/nowy1/zopa/logo.png

ZOPA VOYAGER 360 FOTELIK SAMOCHODOWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

Najwyższa ochrona każdego dnia ze znakiem i-Size!
Czy bezpieczeństwo na drodze jest dla Ciebie ważne? Dla nas to zdecydowanie priorytet! Przedstawiamy więc fotelik samochodowy Zopa VOYAGER 360, który nie tylko spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy ECER 129 i-SIZE, ale także oferuje szereg najnowocześniejszych elementów, których w takim zestawieniu nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki korpusowi wysokiej jakości – z bardzo mocnym stalowym wzmocnieniem oraz dodatkowej ochronie przed uderzeniem bocznym, które działa jak poduszka powietrzna (X-SABP), fotelik samochodowy przeszedł trudne testy zderzenia czołowego i bocznego. Gdy do tego dodamy idealne połączenie unikalnych funkcji, takich jak obrót o 360° oraz boczna pozycja wsiadania, zagłówek z pianki memory i większy limit masy – fotelik samochodowy VOYAGER 360 posiada uzasadnioną ambicję ogromnej popularności wśród rodziców.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

Bezpiecznie tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat
Mamy świadomość tego, że najmłodszym dzieciom najbezpieczniej jest podróżować tyłem do kierunku jazdy. Chodzi przede wszystkim o ochronę kręgosłupa szyjnego, który jest bardzo delikatny, szczególnie u niemowląt i małych dzieci. W przypadku zderzenia czołowego, przy ułożeniu przodem do kierunku jazdy, mogłoby dojść do gwałtownego rozciągnięcia szyi do przodu, co z łatwością może spowodować obrażenia. Z tego względu fotelik samochodowy VOYAGER 360 umożliwia jazdę tyłem do kierunku jazdy w całym zakresie jego stosowania – od urodzenia aż do 105 cm. Jeśli zdecydujesz inaczej lub jazda tyłem nie odpowiada Twojemu dziecku, możliwe jest również wożenie dziecka przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

A jednak się obraca!
Jeśli chodzi o montaż, większość fotelików samochodowych działa na podobnej zasadzie, ale co rodzice cenią najbardziej, to wyjątkowe możliwości ułatwienia ich codziennej rutyny. Fotelik samochodowy VOYAGER 360 oferuje pod tym względem rewolucyjny mechanizm obrotowy, który ma aż kilka zalet. Nie tylko w prosty sposób obrócisz fotelik w kierunku jazdy lub w przeciwnym i to we wszystkich jego pozycjach, ale podczas codziennego użytkowania docenisz jego tzw. pozycję wsiadania. W skrócie, elegancko obrócisz fotelik w kierunku drzwi i bardzo łatwo możesz w nim posadzić i przypiąć dziecko.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

Będziesz cieszyć się nim dłużej niż się spodziewasz
Kolejną ważną zaletą fotelika samochodowego VOYAGER 360 jest wykorzystanie go aż do 20 kg masy ciała dziecka. Obecnie nie ma fotelika samochodowego w tej kategorii, który by rodzicom na to pozwalał. Wiele z nich rozwiązuje problem, że dziecko wprawdzie mieści się w foteliku na wysokość (ma mniej niż 105 cm), ale przekroczyło już limit 18 kg i dlatego musi przejść na inny rodzaj fotelika samochodowego. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że 2 kg jest stosunkowo niewielką różnicą, w rezultacie może ona przedłużyć rodzicom korzystanie z fotelika samochodowego nawet o kilka miesięcy.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

Wysuwana osłona boczna pochłania każde uderzenie
Jeśli przyjrzymy się bliżej systemowi bezpieczeństwa, kluczowym elementem ochronnym fotelika samochodowego VOYAGER 360 jest wysuwana osłona boczna (X-SABP), która, podobnie jak poduszka powietrzna w samochodach, działa na zasadzie sprężonego powietrza. W przypadku uderzenia bocznego pomaga rozłożyć i absorbować większość energii, która może niekorzystnie oddziaływać na dziecko.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

ISOFIX to zapewnia!
Większe bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zapewnia również solidne połączenie fotelika samochodowego z pojazdem. Dlatego fotelik VOYAGER 360 jest mocowany za pomocą systemu ISO-FIX, który gwarantuje jego prostą, solidną i w 100 % prawidłową instalację.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

Noga stabilizująca = krok naprzód dla jeszcze większej ochrony
Noga stabilizująca jest elementem, który w razie zderzenia czołowego zmniejsza siłę ruchu do przodu, a tym samym zapewnia jeszcze większą ochronę dla dziecka. Instalacja nogi stabilizującej jest prosta, ma ona regulowaną wysokość, a dolna powierzchnia jest powlekana termoplastyczną gumą (TRP). Minimalizuje to jej ruch a w połączeniu ze wskaźnikiem dokładności montażu umieszczonym u podnóża, gwarantuje niezawodną funkcję ochronną.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

5 punktów ochrony i stabilności
Fotelik samochodowy VOYAGER 360 posiada naturalnie również wysokiej jakości wyściełany 5-punktowy pas bezpieczeństwa, który zapewnia dziecku najwyższą możliwą ochronę i stabilność. W razie wypadku samochodowego rozkłada siłę uderzenia na 5 punktów (dwa na barkach, dwa na biodrach i jeden na klamrze między nogami). Wszystko to ochroni dziecko w przypadku zderzenia z dowolnej strony a nawet gdy pojazd jest całkowicie przewrócony.

Rama bezpieczeństwa
Z wielu elementów ochronnych nie możemy zapominać o ramie bezpieczeństwa. Zwiększa stabilność fotelika samochodowego a w przypadku uderzenia chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy, zwiększając przestrzeń w strefie stóp.

Chroń swój skarb i rozpieszczaj komfortem
Jest dla nas zrozumiałe, że fotelik samochodowy powinien zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, ale zwracamy również uwagę na design i najwyższy komfort Twojego malucha. VOYAGER 360 ma prostą regulację wysokości zagłówka. Jednocześnie możesz łatwo ustawić jego prawidłową wysokość dziecku siedzącemu w foteliku, pociągając zaczep zabezpieczający u góry fotelika. Unikalny zagłówek z pianki memory i bardzo głębokie panele boczne są tak zaprojektowane, aby w przypadku zderzenia bocznego również pochłaniały generowaną energię.

Powszechnie wiadomo, że podróżowanie samochodem zazwyczaj ukołysze dzieci do snu. Dlatego podczas jazdy z pewnością docenisz 3-stopniową pozycję fotelika samochodowego (w obu kierunkach). Podczas jazdy tyłem do kierunku ruchu (od urodzenia do 105 cm) korzystne jest ustawianie pozycji prawie całkowicie leżącej, co jest nie tylko bardzo bezpieczne dla najmłodszych dzieci, ale także niezwykle wygodne. Nie tylko zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu, lecz także zapewnia przyjemne zasypianie. Ty natomiast możesz spokojnie skoncentrować się tylko na prowadzeniu.

Wygodne siedzenie w foteliku gwarantują również starannie dobrane materiały, które są przyjemne w dotyku, dzięki czemu wnętrze tego nowoczesnego fotelika samochodowego jest odpowiednio wyściełane i miękkie. Unikalny zagłówek wykonany jest z pianki memory, dzięki czemu spełnia funkcję wygodnej poduszki. Ponadto przyjazny klimat w foteliku, szczególnie w cieplejszych miesiącach, zapewniają otwory wentylacyjne, które zmniejszają pocenie się dziecka. Podsumowując, fotelik samochodowy VOYAGER 360 dzięki swojej wyjątkowości i ponadstandardowej jakości z pewnością stanie się przyjemnym i ulubionym towarzyszem codziennych i wyjątkowych podróży.

zopa voyager 360 fotelik samochodowy

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Dla dzieci od urodzenia do 105 cm | 20 kg (grupa 0+, 1)
• Większy limit masy niż zazwyczaj (do 20 kg)
• Fotelik samochodowy spełnia najwyższy europejski standard bezpieczeństwa ECE R 129 i-Size
• Testowany w niemieckich laboratoriach na zderzenia czołowe i boczne
• Nowoczesny design
• Korpus fotelika samochodowego jest wzmocniony stalą o wysokiej wytrzymałości
• Łatwy montaż za pomocą ISOFIX i nogi stabilizującej
• Łatwa obsługa
• Obrót o 360° w dowolnej pozycji fotelika
• Wygodna pozycja wsiadania
• Głębokie panele boczne i solidny zagłówek z pianki memory
• Łatwa regulacja wysokości zagłówka i pasów jednocześnie
• Wyściełany 5-punktowy pas bezpieczeństwa
• Wysuwane zabezpieczenie boczne X-SABP na zasadzie poduszki powietrznej
• Rama bezpieczeństwa
• Łatwe pozycjonowanie (3 stopnie dla obu kierunków)
• Jazda tyłem (od urodzenia do 105 cm)
• Jazda przodem (od 15 miesiąca do 105 cm)
• Otwory wentylacyjne
• Ciężar fotelika 12 kg

Funkcje Pochylane oparcie, Regulacja szerokości, Regulowany zagłówek, Pozycja lężąca
Przedział wagowy 0-18 Kg
Sposób montażu Isofix
Kierunek jazdy Przodem, Tyłem (RWF)
Norma I-size Tak
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

zopa voyager 360 fotelik samochodowy 0-20 kg

zopa voyager 360 fotelik samochodowy 0-20 kg

Fotelik samochodowy Zopa VOYAGER 360 nie tylko spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy ECER 129 i-SIZE, ale także oferuje szereg najnowocześniejszych elementów, których w takim zestawieniu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Inne w tej kategorii