takata fotelik midi i-size plus + baza i-size

STACJONARNIE PRODUKT DOSTĘPNY JEDYNIE W SKLEPIE MEGAURWIS WE WROCŁAWIU

TAKATA MIDI I-SIZE PLUS fotelik reboarder zgodnie z UNECE R129/00 (i-Size) dla dzieci o wzroście 40–105 cm (zalecany dla dzieci od pierwszego dnia życia do wieku 4 lat). Fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS można montować w samochodzie osobowym za pomocą bazy TAKATA I-SIZE BASE PLUS w pozycji tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Testy ADAC: Brak danych

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY W TERMINIE OD 1 DO 14 DNI

2 599,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 2 599,00 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory


logo.jpg

TAKATA FOTELIK MIDI I-SIZE PLUS Z BAZĄ ISOFIX Z GWARANCJĄ OD PRODUCENTA TYPU DOOR TO DOOR

pink.jpg

TRWAŁE. INTUICYJNE. BEZPIECZNE.

Fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS z możliwością dostosowania jest bezpiecznym i trwałym towarzyszem w podróży zaprojektowanym specjalnie, aby zaspokoić potrzeby małych pasażerów od pierwszego dnia życia do wieku około 4 lat.Dzięki zastosowaniu naszej bazy I-SIZE BASE PLUS fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS można ustawić tyłem i przodem do kierunku jazdy, oferując możliwość wszechstronnego zastosowania w samochodzie. Bezpieczne przewożenie w pozycji tyłem do kierunku jazdy jest zapewnione dla dziecka o wzroście 40–105 cm. Bez problemu możliwe jest także przewożenie przodem do kierunku jazdy dzieci od wzrostu 71 cm (najwcześniej 15. miesiąc życia).

26.jpg


Opatentowane poduszki AIRPADS są wykonane z tej samej tkaniny odpornej na rozdarcia co poduszki powietrzne w samochodach.Wyposażony w miękkie, sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych tkaniny z mikrofibry (OEKO-TEX® STANDARD 100 klasa produktu 1 i certyfikat Hohenstein „Przyjazny dla skóry”) z wysokiej jakości wyraźnym podwójnym ściegiem stębnowym w dwóch wariantach kolorystycznych fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS idealnie pasuje do każdego samochodu.

TAKTA BAZA I-SIZE

TAKATA BAZA I-SIZE służy do zamocowania fotelika TAKATA MINI I-SIZE PLUS i TAKATA MIDI I-SIZE PLUS w samochodach, które są wyposażone w system ISOFIX.Baza Takata I-Size Plus może być użyta do zamontowania fotelika Takata Midi i-Size Plus zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy.
We wszystkich możliwych konfiguracjach dana obudowa jest stabilna i bezpiecznie połączona z podstawą. Obsługa BAZY TAKATA I-SIZE PLUS jest bardzo intuicyjna i łatwa do zrozumienia. Specjalnie opracowane wskaźniki kolorów wspierają prawidłową instalację BAZY TAKATA I-SIZE PLUS w twoim pojeździe.

4.jpg


ISOFIX
ISOFIX to znormalizowany ujednolicony system służący do łatwiejszego mocowania fotelików dziecięcych w samochodach osobowych. Warunkiem jest, aby samochód osobowy był wyposażony w zaczepy ISOFIX pasujące do danego fotelika dziecięcego ISOFIX. Dzięki technologii ISOFIX foteliki dziecięce TAKATA są stabilnie i bezpiecznie połączone z samochodem osobowym. Wszystkie foteliki dziecięce i-Size są kompatybilne z samochodami wyposażonymi w system i-Size. W przypadku samochodów niewyposażonych w system i-Size, lecz posiadających zaczepy ISOFIX, należy sprawdzić kompatybilność zgodnie z listą marek samochodowych. Dlatego zawsze należy sprawdzać listy marek samochodowych oraz instrukcje montażu producenta samochodu osobowego. Listy marek samochodowych są przez nas regularnie aktualizowane i dostępne online. Jeśli Państwa samochodu nie ma na liście, prosimy o kontakt z nami celem indywidualnego sprawdzenia kompatybilności Państwa samochodu (service@takata-childseats.com).

DANE TECHNICZNE:

4
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:


Kolor Czarny, Szary, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski
Przedział wagowy 0-18 Kg
Sposób montażu Baza na isofix, Baza I-size, Pasy
Kierunek jazdy Tyłem (RWF), Przodem
Norma I-size Tak
Testy ADAC Brak danych
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej Tak
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) 40-007 Katowice ul. Uniwersytecka 13 (Budynek Altus) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

takata fotelik midi i-size plus + baza i-size

takata fotelik midi i-size plus + baza i-size

STACJONARNIE PRODUKT DOSTĘPNY JEDYNIE W SKLEPIE MEGAURWIS WE WROCŁAWIU

TAKATA MIDI I-SIZE PLUS fotelik reboarder zgodnie z UNECE R129/00 (i-Size) dla dzieci o wzroście 40–105 cm (zalecany dla dzieci od pierwszego dnia życia do wieku 4 lat). Fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS można montować w samochodzie osobowym za pomocą bazy TAKATA I-SIZE BASE PLUS w pozycji tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Inne w tej kategorii