cybex fotelik aton 5 + baza 2-fix

Fotelik Aton 5 firmy Cybex wraz z Bazą 2-fix to idealny wybór dla Twojego dziecka, które zasługuje na najwyższej jakości wygodę i bezpieczeństwo.


589,00 zł


1 188,00 zł

Informacja o najniższej cenie z 30dni znajduje się na stronach poszczególnych produktów.

Opis zestawu

Fotelik Aton 5 firmy Cybex wraz z Bazą 2-fix to idealny wybór dla Twojego dziecka, które zasługuje na najwyższej jakości wygodę i bezpieczeństwo.
Cybex Aton 5, to wygodny fotelik samochodowy, zapewniający najmłodszym najlepsze bezpieczeństwo w czasie podróży.

Cybex
CYBEX ATON 5 FOTELIK SAMOCHODOWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

https://megaurwis.pl/nowy/cybex/aton5/1.jpg

Cybex Aton 5, to wygodny fotelik samochodowy, zapewniający najmłodszym najlepsze bezpieczeństwo w czasie podróży.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

https://megaurwis.pl/nowy/cybex/aton5/2.jpg

* Znana, lubiana i doceniana przez użytkowników marka Cybex, wypuściła na rynek model piątej generacji, fotelika samochodowego ATON 5. Posiada on szereg zalet, które niewątpliwie wpływają na bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy, ale również, co ważne, komfort i wygodę w czasie podróżowania.

* Fotelik samochodowy CYBEX ATON 5 przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, od dnia narodzin, do ok. 18 miesięcy (0-13 kg).

* By zapewnić naszym maluszkom najlepszy komfort, firma Cybex wyposażyła fotelik w wyjmowaną, miękką wkładkę siedziska, którą można bez obaw odświeżać piorąc w pralce, zapewniającą wygodę transportu i zabezpieczenie przed zsuwaniem się dziecka. Ponad to, dzięki wkładce, zapewniona jest pozycja leżąca, najbardziej komfortowa, bezpieczna i wygodna dla najmłodszych dzieci.

* Fotelik samochodowy CYBEX ATON 5 posiada, dużą budkę przeciwsłoneczną, która idealnie chroni naszą pociechę w czasie upalnych dni. Wyposażona jest ona w filtr UVP50+, co jest dodatkowym atutem.

* Kolejnym, ogromnym plusem jest regulowany zagłówek, który można zmieniać w 8 różnych pozycjach, dla wygodny, ale i bezpieczeństwa nawet najmniejszych dzieci. Zintegrowany jest on z pasami, co również ułatwia obsługę. Pasy Y, "rosnące" wraz z dzieckiem to bardzo dobre rozwiązanie zapewniające maksymalne bezpieczeństwo jak i wygodę.
Zagłówek jest połączony z wkładką, która pozwala odpowiednio regulować najwygodniejszą pozycję dla naszego maluszka.

*  Osłony boczne  L.S.P SYSTEM (Linear Side-impact Protection) w ATON 5, wraz z zewnętrzną skorupą fotelika, to dodatkowy system bezpieczeństwa, który dodatkowo chroni dziecko przy ewentualnym zderzeniu bocznym. Amortyzuje również wstrząsy i absorbuje siłę uderzenia, chroniąc tym samym naszego malucha.

* Nowa funkcja bezpieczeństwa wprowadzona w tym modelu, pozwala na idealne i proporcjonalne do długości i gabarytów ogólnych ułożenie małego dziecka, tak, by w trakcie jazdy delikatna głowa, z nie do końca ukształtowanymi i silnymi jeszcze mięśniami, nie opadała do przodu, co mogłoby powodować trudności z złapaniem oddechu lub nawet ryzyko uduszenia. Po przeprowadzaniu wielu testów, kąt pod jakim bezpiecznie może podróżować maluszek został idealnie opracowany by zredukować takie ryzyko. Możliwie płaska pozycja zwiększa ochronę naszego dziecka, pozwalając nam na podróżowanie bez stresu.

* Fotelik samochodowy CYBEX ATON 5 można bez żadnego problemu wpiąć do każdego wózka (szkielet) firmy CYBEX, jak i innych firm. Dokupując adaptery, będzie można go również umocować na parasolkach i wózkach spacerowych tej i innych marek. Ten kompaktowy system podróżny, to ogromna wygoda dla rodziców, ułatwiająca m.in transport.

* Wiele kolorów fotelika do wyboru, jak i dodatków, jak np.folie przeciwdeszczowe, oraz pełne pakiety, do dokupienia osobno.

CYBEX ATON 5 fotelik samochodowy, to ceniony przez rodziców i wysoko oceniany produkt, sprawdzonej, niemieckiej firmy. Zapewni maksymalne bezpieczeństwo podróży najmłodszym dzieciom, gwarantując przy tym wygodę i spokojny, komfortowy sen.

Praktyczna Baza 2-fix firmy Cybex umożliwiająca w łatwy sposób zamontowanie Twojego fotelika w samochodzie!

 
logo.jpg

ATON BAZA 2-FIX FIRMY CYBEX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

Bezpieczna i prosta instalacja dla zapewnienia maksymalnej wygody. Nie trzeba już przypinać fotelika pasami samochodowymi – zamiast tego wpinany bazę ISOFIX.

Aton Base-fix – baza mocowana jest w samochodzie za pomocą pasów. Aton Base-fix – baza mocowana jest w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX, co podnosi bezpieczeństwo i stabilność fotelika. W pojazdach niewyposażonych w zaczepy Isofix baza ta może być również przymocowana pasem samochodowym.

Szczegóły produktu

Kolor Czarny