britax&romer baby-safe isense fotelik + baza flex isense

System Modularny iSENSE to najrozsądniejsze rozwiązanie zapewniające poczucie spokoju na drodze. Zestaw obejmuje nosidełko BABY-SAFE iSENSE oraz bazę FLEX BASE iSENSE umożliwiającą szybki i prosty montaż w samochodzie.


1 199,00 zł


2 398,00 zł

Informacja o najniższej cenie z 30dni znajduje się na stronach poszczególnych produktów.

Baza Britax&Romer FLEX BASE iSENSE to cztery lata wygodnego i bezpiecznego podróżowania z Twoim dzieckiem. Baza modularna pasuje do nosidełka BABY-SAFE iSENSE, nosidełka BABY-SAFE 3 i-SIZE oraz fotelików DUALFIX iSENSE

Britax & Romer    


BRITAX & ROMER FLEX BASE iSENSE BAZA ISOFIX Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofixBaza Britax&Romer FLEX BASE iSENSE to cztery lata wygodnego i bezpiecznego podróżowania z Twoim dzieckiem. Baza modularna pasuje do nosidełka BABY-SAFE iSENSE, nowego nosidełka BABY-SAFE 3 i-SIZE oraz fotelików DUALFIX iSENSE – każdy z nich można umocować na bazie jednym klieknięciem. Funkcja obrotu umożliwia obrócenie fotelika w stronę drzwi, aby łatwiej wkładać i przypinać dziecko. Ponadto foteliki DUALFIX można obracać o 360 stopni, umożliwiając dziecku jazdę przodem do kierunku jazdy po ukończeniu 15 miesięcy i osiągnięciu powyżej 76 cm wzrostu.


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix
Modularny komfort i wygoda
Baza modularna pasuje do nosidełka BABY-SAFE iSENSE oraz fotelika DUALFIX iSENSE, nosidełka BABY-SAFE 3 i-SIZE i posłuży Wam aż przez cztery lata, już od pierwszej podróży ze szpitala. Foteliki zdejmuje się i montuje jednym wpięciem. Łatwo dostępny przycisk zwalniania umożliwia uniesienie nosidełka za rączkę bez najmniejszego trudu. Dodatkowo regulowana rama antyrotacyjna zapewnia dziecku dodatkowe miejsce na nogi podczas jazdy tyłem.Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


Komfort w każdej podróży
W samochodach z pochylonymi siedzeniami głowa dziecka może opaść, gdy jest ono przypięte do fotelika. Z tego powodu bazę FLEX BASE iSENSE można ustawić w sześciu pozycjach, aby zapewnić dziecku najlepsze połączenie bezpieczeństwa i wygody. W przypadku nosidełka najlepiej jest ustawić kąt nachylenia przed wpięciem na bazę, natomiast w przypadku siedziska DUALFIX iSENSE można zmieniać jego kąt nachylenia podczas jazdy, kiedy maluch uśnie.


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix
Łatwy dostęp dzięki obrotowej podstawie
Wszystkie siedziska kompatybilne z bazą Britax&Romer FLEX BASE iSENSE można obracać w stronę drzwi, tak aby łatwiej było Ci zapiąć dziecko w foteliku. Mimo, iż zalecamy wożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy możliwie najdłużej, z łatwością można obrócić bazę o 180 stopni dla jazdy przodem w DUALFIX iSENSE, kiedy dziecko ukończy 15 miesięcy lub osiągnie ponad 76 cm wzrostu.


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofixBritax&Romer Flex Base iSense cechy:Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix
Mechanizm zapadkowy ISOFIX
Mechanizm zapadkowy ISOFIX pozwala wysuwać ramiona systemu ISOFIX tak, aby łatwo przytwierdzić lub odłączyć bazę nosidełka od miejsc mocowania systemu ISOFIX w samochodzie. Po wpięciu złączy ISOFIX wystarczy dosunąć bazę do oparcia fotela samochodowego. W ten sposób zapobiega się podniesieniu nosidełka w razie uderzenia.  


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


Łatwe przechowywanie
Wiemy, że rodzice małych dzieci zwykle zabierają w podróż wiele przedmiotów, dlatego zaprojektowaliśmy bazę pod kątem łatwego przechowywania. Noga podpierająca jest składana, aby można ją było łatwo schować w bagażniku samochodu lub w domu. Złożenie nogi pod siedziskiem powoduje także dezaktywację sygnału bezpieczeństwa generowanego przez nogę, co ułatwia przechowywanie.Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


System modularny z bazą
Baza modularna FLEX BASE iSENSE jest kompatybilna z nosidełkami BABY-SAFE iSENSE i BABY-SAFE 3 i-SIZE oraz fotelikiem DUALFIX iSENSE.


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


Łatwy dostęp
Obrotowa baza umożliwia obrócenie fotelika w stronę drzwi samochodu, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie z niego dziecka.

Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


Regulowana rama antyrotacyjna
Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. Pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi. 


Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


Optymalne ustawienie dzięki regulacji kąta nachylenia
W samochodach z pochylonymi siedzeniami zachodzi ryzyko, że głowa dziecka opadnie do przodu, zwłaszcza gdy dziecko będzie spało.. Baza FLEX BASE iSENSE umożliwia łatwą regulację kąta fotelika samochodowego na sześciu poziomach, aby zapewnić bardziej ergonomiczną i jednocześnie bezpieczną pozycję Twojemu dziecku podczas jazdy w każdym samochodzie.Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix


System Pivot Link firmy Britax Römer
W razie wypadku nasz opatentowany system Pivot Link najpierw kieruje siły w dół (1) – do fotelika – a następnie do przodu (2), bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.
Britax&Romer Flex Base iSense baza isofixNoga podpierająca z regulacją wysokości
Noga podpierająca zapewnia dodatkową stabilność bazy nosidełka poprzez mocowanie na podłodze pojazdu. Minimalizuje odchylanie się i obroty nosidełka oraz zmniejsza siłę wypychającą nosidełko do przodu w momencie wypadku, co zwiększa ochronę Twojego dziecka. Podczas montażu można dostosować wysokość nogi podpierającej do wymiarów samochodu, co poprawia jej umocowanie. Łatwy do odczytania wskaźnik informuje poprzez zmianę koloru z czerwonego na czarny, kiedy noga podpierająca jest stabilnie umocowana na podłodze pojazdu. Ponadto w momencie nieprawidłowego montażu urządzenie wygeneruje sygnał dźwiękowy, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.


Dane Techniczne:

Britax&Romer Flex Base iSense baza isofix
 
 
Nosidełko Britax&Romer Baby-Safe iSense jest wyposażone w mądrze rozmieszczone inteligentne światła, które włącza i wyłącza się automatycznie, aby ułatwić montaż w samochodzie i na wózku.

Britax & Romer    


BRITAX & ROMER BABY-SAFE ISENSE FOTELIK Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA

Britax Baby-Safe iSense

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

Nosidełko samochodowe Britax&Romer Baby-Safe Isense to innowacyjne, uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie, idealnie przystosowane do potrzeb najmłodszych dzieci, już od dnia narodzin, do ok. 15 miesiąca życia.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

Idealnie sprawdzi się jako komfortowy fotelik samochodowy, montowany na bazie Flex Base Isense w niemal każdym samochodzie, jak również jako poręczny zestaw podróżny, na ramie kilku wózków, np. Smile III.
Technologia regulowanej pozycji ułożenia malucha, wkładka niemowlęca, regulacja, możliwość obrotu fotelika czy dodatkowa funkcja jaką są światła, to niewątpliwe zalety tego modelu, zwiększające zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort transportu naszego dziecka.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

Stylowy, nowoczesny, wielofunkcyjny oraz trwały, będzie idealnym kompanem podróży, małych i dużych.

* Britax&Romer Baby-Safe Isense to łatwość montażu, zarówno na dedykowanej bazie w samochodzie, jak i na ramie wózka.
Po dokupieniu dodatkowych adapterów możemy obracać nosidełko w stronę drzwi samochodu, co bardzo ułatwia wkładanie i wyciąganie malucha.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Wbudowany mechanizm regulacji oparcia wraz z wkładką pozwala na przybranie nawet zupełnie płaskiej pozycji, idealnej dla noworodków.
Regulując zagłówek, pozycja ta automatycznie się zmienia, dostosowując się do wzrostu i preferencji dziecka, podobnie jak długość pasów bezpieczeństwa, bez konieczności osobnej regulacji każdego z nich.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik
Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Istotną cechą Britax&Romer Baby-Safe Isense są wewnętrzne i zewnętrzne światła. Światła wewnętrzne pomagają nam, gdy przenosimy dziecko w ciemności, pozwalają również na wgląd w malucha podczas podróży po zmroku.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

Światła montażowe uruchamiają się samoistnie po wypięciu fotelika, ułatwiając montaż na ramie wózka lub w samochodzie. Wyłączają się automatycznie.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Dzięki adapterom CLICK& GO szybko i w bardzo prosty sposób odepniemy nosidełko od kanapy lub wózka, nie narażając swojego kręgosłupa na ból.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Prawidłowy montaż zapewnia kliknięcie. Jesteśmy wtedy pewni, że nasz maluch jest bezpieczny, a fotelik umiejscowiony jak należy.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Dziecko chronią 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które rozpraszają siłę ewentualnego uderzenia, dzięki czemu jeszcze lepiej chronią małego pasażera przed skutkami kolizji.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Wyjmowana wkładka noworodkowa z dodatkowymi poduszkami w wyjątkowy sposób chroni najmłodsze dzieci, już od pierwszych chwil życia, ograniczając miejsce i zapewniając stabilność całego ciała.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Uchwyt regulowany.

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

* Nowoczesna, stylowa tapicerka i ściągany pokrowiec ułatwiają utrzymanie czystości (można prać w pralce).

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik
Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik
Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelik

DANE TECHNICZNE:

Britax&Romer Baby-Safe iSense fotelikSzczegóły produktu

Kolor Czarny, Granatowy, Szary, Niebieski, Brązowy, Czerwony
Funkcje Regulowany zagłówek, Pozycja lężąca
Przedział wagowy 0-13 Kg
Sposób montażu Baza I-size
Kierunek jazdy Tyłem (RWF)
Norma I-size Nie