facebook

cybex fotelik cloud q + baza q-fix

Cloud Q firmy Cybex z bazą Cybex Q-Fix to luksusowy fotelik dzięki któremu Twoje dziecko odbędzie podróż bezpiecznie i bardzo wygodnie!


799,00 zł


1 398,00 zł

Opis zestawu

Cloud Q firmy Cybex z bazą Cybex Q-Fix to luksusowy fotelik dzięki któremu Twoje dziecko odbędzie podróż bezpiecznie i bardzo wygodnie!
Cloud Q firmy Cybex to luksusowy fotelik dzięki któremu Twoje dziecko odbędzie podróż bezpiecznie i bardzo wygodnie! 

logo.jpg


FOTELIK CLOUD Q FIRMY CYBEX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

CLOUD Q
Gr. 0+, 0-13 kg, od urodzenia do ok. 18 miesięcy

CLOUD Q - FOTELIK DLA NIEMOWLĄT
Nowa definicja luksusowej podróży
Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik spośród testowanych wtedy fotelików otrzymał wynik "bardzo dobry". Rezultatem jest doskonała symbioza fenomalnego bezpieczeństwa i nowego systemu podróżnego. Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.
  • ergonomiczna, prawie płaska pozycja leżąca poza samochodem
  • wyjmowana wkładka dla wcześniaków i drobnych niemowląt
  • 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z regulacją pasów
  • teleskopowy system ochrony bocznej (system L.S.P.)
  • zintegrowana, składana budka przeciwsłoneczna w rozmiarze XXL
  • wraz z fotelikami CYBEX, gb oraz niektórymi innymi markami tworzy system podróżny
  • kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z suplementem 7
Dzięki możliwości rozłożenia fotelika poza samochodem do pozycji leżącej fotelik łatwo zmienia się w gondolę. Innowacyjny system podróżny uzupełniony o teleskopową ochronę boczną, prawie płaską pozycję wewnątrz auta, budkę XXL z UVP50+. 11-stopniowa regulacja zagłówka zmienia równocześnie kąt siedzenia i długość pasów. Efekt: fotelik rośnie razem z dzieckiem.

ROZKŁADANE OPARCIE

9.jpg

Ergonomiczna pozycja leżąca poza autem
Niwe możliwości Cloud Q. Może być rozłożony do pozycji leżącej. Długi podnóżek i płaska pozycja, dziecko możę leżeć wygodnie i ergonimicznie prawidłowej pozycji.
Kąt może być łatwo regulowany jedną ręką, bez potrzeby wyjmowania dziecka z fotelika. Połączenie z jednym z wózków CYBEX, CLoud Q tworzy harnmonijny travel system. Dzięki płaskie pozycji, fotelik przeistacza się w praktyczną i funkcjonalną gondolę na pierwsze miesiące. Śpiące dziecko może odpoczywać bezpiecznie i wygodnie.

AUTOMATYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI

4.jpg

Prawie płaska pozycja
Cloud Q jest zaadaptowany do potrzeb nawet najmniejszych noworodków i wcześniaków. Dzieci mają jeszcze słabo rozwinięte mięśnie i odruchy. Jest to duże yzwanie dla inżynierów. Opadanie głowy może powodować trudności z oddychamniem podczas snu. Należy temu zapobiegać, gdyż jest to bardzo niebezpieczne.
Jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Niestety może to prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu. W konsekwencji utrudniając oddychanie. Regulacja zagłówka z pasami pozwala na to, aby fotelik rósł wraz z dzieckiem. Fotelik, dzięki temu, zapewnia więcej miejsca dla dużych dzieci.

TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P

3.jpg

Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku
Teleskopowy system L.S.P w połączeniu z aborbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym
Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka.

11-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

5.jpg

Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem
ołączenie regulowanego zagłówka z teleskopowym systemem ochrony bocznej L.S.P. Aton Q wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa przy zderzeniu bocznym.
Nowy, zintegrowany z pasami, zagłówek może być regulowany w jedenastu pozycjach. Długość pasów zmienia sią automatycznie do wysokości zagłówka. Pozwala to uniknąć trudności w dopasowaniu oraz błędnego zapinania.

DOPASOWANA KOLORYSTYCZNIE I SKŁADANA BUDKA W ROZMIARZE XXL

7.jpg

Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+
Dla pełnej ochrony skóry dziecka, kolorowa i składana budka XXL spełnia rygorystyczną australijską normę UVP50+
Zintegrowana, bardzo duża budka ochroni przed słońcem, deszczem i wiatrem. Łatwo można ją złożyć, aby stała się niewidoczna.

KOLORY I RODZAJE TAPICEREK

8.jpg

Bezpieczeństwo, Wzornictwo i Funkcjonalność

CYBEX oferuje modną i nowoczesną kolorystykę. Foteliki PLATINUM to szeroka gama barw i dwa rodzaje tapicerek.
Wersja Comfort to miękka i przytulna tapicerka Platinum w 10 wyjątkowych kolorach. Wersja Plus to charakterystyczny wygląd dzięki ekskluzywnej, bardzo wytrzymałej tkaninie o diagonalnym splocie - denim. Kombinacja 7 kolorów dla najbardziej wymagających

1.jpg

długość / szerokość / wysokość: 670, 440, 395-565 mm
waga: 5,4 kg
ECE R44/04, Gr. 0+
Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

6.jpg

2.jpg

Szczegóły produktu

Kolor Czarny, Czerwony, Pomarańczowy, Fioletowy, Granatowy, Szary, Bordowy, Beżowy
Funkcje Pozycja lężąca, Regulowany zagłówek
Przedział wagowy 0-13 Kg
Sposób montażu Pasy
Kierunek jazdy Tyłem (RWF)
Norma I-size Nie
Testy ADAC 4 gwiazdki
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej Tak
Praktyczna baza isofix firmy Cybex umożliwiająca w łatwy sposób zamontowanie Twojego fotelika w samochodzie!


logo.jpg

BAZA ISOFIX FIRMY CYBEX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.

PRAKTYCZNA BAZA ISOFIX - Q-FIX
Prosty montaż fotelika w samochodzie.

Jednym z naszych założeń jest ułatwienie użytkowania fotelików. System Isofix jest ważnym elementem tej filozofii. Fotelik może być łatwo wpinany w bazę, bez używania dodatkowych zabezpieczeń jak pasy samochodowe. Znacznik pokazuje poprawność montażu. Q-fix jest instalowana w samochodzie za pomocą łączników Isofix. Daje to dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność. Baza może być jednak również zamontowana za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa w samochodach bez Isofix

Szczegóły produktu

Kolor Czarny