Kinderkraft - Kolekcja Freedom


Wbrew pozorom i obcobrzmiącej nazwie Kinderkraft jest to nasza rodzima marka, która szturmem wdarła się na rynek artykułów dziecięcych. Firma działa zgodnie z zasadą „smart and easy” a produkty Kinderkraft charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością, mobilnością oraz atrakcyjną ceną. W ofercie możemy znaleźć produkty takie jak wózki dziecięce, foteliki samochodowe, mebelki, łóżeczka turystycznie, maty edukacyjne i leżaczki, krzesełka do karmienia i wiele wiele innych gadżetów, które są niezwykle pomocne przy opiece nad maluchem i na każdym kroku stymulują jego rozwój. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby wszystkie artykuły były bezpieczne. Dbają o najwyższą jakość swoich towarów, które posiadają certyfikaty niezależnych instytucji badających bezpieczeństwo produktów. Kinderkraft stworzył również specjalny program przedłużający gwarancję swoich wyrobów aż do 10 lat!! W ten sposób firma pokazuje, że rodzice śmiało mogą im zaufać ;) a rejestracja jest niezwykle łatwa i szybka. Wystarczy kliknąć ten link.

To jednak nie wszystko. Kinderkraft, wzorem najbardziej uznanych marek, posiada również program Bezpieczny Fotelik, wymieniający powypadkowy egzemplarz na nowy, szczegóły znajdziecie TUTAJ

Kinderkraft postanowił stworzyć swoją pierwszą kolekcję specjalną o nazwie FREEDOM, którą zaprezentowała m.in. Joanna Krupa podczas spaceru ze swoją córeczką Asha-Leigh. W linii Freedom znajdują się najchętniej wybierane przez Was produkty m.in. wózki - Grande LX oraz All Road, rowerek - Easytwist, nosidło Huggy oraz uwielbiana przez mamy torba Mommy Bag. Ale to jeszcze nie koniec - wkrótce Kindekraft uzupełni kolekcję o kolejne produkty!Kolekcja jest utrzymana w tonacji beżu, szarości i delikatnych pastelowych kolorów, a całość dopełnia designerski i niebanalny wzór. Gustowne dodatki zmieniają zwyczajne i znane dotąd produkty w niecodzienne, przepięknie wykończone i ozdobione artykuły, które niewątpliwie będą cieszyć oko i spowodują, że podczas spacerów nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Wszystko to sygnowane nazwiskiem wspomnianej wcześniej, ambasadorki marki Kinderkraft Joanny Krupy. Nie możecie tego przegapić ;)