Cybex by Karolina Kurkova
CYBEX BY KAROLINA KURKOVA
KOLEKCJAWYJĄTKOWA WPÓŁPRACA

POMIĘDZY CYBEX

I KAROLINĄ KURKOVĄ

Od dwudziestu lat Karolina Kurkova jest rozpoznawalną postacią w świecie mody. Odkryta przez Annę Wintour Karolina została wybrana na okładkę Vogue. Pracowała jako aniołek Victoria's Secret i wystąpiła w kampaniach dla największych luksusowych marek, takich jak Gucci, Dior, Chanel, Prada i Louis Vuitton.

Sukces Kurkovy wynika z połączenia jej oszałamiającego wyglądu, dyscypliny oraz zdolności biznesowych. Ale jest w tym coś więcej. Mówimy o faktorze X - lub w przypadku Karoliny - faktorze K. Jej energia, motywacja i pasja zjednoczyły się, tworząc faktor K, który czyni ją tak wyjątkową.

Już podczas sesji zdjęciowej kolekcji CYBEX by Karolina Kurkova w Miami, faktor K jest widoczny gołym okiem: Karolina tańczy, śpiewa i bawi się przed kamerą jednocześnie zachowując profesjonalne podejście. To czyni ją wyjątkową. Niezależnie od tego, czy pracuje pod presją, dostosowując się nieustannych zmian czy wchodzi w rolę pracującej mamy - Karolina zawsze zachowuje spokój. Uwielbia mieć swoją rodzinę przy sobie, nawet jeśli nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Cybex by Karolina Kurkova One Love


W dzisiejszym dynamicznym społeczeństwie nowocześni rodzice muszą połączyć wiele obowiązków: od kariery po rodzinę. Jako dyrektor naczelna swojej rodziny, Karolina zna problemy, z którymi borykają się rodzice aby nadążyć za nowoczesnym światem i być idealnym rodzicem.

"Wszyscy myślą, że super mama wie jak osiągnąć idealną równowagę ale ja myślę, że to niemożliwe. Uważam, że dobry rodzic to taki, który akceptuje fakt, iż może się mylić i pracuje nad tym. To ktoś kto nie obawia się, że ma gorszy humor lub że się pobrudzi. Nauczyłam się tego od moich rodziców, którzy zawsze się wspierali, niezależnie od sytuacji. I to jest super!"

Kolekcja Karoliny została stworzona zarówno z myślą o matkach, jak i o dzieciach i całej rodzinie.

"Każdy mówi Ci co innego. Kiedy zostajesz rodzicem po raz pierwszy, myślisz, że potrzebujesz wielu nowych rzeczy!
Przy drugim dziecku nauczyłam się, że potrzebuje znacznie mniej niż myślę. Teraz wiem, że powinnyśmy się skupić na jakości, nie na ilości."

Cybex Karolina Kurkova One Love

Współpraca Karoliny z niemiecką marką CYBEX powstała w wyniku ich ujednoliconej filozofii rodzicielstwa. Podobnie jak Karolina, CYBEX koncentruje się na poszukiwaniu idealnej symbiozy bezpieczeństwa, funkcjonalności i designu podczas projektowania swoich produktów.

Współcześni rodzice mogą nie tylko polegać na funkcjonalności produktów CYBEX, ale mogą również manifestować swój wyjątkowy styl.

Kurkova ściśle współpracowała z zespołem CYBEX nad kolekcją. Karolina jest zatem nie tylko "twarzą" kolekcji: jest prawdziwym partnerem, współtwórcą pomysłów i współpracownikiem. Jako pracująca mama i ekspertka mody Karolina podeszła do współpracy z CYBEX bardzo profesjonalnie. W swojej kolekcji uwzględniła potrzeby kobiet oraz środowiska. W rezultacie powstała kolekcja stworzona z certyfikowanych włókien z recyklingu REPREVE®. Każde włókno materiału powstało z utylizacji ok. 31 plastikowych butelek, tworząc tym samym ekologiczny produkt.Najważniejszą wartością kolekcji CYBEX by Karolina Kurkova jest MIŁOŚĆ. Dla Karoliny miłość jest siłą napędową wszechświata, energią i podstawą życia. Wartością ważniejszą niż wszystkie inne.

Miłość ma różne oblicza: miłość do rodziny, pracy, wspólnoty oraz wszystkich ludzi.

Przejawia się to w designie Karoliny i jej wiedzy jako eksperta w dziedzinie mody: szerokie czerwone usta są elementem stylu i wyrazem miłości. Odważna mieszanka kolorów i grafik odzwierciedla jej filozofię życia - humoru i fantazji, których potrzebujemy dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Potrzebujemy miłości, zabawy i dobrej energii. Krótko mówiąc, potrzebujemy współczynnika K.

Na wózek Cybex Mios 2.0 Karolina Kurkova One Love zdecydowała się m.in. Anna Lewandowska, która podzieliła się zdjęciami ze spaceru na swoim profilu Instagramowym. Historię kolekcji Cybex można śledzić na portalach społecznościowych pod tagiem: #CYBEXbyKK

Cybex Anna Lewandowska Karolina KurkovaCybex Anna LewandowskaCybex Anna Lewandowska Karolina Kurkova

Źródło: Anna Lewandowska @instagramZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KOLEKCJE MARKI CYBEX:

4551ae2fdc13b0a57f1142f993d83544d56738c8