facebook
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/3.png
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/7.png

Innowacyjne rozwiązania, wygoda użytkowania i charakterystyczny design - teraz Maxi-Cosi to również wyjątkowa obsługa po-sprzedażowa oraz pakiet usług, zapewniających  komfort i bezpieczeństwo dzieciom potrzebującym szczególnego wsparcia.


https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/2.png

NOWA USŁUGA MAXI-COSI

Wypadek samochodowy, czy kolizja to traumatyczne przeżycie. Dodatkowo  skutki takiego zdarzenia mogą się dawać we znaki jeszcze przez długi czas - również finansowe. Aby ułatwić naszym i Państwa klientom zmagania w tych trudnych chwilach, wprowadziliśmy nową usługę WYMIANY FOTELIKA POWYPADKOWEGO NA NOWY!


https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/6.png
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/5.pnghttps://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/1.png


WYPOŻYCZENIE SPECJALNEGO FOTELIKA

Kiedy dziecko cierpi na dysplazję stawu biodrowego, standardowe foteliki samochodowe przestają się sprawdzać - są za małe, za ciasne i po prostu niewygodne dla dziecka w gipsie lub ortezie. Aby zapewnić bezpieczną podróż dzieciom w czasie trwania rehabilitacji Maxi-Cosi oferuje usługę Hip Safety - wypożyczenia specjalnego fotelika dla dzieci z dysplazją stawu biodrowego!

https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/6.png
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/5.png
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/4.png

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Przypominamy także o Dożywotniej Gwarancji Maxi-Cosi, którą klienci mogą otrzymać po zarejestrowaniu na naszej stronie w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu: fotelika, bazy, wózka lub gondoli, zakupionych w Państwa sklepach. Usługa dotyczy pierwszego właściciela tych produktów.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/6.png
https://img.megaurwis.pl/nowy1/maxicosi/mc/5.png