nosiboo pro2 aspirator elektryczny

Wasz ulubiony elektryczny aspirator do nosa jest już dostępny w nowej, ulepszonej wersji. Czyszczenie małego noska właśnie stało się łatwiejsze dzięki Nosiboo Pro2, który jest cichszy, lżejszy, i do tego wyposażony w wygodniejszy przycisk startu.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY


546,99 zł brutto

-102,01 zł

649,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30dni: 649,00 zł / Największa zniżka: 546,99 zł
Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory


https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/logo.jpg

NOSIBOO PRO2 ASPIRATOR ELEKTRYCZNY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

Nosiboo Pro 2

Jeszcze prostszy w użyciu? Tak! Wasz ulubiony elektryczny aspirator do nosa jest już dostępny w nowej, ulepszonej wersji. Czyszczenie małego noska właśnie stało się łatwiejsze dzięki Nosiboo Pro2, który jest cichszy, lżejszy, i do tego wyposażony w wygodniejszy przycisk startu. Wszystko dla komfortu dziecka i rodziców! Wielokrotnie nagradzany, przyjazny dziecku design Nosiboo Pro2 i jego regulowana siła ssania zapewnia nie tylko skuteczne czyszczenie małego noska, ale także doskonałe dopasowanie do potrzeb maluszka. Sięgnij po ten najwyższej jakości aspirator elektryczny i pożegnaj zatkany nosek!

Nosiboo Pro 2 aspirator

lżejszy

https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/pro2/3.png

szybszy start

https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/pro2/4.png

cichszyNAJWAŻNIEJSZE CECHY:
JESZCZE ŁATWIEJSZE CZYSZCZENIE NOSKA
Aby czyszczenie noska było jeszcze bardziej komfortowe dla Ciebie i Twojego dziecka, 2. generacja Nosiboo Pro została udoskonalona. Pro2 jest nie tylko cichszy i lżejszy, ale także prostszy w obsłudze dzięki wygodniejszemu przyciskowi startu. Projektanci Nosiboo nieustannie poszukują sprytnych ulepszeń, zapewniających najwyższy komfort podczas czyszczenia noska.

BEZPIECZNE URZĄDZENIE MEDYCZNE
W fazie rozwoju produktu specjaliści otolaryngolodzy pomogli w stworzeniu aspiratora do nosa uwzględniającego wszystkie istotne zagadnienia medyczne. To najnowocześniejsze urządzenie medyczne generuje najwyższą bezpieczną siłę ssania, zgodną z międzynarodowymi zaleceniami naukowymi. Aspirator jest również wolny od BPA, gwarantując bezpieczeństwo materiałów, z których jest wykonany.

ŁATWY DO CZYSZCZENIA
Głowica Colibri to jedyny element urządzenia, który wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą. Żadne dodatkowe filtry nie są potrzebne.

DESIGN PRZYJAZNY DZIECKU
Maluszki nie zawsze są świadome tego, że oczyszczając ich noski, rodzice chcą dla nich jak najlepiej. Uroczy wygląd Nosiboo Pro2 jest doskonałym sposobem na to, by odwrócić uwagę małych pacjentów w czasie pracy aspiratora.

PEŁNA KONTROLA NAD SIŁĄ SSANIA
Każde dziecko i każde przeziębienie są inne, dlatego też Nosiboo Pro2 posiada przycisk regulacji mocy. Siła ssania może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. I, jak zawsze, bezpieczeństwo przede wszystkim! Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda nie może zostać wyrządzona dziecku, nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia.

https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/pro2/5.jpg
Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Ocena 
2022-12-19

nosiboo pro2 aspirator elektryczny

Skuteczny, delikatny dla małych nosków, cichy aspirator ektryczby, niezbędny przy używaniu wydzieliny u najmłodszych dzieci. Lekki, poręczny i ładnie wykonczony. To zdecydowana pomoc dla każdego rodzica. Bardzo dobra jakość.

Napisz opinię

nosiboo pro2 aspirator elektryczny

nosiboo pro2 aspirator elektryczny

Wasz ulubiony elektryczny aspirator do nosa jest już dostępny w nowej, ulepszonej wersji. Czyszczenie małego noska właśnie stało się łatwiejsze dzięki Nosiboo Pro2, który jest cichszy, lżejszy, i do tego wyposażony w wygodniejszy przycisk startu.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: