nosiboo pro aspirator elektryczny


ASPIRATOR ELEKTRYCZNY NOSIBOO PRO, to niezbędnik dla rodziców, już nawet najmłodszych dzieci. Bezproblemowo usuwa zalegającą wydzielinę w nosku, skutecznie go udrażniając. Testowany, lubiany i polecany.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY
499,00 zł brutto

Dostawa za darmo!
Wyświetl opcje dostawy

Dostępne kolory


https://img.megaurwis.pl/nowy1/nosiboo/logo.jpg

NOSIBOO PRO ASPIRATOR ELEKTRYCZNY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

nosiboo pro aspirator elektryczny

NOSIBOO PRO, to flagowy produkt tej marki. Niezwykle skuteczny, poręczny i prosty w użytkowaniu. Pozwoli udrożnić małe noski w zaciszu domowym, bez najmniejszego problemu. Jego projekt zgodny z wytycznymi i po porozumieniu z lekarzami otolaryngologii. Wielokrotnie nagradzany.

Aspirator ten pomaga w usuwaniu kataru już u najmłodszych maluchów. Nie sprawia przy tym bólu, dyskomfortu ani problemów w użytkowaniu. Kontrola ssania to niewątpliwy atut, by dostosować je odpowiednio do ilości i rodzaju wydzieliny oraz wieku dziecka.

NOSIBOO PRO to produkt trwały, o niezwykle przyjemnym designie. Przez lata będzie dbał o nosek Twojego szkraba.NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
OPRACOWANY Z POMOCĄ OTOLARYNGOLOGÓW
Niewątpliwym plusem tego produktu jest fakt, że realizowany on był po licznych konsultacjach otolaryngologicznych. Przy wsparciu ekspertów, mógł powstać aspirator idealny dla najmłodszych nosków, spełniający najwyższe, narzucone normy i standardy.

nosiboo pro aspirator elektryczny

ŁATWY W CZYSZCZENIU
Jego łatwość w czyszczeniu, to kolejna, duża zaleta. Jedynym elementem, który wymaga mycia po użyciu, jest mała, atestowana głowica Colibri. Można ją bezproblemowo rozłożyć i umyć od bieżącą wodą, przygotowując do kolejnego użycia.

WOLNY OD BPA
Materiały, z których została wykonana, jak również, cały sprzęt, są przyjazne i nieszkodliwe dla człowieka (BPA FREE). Nie zawierają żadnych toksycznych substancji, co było wielokrotnie testowane, przed dopuszczeniem produktu na rynek.nosiboo pro aspirator elektryczny

DESIGN PRZYJAZNY DZIECKU
Dodatkowa cechą jest piękny, wprost uroczy design. Pomoże on odciągnąć uwagę malucha od samego czyszczenia noska.

nosiboo pro aspirator elektryczny

PEŁNA KONTROLA NAD SIŁĄ SSANIA
Zaletą NOSIBOO PRO ASPIRATOR ELEKTRYCZNY, jest również wprowadzona kontrola ssania. Jeden przycisk pozwala nam dostosowywać siłę, z jaką aspirator ma odciągać wydzielinę. Możemy w ten sposób kontrolować cały proces udrażniania noska, biorąc pod uwagę wiek dziecka, ale również ilość i gęstość wydzieliny. W żadnym wypadku, nawet przy pierwszych użytkowaniach, nie istnieje więc możliwość nieumyślnego skrzywdzenia dziecka.

nosiboo pro aspirator elektryczny


Sposób dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier DHL Kurier DHL 1-2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Kurier DHL - płatność przy odbiorze Kurier DHL - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni od momentu wysyłki za darmo!
Punkty i automaty DHL POP Punkty i automaty DHL POP 1 - 2 dni robocze za darmo!
58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 58-105 Świdnica ul. Emilii Plater 2 Ustalany indywidualnie za darmo!
51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E 51-129 Wrocław ul. Żmigrodzka 249E Ustalany indywidualnie za darmo!
40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) 40-424 Katowice ul. Przemysłowa 3 (CH BELG, I piętro) Ustalany indywidualnie za darmo!
Kurier DHL Kurier DHL Unia Europejska 3-5 dni od momentu wysyłki 120,00 zł
  • Szybki przelew internetowy PayU:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  • Szybki przelew internetowy Imoje:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Imoje (mTransfer, Santander, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

  • Szybka płatność BLIK

płatność Blik realizowaną poprzez system płatności Payu oraz imoje

  • Szybka płatność GOOGLE PAY

płatność realizowaną poprzez system płatności Payu

  • Płatność gotówką:

ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszych sklepach w Świdnicy, Wrocławiu, Katowicach oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem

  • Płatność za pobraniem:

Jedna z dostępnych form płatności przy wysyłce za pośrednictwem kuriera - polega ona na płatności podczas odbioru paczki. 

  • Raty PayU:

bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Obsługą rat zajmuje się PayU

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Płatność kartą obsługiwany za pośrednictwem  systemu płatności PAYU oraz Imoje  Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A. lub Imoje, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

  • Przelew:

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym MEGAurwis.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. 

DANE DO PRZELEWU:

MEGAURWIS SP. Z O.O.

58-105 Świdnica

ul. Emilii Plater 2

NIP: 884-279-19-57

REGON 380316183

KRS 0000733081

BANK ING PL 45 1050 1908 1000 0090 9481 4689

SWIFT: INGBPLPW

Ocena 
2022-05-06

nosiboo pro aspirator elektryczny

Niezwykle szczegółowo dopracowany produkt. Regulowana siłą ssania i łatwość w utrzymaniu higieny to niewątpliwe plusy. Sprawdzony, testowany, polecany

Napisz opinię

nosiboo pro aspirator elektryczny

nosiboo pro aspirator elektryczny


ASPIRATOR ELEKTRYCZNY NOSIBOO PRO, to niezbędnik dla rodziców, już nawet najmłodszych dzieci. Bezproblemowo usuwa zalegającą wydzielinę w nosku, skutecznie go udrażniając. Testowany, lubiany i polecany.

Inne w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: