MENU

Filtruj

Włączone filtry:
Producent
Liczba kół
Rodzaj kół
Przekładanie siedzisko
Możliwość zamontowania fotelika
Rozkładane siedzisko
Regulowany podnóżek
Kolor
Amortyzacja
Rodzaj siedziska
Regulowana rączka

PromocjeRok po roku 

Wózki spacerowe rok po roku są idealnym rozwiązaniem dla rodziców posiadających pociechy z mała różnicą wieku. Spacer w rozszerzonym gronie już nie sprawi nam problemy, a przemieszczanie z jednego miejsca z dwójką dzieci o wiele łatwiejsze. Jeden wózek, dwójka dzieci, wiele możliwości. W tej kategorii znajdziecie produkty producentów takich jak ...

Wózki spacerowe rok po roku są idealnym rozwiązaniem dla rodziców posiadających pociechy z mała różnicą wieku. Spacer w rozszerzonym gronie już nie sprawi nam problemy, a przemieszczanie z jednego miejsca z dwójką dzieci o wiele łatwiejsze. Jeden wózek, dwójka dzieci, wiele możliwości. W tej kategorii znajdziecie produkty producentów takich jak CHICCO, EASY GO.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Kategoria: Bliźniacze
    1 Recenzje

    Dzięki wielofunkcyjnemu wózkowi Hauck Atlantic Twin możesz odprężyć się podczas spacerów z bliźniakami lub dwójką dzieci. Ten lekki podwójny wózek będzie towarzyszył Twoim pociechom od urodzenia do wieku przedszkolnego z odpornymi na przebicie kółkami z gumowym profilem i blokowanymi przednimi kołami. Do transportu można go złożyć do niewielkich rozmiarów.

    2 638,90 zł
    Darmowa wysyłka
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji