MENU

Filtruj

Włączone filtry:
Liczba kół
Przekładanie siedzisko
Możliwość zamontowania fotelika
Rozkładane siedzisko
Regulowany podnóżek
Przedział wagowy
Amortyzacja
Rodzaj siedziska
Regulowana rączka
Sposób montażu
Kierunek jazdy
Norma I-size
Testy ADAC
Możliwość wpięcia do bazy samochodowej


Wózki wielofunkcyjne 

Wózki wielofunkcyjne jak sama nazwa wskazuje spełniają wiele funkcji. Na początku są wygodną gondolą, w której maluszek spędza ok 8 miesięcy. Kiedy urośnie na ten sam stelaż wpinamy siedzisko spacerowe, dzięki czemu dziecko może poznawać świat podczas wycieczek np. do parku. Dodatkowo możemy dopasować do wózka fotelik samochodowy, który wepniemy...

Wózki wielofunkcyjne jak sama nazwa wskazuje spełniają wiele funkcji. Na początku są wygodną gondolą, w której maluszek spędza ok 8 miesięcy. Kiedy urośnie na ten sam stelaż wpinamy siedzisko spacerowe, dzięki czemu dziecko może poznawać świat podczas wycieczek np. do parku. Dodatkowo możemy dopasować do wózka fotelik samochodowy, który wepniemy na stelaż dzięki specjalnym adapterom, Dzięki temu na krótkie zakupy czy wizyty u lekarza nie musimy zabierać gondoli, która zabiera dużo przestrzeni w bagażniku. Fotelik samochodowy możemy również zapiąć na bazę samochodową, wyposażoną w system mocowania ISOFIX. Metoda „click-click” jest bardzo pomocna, gdyż redukuje czas montażu fotelika praktycznie do kilku sekund oraz wyeliminuje błędy montażowe

Więcej

Podkategorie

 • Wózki klasyczne

  W tej kategorii znajdziecie wózki na klasycznej ramie, czyli takiej z czterema dużymi, nieskrętnymi kołami oraz spacerowe z możliwością zamontowania gondoli lub fotelika samochodowego. Wózki klasyczne są idealnym rozwiązaniem, np. dla rodziców mieszkających poza miastem, chociaż w miejskiej dżungli też się sprawdzą. Są to wózki na czterech kołach z siedziskiem umieszczonym przodem do kierunku jazdy-rozkładane do pozycji leżącej, z siedziskiem umieszczonym tyłem lub przodem do kierunku jazdy z siedziskiem rozkładanym na płasko lub w postaci kubełka. Jeśli chodzi o rodzaj i wielkość kół znajdziecie tu praktycznie wszystko, co Was interesuje- począwszy od małych, lekkich i piankowych, a skończywszy na dużych pompowanych nadających się na trudne tereny. W tej kategorii znajdują się produkty takich producentów jak CYBEX, MAXI COSI, BABY MONSTERS, MUUVO, VALCO BABY, JOIE, MUTSY, ROAN, BABY JOGGER i wielu wielu innych

 • Wózki 2w1

  W tej kategorii znajdziecie wózki sprzedawane w zestawie. Składa się on z gondoli (wersji głębokiej) i wersji spacerowej. Obie części umieszczamy na tym samym stelażu. Gondola służy naszemu maluszkowi od urodzenia do osiągnięcia wagi ok 9kg. Kiedy dziecko wyrośnie z wersji głębokiej zakładamy spacerówkę i tu już w zależności od producenta, dziecko podróżuje w niej najczęściej do ok 3r.ż lub osiągnięcia wagi 15 do 17kg. Wyposażenie również jest różne od modelu. Nierzadko jest to torba+folia przeciwdeszczowa+moskitiera, a niekiedy i uchwyt na butelkę lub kubek. W tej kategorii znajdziecie wózki takich producentów jak CYBEX, GB, MAXI COSI, MUTSY, BABY MONSTERS, TAKO, JUNAMA, ESPIRO, BABY DESIGN, ANEX, BEBETTO, ADAMEX, COLETTO, MUUVO i wielu wielu innych.

 • Wózki 3w1

  Kategoria wózków 3w1 obejmuje wózki dziecięce sprzedawane w zestawach, na które składają się: wersja głęboka (gondola), wersja spacerowa, stelaż i fotelik samochodowy. W tej kategorii możemy dobrać sobie dowolny fotelik samochodowy, który wepniemy na stelaż wózka za pomocą adapterów. Foteliki są różne. Mogą być sprzedawane w komplecie z wózkiem ( wtedy taki fotelik będzie miał kolor tapicerki wózka i dodatkowo osłonkę na nóżki) lub foteliki firm takich jak np. CYBEX, MAXI COSI, BESAFE, AVIONAUT. Cena zestawu będzie się zmieniać w zależności od wyboru fotelika samochodowego. Znajdziecie tu wózki producentów takich jak CYBEX, GB, ANEX, BEBETTO, BABY MONSTERS, JOIE. ADAMEX, MAXI COSI, ROAN, EASY GO, EURO CART, BABYACTIVE, RIKO i wielu innych.

 • Wózki 4w1

  Kategoria wózków 4w1 obejmuje wózki dziecięce sprzedawane w zestawie z fotelikiem dziecięcym i pasującą do tego fotelika bazą ISOFIX. UWAGA! Zanim zdecydujemy się na zakup zestawu 4w1 z bazą ISOFIX trzeba sprawdzić, czy na pewno posiadamy w swoim samochodzie ten system montażu! Cały zestaw zawiera wersję głęboką (gondolę), wersję spacerową stelaż i fotelik samochodowy. W tej kategorii możemy dobrać sobie dowolny fotelik samochodowy, który wepniemy na stelaż wózka za pomocą adapterów oraz paującą do niego bazę ISOFIX. Foteliki są różne. Mogą być sprzedawane w komplecie z wózkiem ( wtedy taki fotelik będzie miał kolor tapicerki wózka i dodatkowo osłonkę na nóżki) lub foteliki firm takich jak np. CYBEX, MAXI COSI, BESAFE, AVIONAUT. Cena zestawu będzie się zmieniać w zależności od wyboru fotelika samochodowego. Znajdziecie tu wózki producentów takich jak CYBEX, GB, ANEX, BEBETTO, BABY MONSTERS, JOIE. ADAMEX, MAXI COSI, ROAN, EASY GO, EURO CART, BABYACTIVE, RIKO i wielu innych.

 • Bliźniacze

  W tej kategorii znajdziecie wózki wielofunkcyjne bliźniacze. W zestawie z gondolą (wersja głęboka), wersja spacerowa i stelaż. Występują w różnych konfiguracjach: jeden obok drugiego lub jeden przed drugim. Możemy również dobrać do nich foteliki samochodowe, które zapniemy na stelaż za pomocą adapterów. W tej kategorii dostępne są modele takich producentów jak BABY MONSTERS, MOUNTAIN BUGGY, PHIL&TEDS, BRITAX&ROMER, BEBETTO, BABY JOGGER, PEG-PEREGO, JUNAMA, TAKO, JEDO, EASY GO, RIKO, BABYACTIVE.

 • Rama + gondola

  W tej kategorii znajdziecie wózki, które składają się wyłącznie z samego stelaża i gondoli (wersji głębokiej). Można (ale nie trzeba) dokupić siedzisko spacerowe. Idealne rozwiązanie dla rodziców mobilnych, którzy szukają tylko głębokiego wózka, a w późniejszym czasie chcą przesiadają się na lekką spacerówkę. Oferujemy modele takich producentów jak BEXA czy INGLESINA.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 305 elementów
POKAŻ POLECANE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII
Pokazuje 1 - 18 z 305 elementów